Čistá a žiarivá pleť?

S novými ryžovými peelingmi NIVEA s bio ingredienciami!

Trápi vás unavená, sivastá, nečistá alebo vysušená pleť? Potom je tu nový exfoliačný rad pleťových peelingov s bio výťažkami z ryže a ovocia, ktoré sú veľmi účinné, jemné k pleti a tiež k prírode!

„Iná“ exfoliácia

Koža sa pravidelne obnovuje. Lenže to často ovplyvňujú okolité podmienky: extrémne výkyvy teplôt, pobyt v klimatizovaných miestnostiach, znečistené prostredie plné smogu a prachu môžu zapríčiniť, že pleť je nečistá, problematická a vyzerá veľmi unavene. Práve preto je dôležité v starostlivosti používať exfoliačné prípravky, ktoré ju vyčistia do hĺbky, odstránia odumreté a suché kožné bunky, rozjasnia a dodajú zdravú farbu. Takto pripravená pleť môže potom i lepšie prijímať nasledujúcu starostlivosť.

Nové ryžové bio peelingy od značky NIVEA:

Sú určené pre každý typ pleti – od citlivej, normálnej až po problematickú. Všetky obsahujú účinné bio zložky: ryžové otruby, ktoré jemne odstraňujú z pleti všetky nečistoty a odumreté kožné bunky, avšak bez podráždenia a bez vysúšania. Navyše sú ryžové otruby biologicky ľahko odbúrateľné, takže nepoškodzujú našu planétu. Všetko dopĺňajú tiež bio výťažky z ovocia – z malín, čučoriedok či aloe vera.

Ako scruby správne používať:

Peeling nanášajte na odlíčenú a vyčistenú pleť, skvelá je na to napríklad Upokojujúca micelárna voda NIVEA. Pleť potom navlhčite, naneste peeling a jemne, pár krúživými ťahmi ju – bez drenia – masírujte. Potom dobre zmyte vlažnou vodou a naneste svoju obvyklú starostlivosť.

Vyberte si pre seba ten najlepší podľa intenzity exfoliácie:

Rozjasňujúci ryžový peeling Glow (NIVEA, 75 ml, 6,49 Eur)

Je špeciálne vyvinutý pre suchú a citlivú pokožku. Veľmi jemne exfoliuje a pritom rešpektuje zvýšenú citlivosť pleti. Obsahuje výťažky z bio malín, ktoré sú bohaté na flavonoidy, a vitamín C. Aktívna zložka glycerín zanecháva pleť hydratovanú, rozjasnenú a pôsobí proti jej vysúšaniu. Použitie: denne po odlíčení pleti

Zjemňujúci ryžový peeling Smooth (NIVEA, 75 ml, 6,49 Eur)

Je učený na jemnú exfoliáciu normálnej pleti. Obsahuje bio výťažok z čučoriedok, ktoré sú plné vitamínov: A, E, C a tiež betakaroténu, ktoré spolu vyhladzujú a rozjasňujú pleť.  Ďalšou účinnou látkou je pantenol, ktorý pomáha regenerácii a hydratácii pleti. Použitie: až 4x týždenne na odlíčenú pleť.

Čistiaci ryžový peeling Purify (NIVEA, 75 ml, 6,49 Eur)

Je určený pre starostlivosť o mastnú a problematickú pleť. Vďaka intenzívnej exfoliácii dokáže hĺbkovo vyčistiť póry. K tomu bio aloe vera, ktoré čistí, obsahuje minerály a živiny, výborne hydratuje a upokojuje pleť. Tapiokový škrob zasa pôsobí proti lesklej pleti, pretože dokonale zmatňuje. Použitie: až 2x týždenne na odlíčenú pleť.