Kto si? Ktorá voniaš ako diamanty….

Nová nádherná vôňa Carat z dielne Cartier, žiarivá ako diamanty, ako denne svetlo, je ódou na ženskú krásu, úsmev a  život. Je dokonalým stelesnením živého diamantu. Jedinečná kvetinová vôňa v sebe spája sedem farieb dúhy – sedem krásnych kvetov: fialka, tulipán, hyacint, ľalia, narcis, ylang a zemolez, v jednoduchej a úchvatnej žiare diamantu. Dokonalý kokteil explózie radosti dotvára kryštálovy prášok. Za dokonalosťou vône nezaostáva ani nádherný flakón v tvare diamantu.

ako diamanty

Parfum Carat bol vytvorený dvornou parfumárkou domu Cartier, Mathilde Laurent, ktorej hlavným zámerom bolo vytvoriť vôňu, ktorá by svojou energiu evokovala diamant. „Pre mňa, pochádzajúcej zo sveta vôní a ich histórie, je Cartier tým, ktorý priniesol diamanty do života. Tak veľmi často v oboch týchto oblastiach sa vôňa stane zrodením života. Cartier vnáša život diamantom tým, že ich predstaví tak ohromujúco, tým, že prináša na povrch ich krásu svetla a farieb. Je to táto hra svetla, ktorá sa v nás tak hýbe!

Chcela som vytvoriť vôňu, ktorá žiari, žije so všetkým tým ohňom v diamantoch.

Rozhodla som sa, že na vôňu aplikujem princíp difrakcie: rozptýlené svetlo, ktoré sa javí ako farebné odlesky dúhy v diamante. A tak som si vybrala sedem krásnych čerstvých kvetov, ktoré sa spoja, aby vytvorili novú kvetinu, abstraktnú, ale živú, ako svetlo diamantu.“ hovorí o zrode vône Carat Mathilde Laurent, jedna z najtalentovanejších parfumárok sveta.

ako diamanty

Parfum pre moderného a charizmatického muža  

Vôňa Pasha De Cartier Edition Noire je maskulínny a moderný parfum pre mužov od značky Cartier. Vôňa bola vytvorená ako neodolateľná reedícia klasickej vône Pasha De Cartier z roku 1992. Pasha De Cartier Edition Noire je kombináciou čerstvých zelených citrusov a zvodnej ambry, ktorá prispieva k intenzite vône.  Parfém bol vytvorený pre moderného a charizmatického muža. 

Neoddolateľný zážitok v podobe limitovanej edície Gold Noire

Ikonická, rýdzo mužská vôňa Cartier Pasha Noire Edition predstavuje neodolateľný zážitok, eleganciu a klasiku. Charizmatický parfum Cartier Pasha Noire je teraz dostupný v limitovanej Gold edícii s nádherným flakónom a v unisex verzii. Sexy mužnej vôni z ambry a cédrového dreva s vodným základom vniesli citrusy vábivú a príťažlivú chuť.

Limitovanú edíciu Cartier Pasha Noire Gold kúpite exkluzívne v parfumériách Marionnaud.