Čo dokážu jahody v kozmetike?

Hydratujú, regenerujú a krásne vonia …

Stále pátrate po zázračných ingredienciách pre krásu a vitalitu Vašej pleti? Nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa rozhliadnuť po typickej českej záhradke a možno objavíte prírodné poklady, ktoré doprajú Vašej pokožke dokonalú starostlivosť.

jahody v kozmetike

Sladká kráľovská starostlivosť

Jahody miluje snáď každý, pre svoju báječnú chuť a jedinečnú vôňu si právom zasluhujú označenie kráľovské ovocie. V spojitosti s nimi sa Vám ako prvé určite vybavia výborné koláče, lahodná marmeláda, hriešne tortičky, osviežujúca zmrzlina alebo šampanské. Pre tentoraz ale ponechajte chuťové poháriky v pokoji a nechajte maškrtiť Vašu pleť – bez výčitiek a počítania kalórií.

Tajomstvo krásnej pleti

Jahody sú skvelým pomocníkom pre krásu. V kozmetike sú cenené predovšetkým blahodarné výťažky z ich listov, bohaté na antioxidačné triesloviny, vitamín C a minerálne látky. Pýšia sa skvelými čistiacimi, hydratačnými a regeneračnými účinkami, ktoré poznali a využívali už naše prababičky. Keď sa blahodarné vlastnosti delikátnych červených plodov spoja s ďalším prírodným zázrakom – kvetom bazy čiernej, ktorý bylinkári používajú pre jeho upokojujúce a protizápalové účinky, vznikne niečo výnimočné …

jahody v kozmetike

Zo záhradky do kúpeľne

Doprajte si sladký dotyk leta a vyskúšajte novú limitovanú edíciu od českej značky Manufaktura Jahoda & Bazový kvet. Spojením jahody a bazového kvetu – cenných rastlín, typických pre naše záhradky, vznikli báječné ošetrujúce kozmetické lahôdky s nádherne iskrivou vôňou, ktoré vnesú letnú pohodu aj do Vašej kúpeľne.

Rad s nádychom leta

Nová limitovaná edícia predstavuje Jemný hydratačný sprchovací gél a šampón v praktickom balení 2 v 1, ktoré sa skvele hodí na cesty. Stálicou limitovaných edícií je tiež jemné telové mlieko pre dokonalú hydratáciu pokožky. Nesmie chýbať ani regeneračný krém na ruky a intenzívny ošetrujúci balzam na pery. Novinkou v limitovanej edícii je osviežujúca kozmetická lahôdka vo forme hydratačného sorbetu pre starostlivosť o pleť a dekolt. Voňavý rad dopĺňa báječný poctivý sirup na prípravu dokonalých limonád a miešaných drinkov. Edíciu uzatvára dámska toaletná voda, ktorá snúbi sladké a kvetinové tóny, dokonalú jemnosť, sviežosť a eleganciu.

Limitovanú edíciu Jahoda & Bazový kvet nájdete od 1. marca vo všetkých predajniach Manufaktura a na e-shope www.manufaktura.sk. Rýdzo česká značka, ktorá si zakladá na poctivosti, vysokom obsahu prírodných ingrediencií a jemnom zložení, tvorí kvalitné produkty s nadšením a láskou. Navštívte niektorú z originálnych predajní, urobte si sladkú voňavú radosť, ktorá vie vykúzliť leto kedykoľvek a kdekoľvek.