Manufaktúra predstavuje kozmetiku z Mŕtveho mora v novom…..

MANUFAKTURA v auguste uviedla na trh novú verziu populárnej Kozmetiky so soľou z Mŕtveho mora, ktorá ponúka nežnú starostlivosť pre jemnú, citlivú a podráždenú pokožku. Výnimočné blahodárne účinky soli a bahna z Mŕtveho mora sú preverené už tisíce rokov. Minerály regenerujú, hydratujú a upokojujú pokožku, remineralizujú ju a odstraňujú z nej odumreté bunky. Prispievajú tiež k zlepšeniu stavu pokožky s akné, ekzémom alebo lupienkou. Pôsobia priaznivo pri reumatických a kĺbových bolestiach a zmierňujú prejavy celulitídy.

A v čom je nový kozmetický rad ešte lepší ako ten pôvodný?

z mŕtveho mora

NOVÉ vylepšené zloženie:

  • šetrnejšia KONZERVÁCIA krémov i umývacích prípravkov

  • receptúry sprchového gélu, šampónu a kúpele BEZ SLES

  • obohatenie všetkých receptúr o BETA-GLUKÁN, vhodný na starostlivosť o citlivú pokožku

  • nové SOFISTIKOVANÉ INGREDIENCIE, ktoré majú priaznivý vplyv na suchú a citlivú pokožku – napr. Ceramidy či nízko- až vysokomolekulárna Kyselina hyalurónová

NOVÝ dizajn a zmena obalov:

  • NOVÝ DIZAJN celého radu, ktorý evokuje čistotu, more, vodu, soľ …

  • NOVÉ LIEKOVKY príjemné do ruky, vyrábané špeciálne pre Manufakturu

  • užívateľsky prívetivejšie VYKLÁPACIE VIEČKA

  • balenie pleťových krémov do obľúbených “AIRLESS” dóz

z mŕtveho moraJemné mydlo s bahnom z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a mandľovým olejom 150 g, cena: 5,6 €

Zvláčňujúce rastlinné mydlo si zamilujete vďaka jemnému zloženiu, ľahkej bezalergénnej vôni s vodnými tónmi a príjemnému zaoblenému tvaru, vďaka ktorému padne rovno do ruky. Nechajte svoju pokožku počas umývania rozmaznávať výživným mandľovým olejom, regeneračným bahnom z Mŕtveho mora s obsahom cenných minerálov, upokojujúcim ovsenným výťažkom a vitamínom E.

z mŕtveho moraExtra jemný sprchovací gél so soľou z Mŕtveho mora, panthenolom a ovsenným výťažkom 250 ml, cena: 7,2 €

Osviežujúci sprchovací gél prírodného pôvodu je ideálnou starostlivosťou pre jemnú a citlivú až podráždenú pokožku. Moderné, extra šetrné zloženie na báze kokosováho a olivového oleja, obohatené o regeneračnú soľ z Mŕtveho mora, ovsenný beta-glukán a kyselinu mliečnu, výživný mandľový olej a upokojujúci panthenol pokožku nežne umyje, zvláčni a hydratuje. Ľahká bezalergénna vôňa spríjemní obľúbený rituál rannej alebo večernej sprchy sviežimi vodnými tónmi a zanechá pokožku delikátne navoňanú. Sprchovací gél neobsahuje SLES a vďaka vysoko koncentrovaným umývacím zložkám prírodného pôvodu je jeho spotreba až o 1/3 nižšia ako je u iných prípravkov tohto typu.

z mŕtveho moraExtra jemný šampón so soľou z Mŕtveho mora, panthenolom a ovsenným výťažkom 250 ml, cena: 7,95 €

Vlasový šampón prírodného pôvodu je ideálnou starostlivosťou pre jemné, normálne až mastné vlasy a pre osoby s citlivou vlasovou pokožkou. Moderné, extra šetrné zloženie tohto šampónu na báze kokosového a olivového oleja, obohatené o regeneračnú soľ z Mŕtveho mora, ovsenný beta-glukán, mandľový olej, upokojujúci panthenol a kyselinu mliečnu dodá vlasom výživu, hydratáciu, objem a ochranu. Vlasy sú po umytí žiarivé, plné energie, hladké a prevoňané ľahkou sviežou bezalergénnou vôňou s vodnými tónmi. Šampón neobsahuje SLES a vďaka vysoko koncentrovaným umývacím zložkám prírodného pôvodu je jeho spotreba až o 1/3 nižšia ako je u šampónov bežné.

z mŕtveho moraVlasový balzam so soľou z Mŕtveho mora, prírodnými olejmi a ovsenným výťažkom 150 ml, cena: 8,40 €

Regeneračný oplachový vlasový balzam s prírodnými ingredienciami bez obsahu silikónov je ideálnou posilňujúcou starostlivosťou pre normálne až mastné vlasy a osoby s citlivou pokožkou. Obsahuje soľ z Mŕtveho mora bohatú na minerály, ovsenný beta-glukán, mandľový a jojobový olej, panthenol a kreatín. Vyživuje, hydratuje a regeneruje vlasy, pomáha k zaceleniu poškodených končekov, zvyšuje ich pevnosť, objem, pružnosť a lesk, podporuje kvalitu a rast a dodáva vlasom ochranu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Uľahčuje rozčesávanie a odstraňuje nepríjemný elektrostatický náboj. Vlasy sú po umytí žiarivé, plné energie a prevoňané ľahkou sviežou bezalergénnou vôňou s vodnými tónmi.

z mŕtveho moraJemný krém na ruky so soľou z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a bambuckým maslom 75 ml, cena: 6,8 €

Pokožka na rukách je každodenne veľmi namáhaná a zaslúži si mimoriadnu pozornosť, aby
nebola vysušená, napätá a hrubá. Doprajte jej úľavu a nežnú starostlivosť prostredníctvom masáže krémom, ktorý je plný prírodných ingrediencií. Jemná receptúra so zvláčňujúcim bambuckým maslom, mandľovým a makadamiovým olejom, soľou z Mŕtveho mora bohatú na minerály, upokojujúcim panthenolom a ovsenným beta-glukánom zabezpečí vašim rukám intenzívnu regeneráciu, výživu, hydratáciu, pružnosť a ochranu. Vhodný aj pre citlivú a podráždenú pokožku.

z mŕtveho moraVýživné telové maslo so soľou z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a prírodnými olejmi 100 ml, cena: 8,8 €

Telové maslo ponúka výnimočne intenzívnu starostlivosť o suché partie jemnej, citlivej a podráždenej pokožky, ktorá je častá napr. pri atopických ťažkostiach. Kombinácia kakaového a bambuckého masla, mandľového oleja, soli z Mŕtveho mora, ovsenného beta-glukánu a panthenolu poskytne pokožke okamžitú úľavu, výživu a hydratáciu. Perličkou v receptúre je obsah cenných ceramidov, ktoré majú významné regeneračné účinky. Ľahká svieža bezalergénna vôňa s vodnými tónmi zanechá pokožku príjemne prevoňanú.l,

z mŕtveho moraJemné telové mlieko so soľou z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a mandľovým olejom 250 m

cena: 9,95 € * v predaji od 9/2018

Nežné telové mlieko bohaté na aktívne a prírodné ingrediencie je ideálnou každodennou starostlivosťou pre jemnú a citlivú pokožku. Výborne sa hodí aj k pravidelnému premazávaniu vysušenej a podráždenej pokožky (napr. pri prejavoch atopie). Šetrná receptúra so zvláčňujúcim bambuckým maslom, mandľovým a makadamiovým olejom, soľou z Mŕtveho mora bohatú na minerály, upokojujúcim panthenolom, ovsenným beta-glukánom a vitamínom E zaistí pokožke intenzívnu regeneráciu, výživu, hydratáciu, pružnosť a ochranu. Perličkou v receptúre je obsah cenných ceramidov, ktoré majú významné regeneračné účinky. Ľahká svieža bezalergénna vôňa s vodnými tónmi zanechá pokožku príjemne prevoňanú.

z mŕtveho moraJemný denný pleťový krém s minerálmi z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a ceramidmi 50 ml, cena: 11,7 €

Doprajte svojej pleti každé ráno skutočný koktail účinných ingrediencií, a dodajte jej tak potrebnú starostlivosť, ochranu a pocit hebkosti. Prírodné rastlinné oleje (mandľový olej a bambucké maslo) sa postarajú o výživu. Soľ z Mŕtveho mora bohatá na minerály, ovsenný beta-glukán a panthenol regenerujú a upokojujú. Kyselina hyalurónová a mliečna zabezpečia dlhodobú hydratáciu pokožky a prispejú k jej omladeniu. Cenné ceramidy, pôsobiace ako obranná bariéra, ochránia pleť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a prienikom škodlivín. Jemná svieža bezalergénna vôňa s vodnými tónmi a ľahká, rýchlo sa vstrebávajúca textúra ranný ošetrujúci kozmetický rituál báječne spríjemní. Vhodný aj pre citlivú a podráždenú pokožku.

z mŕtveho moraJemný nočný pleťový krém s minerálmi z Mŕtveho mora, ovsenným výťažkom a ceramidmi 50 ml, cena: 12,45 €

Počas noci dochádza v pleti k najdôležitejším regeneračným a očistným procesom. Podporte ich pred spaním aplikáciou výživného pleťového krému. Jeho starostlivo vyladená receptúra je bohatá na aktívne a prírodné ingrediencie – mandľový olej a bambucké maslo, soľ z Mŕtveho mora, ovsenný beta-glukán, panthenol, cenné ceramidy a kyselinu mliečnu a hyalurónovú. Podporuje syntézu elastínu a kolagénu v pleti, čím napomáha k jej vypnutiu a zjemneniu. Intenzívne regeneruje, vyživuje a hydratuje pleť a predchádza jej starnutiu. Posilňuje obrannú bariéru v pokožke a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a prienikom škodlivín. Jemná svieža bezalergénna vôňa večerný  kozmetický rituál báječne spríjemní. Vhodný aj pre citlivú a podráždenú pokožku.