SPÄŤ
Pleť

Dali by ste si robiť  piercing, riasy a permanentný mejkap?

Od: Jana Vančová 21.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Opýtali sme sa,  či by ste si dali robiť  piercing, riasy a permanentný mejkap

Videli ste na kamarátke piercing, ale nie ste si istá, či aj na vás bude tak pekne vyzerať? Bojíte sa tetovacej ihly, hoci by vám ňou urobili krásny permanentný mejkap? Alebo sa vám do rúk dostal leták o predlžovaní rias a vy stále váhate.  Nebojte sa! Nie ste v tom sama. Pozri sa, ako na dotazník o podobných zákrokoch odpovedali dámy v rôznom veku.

permanentný mejkap

Slečny od 16-20 rokov sa neboja ničoho

Presne tak. Slečny v tomto veku sú ochotné ísť do salónu či už samy, alebo aspoň s kamarátkou. Neboja sa piercingu, ani predlžovaných rias. Nemali problém hoci s viacnásobným zákrokom a po väčšine priznali, že sa chystajú opäť zavítať na podobnú procedúru. Permanentný mejkap však nemajú v pláne. Ako dôvod váhania uviedli rodičovský (ne)súhlas.

Mladé ženy sa boja permanentnosti

Ženy vo veku od 21-25 sa boja najmä permanentnosti či nezmazateľnosti. Ako dôvody váhania uviedli aj financie. Väčšina z nich už mala piercing alebo predlžované riasy. O permanentné obočie či linky nebol záujem. Kritériom odhodlania sa je však najmä dobrý odporúčaný salón, na ktorý sa dá spoľahnúť.

26-35 ročné dámy nemajú veľmi záujem o tieto zásahy

Táto kategória žien je skeptická voči podobným zásahom do krásy. Priznávajú, že podobné zásahy mali v minulosti aspoň raz, no nechystajú sa na ďalšie.

Ženy od 36-50 nezanevreli na tetované obočie

Zrelé dámy už majú rokmi odskúšané veci, ktoré sa im páčia. Táto kategória ako prvá priznala, že sa nebojí tetovaného obočia či iného permanentného mejkapu, pretože majú odporučené od kamarátok salóny a aj zákroky.

Dámy po 50 -tke sú verné permanentnému mejkapu,  no neboja sa ani rias

Mnohé z dám uviedli, že sa im veľmi páči permanentný mejkap. Taktiež sa neboja ani predlžovaných či farbených rias, ktoré sa im veľmi páčia. A my sa tešíme spolu s týmito dámami, že sa neboja skúšať nové veci, či oceniť už odskúšané.

Katka Veslárová

womangalérie VŠETKY