Najväčšie trendy mejkapu na jar 2020!

Poradíme vám, ako jednoducho docieliť štýlové líčenie.

trendy mejkapu na jar 2020
https://www.shutterstock.com

Každý rok prichádzajú nové trendy v kozmetike a líčení.  Buďte o krok vpred a zoznámte sa s beauty trendami, ktoré budú dominovať v tomto roku! Máme pre vás tipy, ktoré využijete, či už chcete vyniknúť výrazným líčením, ale aj nežným vzhľadom.

trendy mejkapu na jar 2020

Trendy mejkapu na jar 2020 – Dotyk neónu

Neóny sú v móde nielen na oblečení či pri rôznych dizajnových doplnkoch, no začínajú sa udomácňovať aj vo svete mejkapu.

Priveľa neónových farieb môže pôsobiť poriadne divoko, no našťastie, v roku 2020 sa neónové odtiene objavujú v líčení iba v minimalistických detailoch. Takže namiesto toho, aby ste si krikľavý tieň naniesli na celé viečko, skúste ho aplikovať iba ku kútikom očí. Výsledok bude výrazný a pritom nebude prehnaný.

Monochromatický mejkap

Používanie jedného odtieňa pre pery, viečka a líčka – možno to znie zvláštne, ale v skutočnosti ide o úžasný a dokonalý look.

Vyskúšajte ho v odtieňoch svetloružovej, marhuľovej alebo jemnej červenej. Tieto farby skvele vyniknú na perách, aj na vašich lícnych kostiach. Tie môžete zvýrazniť aj rôznymi rozjasňovačmi, tiež v jemných marhuľových a zlatých tónoch.  Oči v tom prípade môžete nalíčiť v neutrálnych odtieňoch a doplniť šedou či hnedou linkou. Čierna by totiž v tomto prípade mohla pôsobiť príliš tvrdo. Ak používate aj ceruzku na obočie, skúste siahnuť po málinko svetlejšom odtieni, ktorý len jemne zvýrazní vaše obočie.

Dramatická linka

Pri pohľade na množstvo módnych prehliadok a celebrít zisťujeme, že nový spôsob nosenia očnej linky je nakresliť si ju v jednoduchých líniách a vyostriť ju až do geometrických tvarov. Tieto trendy mejkapu na jar 2020 a tento look možno nie je vhodný na bežný deň, ale na párty či večierku budete za hviezdu!

No nie každý dokáže podľahnúť tomuto novému trendu. Preto vyskúšajte jemnú čiernu líniu, preskočte tieň a rovno dokončite look riasenkou. Pre odvážnejší výsledok si skúste nakresliť jemnú farebnú linku nad už nakreslenú čiernu linku. Výsledok bude skutočne bezchybný!

Galéria: biOrganica.cz, beautysecret.sk, Ziaja