Na prírodnej vlne: s novým radom Naturally Good

Čo je trendom v tejto zrýchlenej a hektickej dobe? Clean beauty: prírodná starostlivosť šetrná k človeku i k životnému prostrediu. A v týchto šľapajach kráča i značka NIVEA so svojím radom organickej starostlivosti, ktorá má transparentné zloženie s 99 % percentami zložiek prírodného pôvodu. Vaša pleť i planéta ho budú milovať!

Naturally Good

To najlepšie z prírody: viem, čo používam

Prieskumy ukázali, že spotrebitelia stále viac inklinujú k prírodným produktom a zákazníci sa stále viac zaujímajú o zloženie výrobkov, ktoré používajú. Preto teraz i značka NIVEA pracuje s prírodnými ingredienciami a všetko, čo v zložení použije, uvedie priamo na produkte. Zároveň sa snaží vysvetľovať, na čo sú jednotlivé zložky dobré. Nový rad NATURALLY GOOD bol vytvorený práve s touto filozofiou – pleť ošetruje prirodzenou, prírodnou cestou, založenou na viac než storočných výskumoch a skúsenostiach značky. Veľmi dôležitá je transparentnosť zloženia výrobkov. Rad NATURALLY GOOD obsahuje 99 % zložiek prírodného pôvodu, iba čistiaca pleťová voda ich obsahuje 98 %.

Mohlo by vás zaujímať

Domáca kozmetika z kuchyne: Vyrobte si balzam na pery, masky alebo pílingy!

Obklopte sa darmi prírody a rozmaznávajte seba i svoju pokožku. Možno vás prekvapí, aké prírodné zázraky ukrýva vaša kuchyňa a čo všetko môžete použiť. Tak … Čítaj ďaľej

Transparentné zloženie výrobkov

A čo zostávajúce 1% v zložení? Ide o látky, ktoré zaisťujú vhodnú konzistenciu a bezpečné užívanie produktov celého radu. Ide napríklad o parfumáciu, ktorá robí výrobky príjemnejšími. Alkohol a konzervačné látky sú zase zodpovedné za väčšiu stabilitu a bezpečnosť výrobkov – bez týchto látok inak totiž hrozí množenie mikroorganizmov. Rad NATURALLY GOOD sa vyrába v Európe za veľmi prísnych štandardov kvality.

Nový rad NIVEA NATURALLY GOOD prichádza so štyrmi produktmi:

Naturally Good

Rozjasňujúci denný krém s bio aloe vera, NATURALLY GOOD, NIVEA, 50 ml, 7,99 Eur

Zaisťuje 24-hodinovú hydratáciu, rýchlo sa vstrebáva a osviežuje pleť. Obsahuje organické aloe vera, ktoré sa v prírodnej starostlivosti o pleť používa už viac než 3 000 rokov a slúži na hojenie, regeneráciu a hĺbkovú hydratáciu pleti. V kombinácii s jojobovým a mandľovým olejom ošetruje a rozjasňuje pleť.

Naturally Good

Regeneračný nočný krém s bio arganovým olejom, NATURALLY GOOD, NIVEA, 50 ml, 7,99 Eur

Vďaka zloženiu s arganovým olejom zaisťuje nočnú regeneráciu pleti a žiarivý vzhľad ráno. V kombinácii s mandľovým a jojobovým olejom pleť vyživuje, omladzuje a hydratuje ju.

Čistiace pleťové mlieko a voda s bio zeleným čajom, NATURALLY GOOD, NIVEA, 200 ml, 6,49 Eur

Oba čistiace prípravky obsahujú výťažky z organického zeleného čaju. Čistiace mlieko jemne a účinne odličuje, poradí si i s vodoodolným mejkapom a riasenkou a odstraňuje z pleti nečistoty. Pleťová voda zasa slúži na dočistenie pleti a zanecháva pokožku čistú a sviežu.

V jednoduchosti a prirodzenosti je krása aj sila

Rad produktov NIVEA Naturally Good tvoria z 99 % prírodné ingrediencie a len 1 % neprírodných ingrediencií pre zaistenie bezpečnosti produktu.*

* Ingrediencie získavané z prírodných zdrojov si po spracovaní uchovávajú viac ako 50 % svojej podstaty, vrátane vody. Zvyšné 1 % tvoria dodatočné látky slúžiace na zachovanie konzistencie a zaistenie bezpečného používania.
Naturally Good
https://www.shutterstock.com

Arganový olej

Produkty Naturally Good s arganovým olejom podporujú regeneráciu počas noci. Vďaka tomu je cez deň pleť krásne rozžiarená

Zelený čaj

Naturally Good
https://www.shutterstock.com

Čistiace pleťové mlieko Naturally Good pleť hĺbkovo čistí a toner ju zbavuje odumretých čiastočiek. Pleť je potom čistá a príjemne svieža

Aloe Vera

Zloženie s Aloe Vera vyživuje pleť počas 24 hodín a zanecháva ju sviežu a prirodzene krásnu

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

www.nivea.sk