Ako na starostlivosť o pleť pri živote v meste? Vyskúšajte anti-pollution denný krém

Viete, že z 80 % sú problémy s pleťou a jej predčasné starnutie spôsobené oslabenou bariérou kože? Tá je často poškodená pôsobením nepriaznivých vplyvov, najmä v mestách. Je dokázané, že vo viac znečistených oblastiach sveta sa vyskytuje viac kožných problémov.

anti-pollution denný krém

Znečistené prostredie, smog, oxid uhličitý, priemyselné zvyšky, UV žiarenie, cigaretový dym, častý stres, práca pri počítači, modré svetlo, klimatizácia … Všetky tieto faktory sa skôr alebo neskôr nepriaznivo prejaví na stave našej pokožky.

Aktuálnym trendom v oblasti starostlivosti o pleť sú preto anti-pollution prípravky, ktoré obsahujú ingrediencie pre ochranu pleti pri živote v meste. Práve revolučný anti-pollution denný krém nedávno uviedla na trh česká značka Manufaktura. Doplnil obľúbený rad Sedmokráska.

Vedúca vývoja značky Manufaktúra Ing. Eva Horčíková hovorí:

„Vedecké výskumy potvrdzujú, že znečistené ovzdušie a častý stres spôsobujú predčasné starnutie, oslabenie a podráždenie pleti. Teraz ju môžete každé ráno brániť pomocou jedinečného kokteilu prírodných ingrediencií, ktorý poskytne Vašej pleti dlhodobú hydratáciu aj celodennú ochranu. “

Mohlo by vás zaujímať

Májové novinky Manufaktúra s vôňou sedmokrásky

Máme radosť, že naša obľúbená rada Sedmokráska opäť rozkvitla! Rozšírila sa o ďalšie skvelé produkty pre nežnú a jemnú starostlivosť o pokožku tela aj o… Čítaj ďaľej

Krém do mesta pre tých, ktorí milujú prírodu

Anti-pollution denný krém posilňuje obranyschopnosť pleti, predchádza výskytu vrások a strate pružnosti, napomáha redukcii tmavých škvŕn, obnovuje kožnú bariéru, zabraňuje dehydratácii, zvláčňuje, upokojuje a chráni. Starostlivo vyladená receptúra ​​denného krému kombinuje unikátne účinky ovseného, ​​mandľového a jojobového oleja, výťažkov zo sedmokrásky, kyseliny hyalurónovej 2. generácie, beta-glukánu, vitamínu E, squalanu, bambuckého masla a rastlinného anti-pollution komplexu.

V čom ešte je krém výnimočný?

Sedmokrásky použité na výrobu zamestnanci Manufaktury sami zbierajú v čistom prostredí českých a slovenských záhrad a lúk. Krémy sprevádza príjemná bezalergénna vôňa a je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým pre normálnu, citlivú až suchú. A čo viac? Ide o prvé krémy z ponuky Manufaktura, ku ktorým si môžete zakúpiť náhradnú EKO náplň, a pomôcť tak spoločne uľaviť prírode od zbytočného obalu.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach