Elixír pre mladšiu a krajšiu pleť

Vek je len číslo! Prečo nevyzerať a necítiť sa mlado, aj keď máte už po štyridsiatke? Teraz sa to dá – so zdravým životným štýlom, ale tiež s tou správnou starostlivosťou, ktorá funguje.

pre mladšiu

Inovácia radu Hyaluron Cellular Filler

Vedecké štúdie ukazujú, že bunky v mladej pleti sú vitálnejšie a regenerujú sa rýchlejšie. S vekom sa proces obnovy buniek znižuje a objavujú sa prvé vrásky. Súčasne sa spomaľuje produkcia kyseliny hyalurónovej a kolagénu, a tak dochádza k ochabovaniu pleti. Inovovaný rad NIVEA Hyaluron Cellular Filler, pri ktorom je vedecky dokázané, že zlepšuje regeneráciu buniek v pleti, obsahuje preto kyselinu hyalurónovú a formulu posilňujúcu tvorbu kolagénu Collagen Booster, ktoré zlepšujú obnovu buniek o 33 percent už za 24 hodín a zvyšujú produkciu kolagénu o 24 percent za 7 dní. Výsledkom sú pevnejšie kontúry, menej vrások a pokožka, ktorá vyzerá viditeľne mladšie. Všetky denné krémy majú tiež UVA a UVB filter, preto chránia pred slnečným žiarením a majú nádhernú vôňu rozkvitnutej magnólie.

Čo s pleťou dokážu kľúčové zložky?

Kyselina hyalurónová

Je dôležitou prirodzenou súčasťou nášho tela a je známa svojou schopnosťou viazať na seba vodu a hydratovať. Ako starneme, v koži sa tvorba tejto kyseliny znižuje a dôsledku toho sa naše vrásky prehlbujú. Značka NIVEA používa vo svojom rade Hyaluron Cellular Filler tzv. micro-hyalurón s krátkym reťazcom, ktorý je schopný prenikať do hlbších vrstiev pleti, čo pomáha vypĺňať vrásky zvnútra.

Kolagén

Kolagén je proteín v spojivovom tkanive a je primárne zodpovedný za pevnosť pleti. Bunky v pleti prirodzene vytvárajú kolagénové vlákna, ale v rámci prirodzeného procesu starnutia sa ich obsah v pleti od dospelosti znižuje o percento ročne, a tak pleť časom viac a viac ochabuje. Preto všetky výrobky Hyaluron Cellular Filler obsahujú tiež špeciálny Collagen Booster. Tento špeciálny „kolagénový posilňovač“ pomáha bunkám správať sa tak, ako keby boli mladšie, a preto i stále vytvárajú viac nového kolagénu. Rozsiahly výskum NIVEA ukázal, že už po 7 dňoch používania výrobkov z radu Hyaluron Cellular Filler dochádza k bunkovému spevneniu, aktivácii buniek a ku zvýšeniu produkcie kolagénu až o 24 percent.

Novinka z radu Hyaluron Cellular Filler: Sérum-esencia: prvý krok v starostlivosti o pleť

Hydratačné sérum-esencia, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 16,49 Eur

Ultraľahké zloženie séra aktivuje bunky. Obsahuje mikromolekuly kyseliny hyalurónovej a 20 % glycerínu pre hĺbkovú hydratáciu a osvieženie pleti. Rýchlo sa vstrebáva, vypĺňa pleť a pripravuje ju na ďalšiu starostlivosť. Výsledkom je okamžite hydratovaná, hlboko vyživená pleť s pocitom väčšej pružnosti. Dermatologicky testované a schválené. 

pre mladšiu
Hydratačné sérum-esencia, Hyaluron Cellular Filler
Vypĺňajúce perlové sérum, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 16,49 Eur

Túžite po žiarivej a stále mladej pleti? Skúste 4 kroky starostlivosť o pleť:

Tajomstvom úspechu je každodenná ranná i večerná rutina v starostlivosti o pleť, keď jednotlivé kroky na seba nadväzujú, vzájomne sa podporujú a zvyšujú tak svoje účinky. A ako to vyzerá v praxi? Odpovedá Dr. Dominik Göddertz z výskumných laboratórií NIVEA: „Po vyčistení pleti odporúčam aplikovať omladzujúce séra a následne potom dennú alebo nočnú starostlivosť. Ďalej potom je dôležité aspoň raz týždenne si dopriať masáž tváre, ktorá uvoľňuje mimické svaly v tvári, ktoré spôsobujú linky a vrásky. Jemný tlak navyše stimuluje krvný obeh a zvyšuje produkciu kolagénu.“

Krok č. 1: Pripravuje pleť

Hydratačné sérum-esencia, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 16,49 Eur

Krok č. 2: Vyhladzuje pleť

Vypĺňajúce perlové sérum, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 30 ml, 16,49 Eur

Krok č. 3: Dodáva pleti výživu a ochranu

V dňa: Spevňujúci denný krém, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 50 ml, 14,49 Eur

V noci: Spevňujúci nočný krém, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 50 ml, 14,49 Eur

Krok č. 4: Rozjasňuje pohľad

Spevňujúci očný krém, Hyaluron Cellular Filler, NIVEA, 15 ml, 12,99 Eur

www.nivea.sk