NIVEA Q10 POWER efektívna starostlivosť proti vráskam

Jeden z najobľúbenejších omladzovacích radov starostlivosti o pleť na svete teraz prichádza vo variante určenom pre suchú pokožku so sklonom k vráskam, ktorá kombinuje prirodzenú silu koenzýmu Q10, 100 % identického s pleťou, a k tomu pridáva benefity vzácneho a účinného bio arganového oleja.

NIVEA Q10 POWER

Čo sa deje s pleťou postupom času?

Pokožka sa začína s vekom stále viac vysušovať – je vedecky preukázané, že až 40 % žien nad 60 rokov žien trápi suchá pleť. Vďaka tomu sa začínajú viac objavovať drobné vrásky a jemné linky. K hlavným spúšťacím faktorom patrí strata hydratácie a tiež oslabenie funkcie kožnej bariéry, čo vedie k menšej ochrane pokožky pred vonkajšími faktormi. Okrem toho sa metabolizmus kožných buniek spomaľuje, mení sa hormonálny systém a pri menopauze spomaľujú hladiny estrogénov tvorbu elastických vláken v pleti.

Riešenie? NIVEA Q10 POWER Extra Nourishing

Nový rad prípravkov teraz spája dve vysoko účinné zložky: prirodzenú silu so 100 % pokožke identickým koenzýmom Q10 a maximálne účinky arganového oleja. Koenzým Q10 omladzuje a dodáva pleti energiu, zatiaľ čo arganový olej vyživuje a posilňuje prirodzené ochranné funkcie pleti.

Sila koenzýmu Q10, 100 % zhodného s obsiahnutým v pokožke

Q10 je koenzým, ktorý obsahujú všetky kožné bunky. Dodáva pleti energiu, omladzuje ju a chráni. Avšak s postupom času sa jeho množstvo znižuje a pleť potom rýchlejšie starne. NIVEA Q10 POWER teraz obsahuje koenzým Q10 stopercentne identický s pleťou, vďaka novému procesu prírodnej  fermentácie, ktorá zaisťuje jeho najvyššiu kvalitu. Túto novú, čistú a prirodzenú formu koenzýmu Q10 pokožka výborne znáša a dobre ju prijíma. Všetko dopĺňa tiež kreatín, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie buniek a ich regeneráciu, pretože v pleti stimuluje tvorbu kolagénu.

Bohatstvo pre pleť: vzácny arganový olej

Tri nové prípravky obsahujú tiež veľmi vzácnu a účinnú prírodnú zložku – arganový olej v bio kvalite, ktorý sa často pre svoje účinky nazýva tiež tekuté zlato. Tento olej sa vďaka svojim skrášľujúcim vlastnostiam používa už po celé stáročia. Získava sa z plodov arganových stromov a je plný ošetrujúcich a výživných látok: esenciálnych mastných kyselín, posilňujúcich ochrannú kožnú bariéru pleti, silných antioxidačných polyfenolov a vysokého množstva vitamínu E. Vďaka tomu  je potom pokožka chránená pred vnútornou dehydratáciou a vysúšaním.

Novinky Q10 POWER:

Rad obsahuje tri prípravky na celodennú starostlivosť o pleť – výživný denný krém proti vráskam, ktorý pripravuje pleť na denný stres.  Výživný nočný krém, ktorý pleť ošetruje a regeneruje ju v noci a tiež luxusný, rozmaznávajúci výživný pleťový olej, ktorý má mnohostranné použitie. Všetky výrobky majú nemastné zloženie a výborne sa do pleti vstrebávajú.

NIVEA Q10 POWER

Výživný nočný krém proti vráskam Q10 POWER, NIVEA, 50 ml, 13,99 Eur

Využíva silu noci a viditeľne už po 4 týždňoch redukuje vrásky. Po 2 týždňoch znateľne spevní pleť. Intenzívne ošetrujúce zloženie vyvinuté pre suchú a namáhanú pleť vám pomôže pri prirodzenej regenerácii pleťových buniek. Kombinácia s pleťou 100 % identickým koenzýmom Q10, kreatínom a bio arganovým olejom redukuje vrásky, spevní, upokojí a vyživí pleť. 

NIVEA Q10 POWER

Výživný olej proti vráskam Q10 POWER, NIVEA, 30 ml, 16,49 Eur

Multifunkčná olejová starostlivosť je určená pre suchú a namáhanú pleť. Má nemastné zloženie a obsahuje s pleťou 100 % identický koenzým Q10 a bio arganový olej, ktorý je bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny. Stačí tak málo: 3 kvapky ošetrujú ako maska, 2 kvapky pleti doprajú hĺbkovú starostlivosť a 1 kvapka rozjasňuje.

NIVEA Q10 POWER

Výživný denný krém proti vráskam Q10 POWER, NIVEA, 50 ml, 13,99 Eur

Intenzívne vyživuje i suchú a namáhanú pleť po celých 24 hodín. Zloženie obsahuje s pleťou 100 % identický koenzým Q10, ktorý pôsobí ako prírodná obrana proti starnutiu. Kreatín posilňuje vlákna, ktoré spevňujú pleť a  bio arganový olej zase vyživuje a upokojuje. Zloženie s OF 15 navyše chráni pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením.

www.nivea.sk