Dokonale vyčistená pleť od rána až do večera

Mnoho žien si myslí, že krásna a zdravo vyzerajúca pleť závisí len od kvalitnej starostlivosti. Lenže je to omyl! Ani ten najlepší krém nebude dobre fungovať, ak nie je vyčistená pleť. Preto má značka NIVEA riešenie: odličovací rad inšpirovaný profesionálnymi vizážistami, ktorý si poradí i s tými najodolnejšími líčidlami. A práve teraz prichádza na trh s horúcou novinkou, ktorá na začiatku dňa pripraví pleť na nanesenie mejkapu.

vyčistená pleť
nivea

Prečo je odličovanie také dôležité?

Výskumy ukázali, že 73 % žien sa líči a používajú na to až deväť produktov! Keď sa k tomu pridá ešte prach, smog, produkcia mazu a toxínov z pleti – to všetko môže pokožku dráždiť: môže byť napätá, citlivá, môže sa brániť napr. vriedkami a akné. Preto je dôležité ju pravidelne, každý večer, ale i ráno, dôkladne, ale jemne odlíčiť a vyčistiť.

Večerná odličovacia rutina:

Najprv začnite od očí. Vatové tampóniky navlhčite očným odličovačom alebo micelárnou vodou a jemne ich pritlačte na oči. Prípravok začne pôsobiť a „rozpustí“ i tie najodolnejšie líčidlá – hoci vodoodolnú riasenku alebo dlhotrvajúce linky. Potom tampóniky stiahnite smerom nadol. V prípade potreby postup opakujte. Nikdy viečka a ani rasy nedrhnite! Zvyšok mejkapu a odolný rúž odlíčte micelárnou vodou. Ak sa vraciate z náročného večierka, použite expresné odličovacie obrúsky.

Odličovací rad MicellAIR:

Výrobky sú inšpirované prácou profesionálnych vizážistov s expertnými odličovačmi, ktoré si poradia s odolným, dlhodržiacim a výrazným mejkapom. Ako fungujú? Micelárna technológia s MicellAIR komplexom priťahuje nečistoty ako magnet. Zloženie obsahuje tiež čierny čaj a očné odličovače tiež suché oleje, ktoré nezanechávajú mastný pocit a odstraňujú i veľmi odolný alebo vodoodolný mejkap jemne, bez drhnutia a tlačenia.

Ranné čistenie pleti

vyčistená pleť
Nivea

Lenže len odličovať pleť večer nestačí. Keď spíme, pleť pracuje: obnovuje sa, regeneruje, ale tiež produkuje maz a toxíny. To všetko musí z pleti preč! A tak značka NIVEA uvádza na trh skvelú novinku, ktorá pleť vyčistí do hĺbky a skvelo ju pripraví na nalíčenie:

Expertný čistiaci pleťový gél s MicellAIR (NIVEA, 125 ml, 6,49 Eur)

Zaraďte tento jemný peelingový prípravok do svojej každodennej rannej rutiny! Príjemný gél s MicellAIR komplexom a kyselinou mliečnou zbavuje pleť všetkých nečistôt a príjemne ju vďaka jemným peelingovým čiastočkám masíruje a pripravuje ju na následné nalíčenie. Používa sa v spojení s vodou a po jeho použití je vyčistená pleť krásne jemná a hebká.

Ako sa Expertný čistiaci pleťový gél s MicellAIR používa?

V troch jednoduchých krokoch:

  • Krok č.1: Namočte: Pred nanesením gélu opláchnite tvár vodou.
  • Krok č.2: Naneste: Aplikujte primerané množstvo prípravku na prsty a začnite s čistením.
  • Krok č.3: Masírujte: Užite si párminútovú masáž tváre.

V rade MicellAIR tiež nájdete:

Expertná dvojfázová micelárna voda MicellAIR (NIVEA, alebo 400 ml, 8,49 Eur)

Špeciálne dvojfázové zloženie s MicellAIR komplexom, výťažkami z čierneho čaju a suchými olejmi si poradí i s vodoodolným mejkapom a zanechá vašu pleť hĺbkovo vyčistenú a sviežu. Bez mastného filmu, bez námahy, bez trenia. Odstraňuje nečistoty, dlhotrvajúci i vodoodolný mejkap a riasenku. Na odlíčenie netreba na tampónik tlačiť ani pleť drhnúť, mejkap ide dole rýchlym ťahom.

Nivea

Expertný micelárny odličovač očí MicellAIR (NIVEA, 125 ml, 5,99 Eur)

Vďaka svojmu dvojfázovému zloženie s MicellAIR komplexom, s olejmi a čiernym čajom si ľahko a jemne poradí i s vodoodolnou riasenkou, vodoodolnými tieňmi i linkami. Stačí len zatrepať, premiešať obe zložky a ľahko zotrieť. Bez parfumácie a farbív.

Expertné micelárne obrúsky MicellAIR (NIVEA, 20 ks, 5,39 Eur)

Aké praktické! Vojdú sa do každej kabelky, sú praktické na cesty a tiež na doma, keď nemáte po náročnom večierku silu zložito sa odličovať. Odstraňujú vodoodolný mejkap i riasenku a chránia riasy. Bez farbív a parabénov.