SPÄŤ
Pleť

5 krokov k dokonalej pleti

Od: Henrieta Karabova 29.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Každá žena sníva o bezchybnej a dokonalej pleti. Avšak realita je často krát iná.  V závislosti od typu pleti nás neustále trápia vyrážky, či čierne bodky, suché miesta či kruhy pod očami.  Aj vy patríte medzi tých čo po peknej pleti len snívajú? Nemusíte robiť nič drastické, aby ste získali krajšiu a žiarivejšiu pleť. Žiadny chirurgický zákrok, alebo kilá make-upu Správna starostlivosť a správna kozmetika to však môže vyriešiť.

k dokonalej pleti

Zdravá pleť je vláčna a má prirodzený lesk. Ak necháme pokožku vysušiť sa, stratí svoju pružnosť a bunky sa poškodzujú. Pokožka nevyzerá zdravo, nemá prirodzenú ružovú farbu a je bez života. 
 
Takéto problémy s pokožkou môže spôsobovať životné prostredie – zlé počasie, chemikálie i nevhodné kozmetické produkty.

Dokonalá pleť sa môže dosiahnuť  len v zopár jednoduchých krokoch. Čítajte ďalej !

Správna starostlivosť

Vhodná starostlivosť o pleť je dôležitá pre dokonalý tón pleti. Musí byť zvolená podľa typu, pretože každý typ pleti má iné potreby. Prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND ponúka  účinné a certifikované produkty systémovej starostlivosti, ktoré sú prispôsobené špecifickým potrebám rôznych druhov pokožky. V prípade zmiešanej pokožky, ktorá má tendenciu mať čierne bodky  a mastnú T-Zónu, je naša séria COMBINATION správnou voľbou. Obzvlášť citlivá pokožka by mala byť ošetrená radou ZZ SENSITIVE. Pre zrelú a náročnú pleť je naša pleťová línia SYSTEM ABSOLUTE alebo NATUROYALE SYSTEM BIOLIFTING tou správnou voľbou. To sú iba niektoré z našich mnohých systémov starostlivosti. Kompletnú ponuku si prosím pozrite na www.annemarieborlind.sk . Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ktorý systém starostlivosti je ten správny pre váš typ pleti, najlepšie je to konzultovať s našimi odborníkmi (kozmetičkami, či konzultantmi) na našich predajných miestach. Dokonalú pleť dosiahneme len systematickou a pravidelnou starostlivosťou, ktorá podľa našich odporúčaní pozostáva z nasledujúcich piatich krokov.

k dokonalej pleti

1. Čistenie

Ak chcete dosiahnuť optimálnu starostlivosť o pokožku tváre a udržiavať ju dlhodobo zdravú a krásnu, očistite ju dvakrát denne, ráno a večer, dôkladne, ale jemne. Iba tak majú ostatné výrobky starostlivosti o pleť možnosť plne využiť svoje účinky. Medzi čistiace prípravky prírodnej značky ANNEMARIE BÖRLIND zaraďujeme čistiace mlieka, gély a peny.

2. Posilnenie

Tento krok pripravuje pokožku pre  zintenzívnenie účinkov nasledujúcich výrobkov starostlivosti. Rôzne tonery, séra, či koncentráty majú schopnosť transportu účinných látok do hlbších vrstiev pleti a tak sa znásobujú účinok aplikácie denných a nočných krémov. Hydratačné produkty, špeciálne prispôsobené typu pokožky, majú antibakteriálny, upokojujúci  alebo regeneračný účinok.

3. Denný krém

Naša denná starostlivosť, špeciálne prispôsobená typu pokožky, chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia a predčasným starnutím.

4. Nočný krém

V priebehu noci funguje kožný metabolizmus s najvyššou rýchlosťou. Nočný krém pomáha pri nočnej regenerácii pokožky a poskytuje pokožke intenzívny prísun účinných látok.

5. Očná starostlivosť

Očná starostlivosť účinne dopĺňa túto každodennú systematickú starostlivosť: naše produkty očnej starostlivosti majú intenzívny a cielený účinok prispôsobený vašim potrebám

k dokonalej pleti

Viac info nájdete na www.annemarieborlind.sk

womangalérie VŠETKY