Nerobte si vrásky z vrások!

Vrásky! Slovo na šesť písmen, ktoré desí snáď každú ženu?

Vrásky však nie sú synonymom staroby, značia múdrosť, skúsenosti a rôznorodé životné cesty. Mimické vrásky a vrásky smiechu sú súčasťou tváre nositeľky a vpisujú jej do tváre rysy jej povahy a emócie. Bohužiaľ, viac než zápisník životných skúseností ich vnímame negatívne, ako dôkaz pribúdajúcich rokov na našej tvári …

Nerobte si vrásky

Patríte k ženám, ktoré okamžite vyhlasujú boj i najmenšej ryhe v tvári? Nerobte si vrásky. Zabudnite na invazívne zákroky a zázračné krémy, sľubujúce nemožné na počkanie. Máme pre vás riešenie! Reprezentanta anti-agingových moderných kozmetických trendov a súčasný hit v starostlivosti o pleť. Unikátneho pomocníka, ktorý je doslova nabitý vysokým obsahom prírodných aktívnych látok pre omladenie pleti. Už viete, čo vaša pleť skutočne potrebuje?

Zoznámte sa s pleťovým Boostrom od českej značky Manufaktura!

Nerobte si vrásky

Hoci ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, jeho sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií (93,9% je prírodného pôvodu). Obsiahnutý olejový extrakt zo svetlice lekárskej, ktorá je bohatá na omega 6 mastné kyseliny, spoločne s extraktom z plamatky kapustovej, kozinca blanitého a koenzýmu Q10 dlhodobo redukuje vrásky. Kyselina hyalurónová má výnimočnú schopnosť viazať na seba vodu a potom ju postupne uvoľňovať, vďaka čomu poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje jej pružnosť. Ceramidy obnovujú ochranné vrstvy pokožky a výrazne prispievajú dlhodobej hydratácii. Upokojujúci účinok a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia dodáva extrakt z morskej riasy Laminaria Ochroleuca. Medzi ďalšie mimoriadne prospešné látky pre zvláčnenie a hydratáciu patrí ružová voda, sedmokráskový extrakt a prírodné oleje.

To, že ide o skutočne mimoriadny produkt, dokazuje aj klinická štúdia vykonaná Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. V problematike redukcie vrások bolo preukázané významné vyhladenie vrások až o 64,5% a 95% žien zaznamenalo redukciu vrások. V oblasti hydratácie pleti bolo preukázané značné a dlhodobé zvýšenie hydratácie až o 10,7 %.

Vyskúšajte intenzívnu 28- dňovú pleťovú omladzujúcu a hydratačnú kúru! Doprajte si ju ideálne 2x ročne – s príchodom jari a jesene je na ňu ten správny čas. Pleťový booster aplikujte vždy na čistú pleť. Ráno vmiešajte 1 kvapku boostera do svojho denného krému a jemne vmasírujte. Večer aplikujte 4 kvapky jemným vklepaním do pleti – pri aplikácii venujte zvýšenú pozornosť okoliu očí a pier, následne použite váš štandardný nočný krém. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku aplikujte čo najčastejšie úsmev, práve ten najviac podporí vašu krásu. Nezabúdajte na to a nerobte si vrásky

Na najčastejšie otázky odpovedá vedúca vývoja značky Manufaktura Ing. Eva Horčíková:

Ako dlho vydrží efekt získaný intenzívnou 28-dňovou kúrou?

Po mesačnej intenzívnej kúre vydrží účinok cca 6 mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho dlhodobého účinku odporúčame túto kúru aplikovať 2x ročne a v medzičase používať 2 kvapky boostera s dávkou obľúbeného krému pri večernej starostlivosti.

Nerobte si vrásky

Existuje optimálny  vek pre aplikáciu boostera?

Odporúčame aplikáciu boostera od 25-30 rokov, keď je ten správny čas začať s prevenciou vzniku vrások formou pravidelnej večernej starostlivosti (2 kvapky primiešané do obľúbeného krému). S intenzívnymi kúrami je ideálne začať až vo veku 35-40 rokov.