Terre d’Hermès Vetiver Eau Intense

Príbeh kultových pánskych parfumov TERRED ’ HERMÈS pokračuje


Nastane zmena.

Horizont sa rozžiaril.

Hviezda stúpa.

Muži sú vábení novým Terre.

Terre d’Hermès Vetiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode.

Francúzska značka Hermés oznámila uvedenie novej pánskej vône v kolekcii TERRE D’HERMÈS – Terre d Hermes eau Intense Vetiver. Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je dvorná parfumárka módneho domu Hermés Christine Nagel. Nová vôňa rozširuje už tradičnú kultovú pánsku kolekciu vôní TERRE D’HERMÈS, vytvorenú parfumárom JeanClaude Ellenom.

Dotknite sa horizontu a zadívajte sa do slnkas novou, unikátnou verziou pánskej vône Terre d Hermes eau Intense Vetiver. Táto sviežo-intenzívna sexy verzia vám vezme dych, akonáhle vdýchnete jej mužské tóny. Srdce vône tvorí zmyselný vetiver, podčiarknutý čiernym sečuánskym korením a tónmi bergamotského pomaranča.

Viac o vôni:

Hermes Terre D Hermes eau de Parfum je príbeh alchýmie, divoká cesta nespútanými prírodnými živlami zeme a vody. Parfumy Hermes Terre D Hermes Parfum v sebe ukrývajú zmyselnú drevitú vôňu.

Kompozícia vône sa otvára svetlými ajedinečnými notami vetiveru. Krásne, mužské parfémové srdce vône otvorí zmyselný dotyk sečuánskeho korenia, harmonicky dochutená kvapkami šťavnatého bergamotu. Auru tajomstva pridávajú hlboké noty hlavy vône: zmyselné drevo a zemitá aróma paščli. Terred’Hermès Vetiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode. Rovnako ako on, je to kombinácia sviežosti a silnej mužskej energie, rovnakoako teplo a zaujímavé tajomstvo. Terre d’Hermès Eau Intense Vétiver je mimoriadne mužná vôňa. Vytvorená bola pre moderného, ​​úchvatného muža so živým duchom, otvorenému novým skúsenostiam. Vôňa Terre d’Hermès Eau Intense Vétiver bola uzavretá v rovnako krásnom flakóne ako jej predchodcovia – v tradičnom dizajne od Philippe Mouqueta, ale na rozdiel od predchádzajúcich vydaní je vrchnák flakónu zavŕšený tmavohnedým klobúčikom.

Vôňa je dostupná Edp 50 ml 80 eur a 100 ml 108 eur, veľkostiach