SPÄŤ
Pleť

Namaľujte si zvodné oči

Od: Jana Vančová 1.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Čo si budeme nahovárať – s pekne našminkovanými očami vyzerá každá z nás krajšie a príťažlivejšie. Niektoré z nás to však so šminkami celkom dobre nevedia a na to, aby si vykúzlili neodolateľné oči, im chýba potrebná zručnosť. No a niektoré sú síce zručné, ale nevedia si z bohatej ponuky vybrať to správne pre seba. Poradíme, ako si nalíčiť oči efektne a trvácne, navyše so šminkami, ktoré nie sú vôbec drahé.

zvodné oči

Dobrý tip pre začiatočníčky…

Ak chceme svojim očiam dodať švih očnou linkou, ale patríme skôr k začiatočníčkam, oveľa jednoduchšie bude zvoliť očné linky v ceruzke ako tekuté očné linky, pretože ľahšie zvládneme prípadné korektúry. Skvelú voľbu urobíme napríklad s farebnou škálou ceruziek na oči R-MATIC od REGINY.Tuha s optimálnou mäkkosťou, šikovne ukrytá v puzdre, z ktorého ju kedykoľvek možno zasunúť i vysunúť, ako aj praktické strúhadlo na jej konci, robia z tejto ceruzky skutočnú hviezdičku medzi šminkami.

Ak nedáte dopustiť na tekuté očné linky…

V prípade, že pri maľovaní očnej linky máme už potrebnú zručnosť, môžeme sa spoľahnúť na Tekutú očnú linku REGINA. Nanášame ju jednoducho aplikátorom na očné linky, rýchlo zaschne a po celý deň máme istotu, že sa nerozmaže.

zvodné oči

Ako si nakresliť dokonalú očnú linku?

Či už použijeme očné linky v ceruzke, alebo tekutú očnú linku, povedzme si niečo  o tom, ako by sme si takúto perfektnú linku mali nakresliť:

  1. zvodné oči Roztiahnite si prstom viečko jemne smerom k spánkom a priložte ceruzku tesne k línii rastu rias, a to konkrétne do stredu viečka. Potom v tejto línii kreslíme malé čiaročky smerom k vonkajšiemu kútiku. Potom sa vrátime a pokračujeme jemnejšími ťahmi od vnútorného kútika oka smerom ku stredu viečka.
  2. Na dolnom viečku je postup nasledovný: Linku vedieme od vonkajšieho kútika oka a postupne ju zjemňujeme smerom k nosu.
  3. Linky jemne rozotrieme aplikátorom – veľmi dobrú službu nám urobí napríklad Aplikátor obojstranný na očné tiene REGINA. Môžeme ich však nakoniec môžeme upraviť aj očným tieňom, čím zosúladíme očné linky s celkovým líčením očí. Vyskúšať môžeme napríklad Očné tiene TRIO od Reginy. V prípade, že použijeme tekutú očnú linku a používame aj očné tiene, pamätajme na to, že tekutá očná linka sa nanáša až na očné tiene.

Očné tiene dodajú oku šarm a hĺbku

Ak si svoj očný mejkap neviete predstaviť bez očných tieňov, vyskúšajte Očné tiene TRIO od Reginy v jednom balení. Vďaka dokonalej kombinácii nemusíme hľadať, ktoré farby tieňov sa k sebe hodia. Očné tiene TRIO to vyriešili za nás. Oproti obyčajným očným tieňom obsahujú navyše minerálne pigmenty, ktoré oči dokonale rozžiaria a použiť ich možno kedykoľvek za sucha i za mokra.

zvodné oči

Večerné líčenie s perleťovým odleskom

Hľadáte očné tiene, ktoré vydržia na viečku celú noc, nezanechávajú nánosy farby v záhyboch viečka, ani nepekné odtlačky? V tom prípade je skvelou voľbou Očný tieň tukový REGINA, s krémovým zložením, ktorý prepožičia očiam aj nádherný perleťový lesk.

Dobrá rada na záver:

Nebojte sa malého exprerimentovania a vyskúšajte očné linky rôznych farieb – nie len čierna je totiž in! Otestujte, čo vám pristane a postupne doveďte svoje šminkovacie praktiky do dokonalosti. Ak budete mať vo svojej kozmetickej taštičke a v kúpeľni na zrkadle očné linky, tiene, ceruzky a aplikátory od Reginy, určite sa vám to podarí. A nezabudnite svoju kozmetickú výbavičku doplniť aj o kvalitné strúhadlo na kozmetické ceruzky – to sa vždy zíde!

www.regina-kozmetika.sk

womangalérie VŠETKY