Moderné a ekologické odličovanie? Zoznámte sa: odličovacie oleje

Prečo robiť veci zložito, keď sa to dá aj jednoducho? Šetrite svoj čas, energiu i prírodu! Na trh teraz prichádzajú tri revolučné olejové prípravky na odličovanie, ktoré si vďaka originálnej textúre poradia i s odlíčením očí. A to všetko rýchlo, bez použitia odličovacích tampónikov a pre všetky typy pleti!

odličovacie oleje

Základom starostlivosti o pleť je každodenné odlíčenie a čistenie pleti. Ani ten najlepší krém či sérum nebudú dobre fungovať, ak z pleti neodstránite všetky nečistoty, čo sa na nej počas dňa usadili, zvyšky mejkapu a tiež mastnotu, ktorú koža počas dňa vyprodukovala.

Ako fungujú čistiace oleje?

Práve oleje jemne, ale účinne odstraňujú mejkap, špinu a kožný maz. Nielenže pleť pri čistení ošetrujú, ale výborne pôsobia ako akési „rozpúšťadlá“. Ľahko totiž rozpustia podobnú textúru na pleti: kožný maz i mastné líčidlá. Vďaka tomu tak v jednom kroku zvládnu vyčistiť pleť i odlíčiť mejkap. Majú veľmi jemné zloženie s ošetrujúcimi olejmi, takže pleť nedráždia a nevysušujú.

odličovacie oleje

Odličovacie oleje – výnimočná textúra na pleť i na oči

S novými čistiacimi olejmi NIVEA sa obyčajná odličovacia rutina stáva príjemným potešením. Špeciálna textúra prípravkov sa mení v kontakte s vodou z vyživujúceho oleja na odličovacie mlieko, ktoré jemne a účinne čistí pleť a zanecháva ju hodvábne jemnú a bez pocitu vysúšania. Čistiace oleje majú také jemné zloženie, že si poradia i s očným mejkapom – riasenkou, linkami a tieňmi, a to bez použitia vatových tampónikov a zvládnu dokonca ľahko odlíčiť i vodoodolný mejkap.

Nové odličovacie oleje od značky NIVEA:

Sú k dispozícii v troch rôznych variantoch vhodných pre všetky typy pleti: pre normálnu, suchú a citlivú pokožku pre normálnu, suchú a citlivú pleť. Oftalmologicky testované. Prípravok je vhodný aj k odličovaniu očí.

odličovacie oleje

Pre normálnu pleť: Hydratačný čistiaci pleťový olej (NIVEA, 150 ml, 6,49 Eur)

Je určený normálnej pleti. Stačí pomocou prstov vmasírovať do suchej pleti, namočiť a krúživými pohybmi vytvoriť „mliečnu“ textúru, ktorá pleť perfektne vyčistí a zbaví mejkapu. Pretože je oftalmologicky testovaný, môžete ho bez obáv použiť i pri odlíčení očí. Stavte na jednoduchosť a silu kokosového oleja. 

odličovacie oleje

Pre citlivú pleť: Upokojujúci čistiaci pleťový olej (NIVEA, 150 ml, 6,49 Eur)

Dožičte svojej citlivej pleti jemné, a napriek tomu dôkladné odlíčenie, po ktorom nezostane ani jeden vatový tampónik. Vďaka neparfumovanému ošetrujúcemu zloženiu s olejom z jadierok hrozna je olej vhodný i pre citlivú pleť a na oči. Po nanesení sa premení na pleti príjemnú mliečnu konzistenciu.

odličovacie oleje

Pre suchú pleť: Výživný čistiaci pleťový olej (NIVEA, 150 ml, 6,49 Eur)

Odlíčenie, čistenie a výživa v jedinom kroku! Zvládne každodenné odličovanie a čistenie pleti za pár sekúnd – i bez použitia vatového tampónika. Vyživujúce zloženie s makadamiovým olejom sa postará o jemné, a napriek tomu dôkladné čistenie i odlíčenie pleti očí a očného okolia. Bez pocitu napätej pleti. 

Ako pri odličovacích olejoch správne postupovať:

odličovacie oleje

Krok č. 1:

Napumpujte si 1-2 dávky oleja do suchých dlaní a prípravok jemne masírujte do tváre (nenamáčajte ju), vrátane zavretých očí. Olej rozpustí všetok mejkap, maz a nečistoty.

Krok č. 2:

Teraz použite vodu a vytvorte z oleja mliečne bielu, osviežujúcu emulziu, ktorá pripomína odličovacie mlieko.

Krok č. 3:

Dôkladne pleť opláchnite. Po použití je pokožka čistá, jemná a vyživená.

www.nivea.sk