Aby sme boli ešte krajšie…

Významní vizážisti a poradcovia v oblasti farieb odporúčajú kozmetiku INGLOT!

Poznáte ženu, ktorá by nechcela byť ešte krajšia ako je? Asi by sme ich veľa nenašli! Každá z nás túži byť príťažlivá, krásne upravená a každá má svoje tajné a osvedčené tipy, ako na to. Jedno je však isté: Bez kvalitných kozmetických prípravkov a bez dekoratívnej kozmetiky sa určite nezaobídeme. Aj preto rady sledujeme a skúšame, čo je v tejto oblasti nové a povedzme si to úprimne a „na rovinu“ – poteší nás, ak objavíme niečo „neokukané“, čo nám dodá ten správny švih. Napríklad úžasné šminky, ktoré nás dokonale a neodolateľne rozžiaria. Poradíme, kde ich získať, aj ako sa s nimi krásne nalíčiť.

Vysokokvalitná kozmetika za spravodlivé a rozumné ceny

INGLOT Cosmetics založil v roku 1983 mladý chemik Wojtek Inglot, ktorý v tom čase pracoval na oddelení výskumu a vývoja vo farmaceutickej spoločnosti.

Naším hlavným cieľom bolo vyrábať vysoko kvalitné výrobky za spravodlivé a rozumné ceny, s použitím iba tých najlepších možných surovín a surovín od najvýznamnejších dodávateľov.

Kozmetika INGLOT sa vyrába v Európskej únii a 95 % z nich sa vyrába v najmodernejších výrobných zariadeniach.

Spolupráca s vizážistami a poradcami v oblasti farieb prináša najnovšie trendy v oblasti farieb, textúry a formy.

Absolútne novinky aj v starostlivosti o nechty

INGLOT Cosmetics vyvíja nové produkty a novinkou na trhu je vôbec prvý priedušný lak na nechty, ktorý zaisťuje lepšiu zdravotnú starostlivosť o nechty a zároveň zvyšuje ich krásu.

Jedinečný systém slobody umožňuje zákazníkom experimentovať s nespočetnými odtieňmi a farebnými kombináciami rôznych výrobkov na tvár, čo im dáva príležitosť vytvoriť si vlastnú prispôsobenú farebnú paletu.

INGLOT Cosmetics má zastúpenie na takmer 400 maloobchodných miestach po celom svete.

Náš tip:

Čarovanie s farbičkami

Farby sú dôležité! Veď nie nadarmo zvykneme obdivne hovoriť o ľuďoch, že majú dobrú farbu, ak sú oddýchnutí a plní energie! Aby sme však pôsobili mlado a sviežo, mali by sme si „nacvičiť“ jednoduchý mejkap, ktorý našu tvár dokonale rozžiari a dodá nám neodolateľný vzhľad. Stačí si vybrať tie správne farbičky!

  • Najprv si na pleť ošetrenú vhodným krémom nanesieme tónovací základ v primeranom odtieni, ladiaci s tónom našej pleti.
  • Horné viečko vytieňujeme zlatisto-hnedastým očným tieňom, ktorý celé oko rozžiari.
  • Potom viečko dotieňujeme ešte v tóne Latté .
  • Spodný okraj viečka zvýrazníme kajalovou linkou v hnedom alebo hnedofialovom odtieni (nie je taká výrazná ako keby sme použili čiernu) a potom ešte štetčekom alebo aplikátorom zjemníme.
  • Riasy niekoľkokrát prejdeme čiernou maskarou, aby boli dostatočne impresívne.
  • Na líčka si vyčaríme „zdravíčko“ lícenkou vhodnej farby – mimoriadne vhodná a svieža je napríklad marhuľková alebo jemnoružová.
  • Pery si najprv obkreslíme kontúrovacou ceruzkou, vyznačenú líniu rozotrieme smerom dovnútra pier dostratena a pery oživíme rúžom v prírodnom ružovom odtieni.

       V prípade, že chceme tento jemný a prirodzený vzhľad ešte umocniť, môžeme aj na nechty použiť príjemne ružový odtieň laku.