Predstavujeme Vám dokonalý plán v starostlivosti o pokožku

Mdlá, suchá, začervenaná pokožka. Toto asi nie je najkrajšia predstava. A predsa po dlhých zimných mesiacoch je toto asi najčastejší obraz toho, v akom stave sa naša pokožka nachádza. Aj Vy si ešte pamätáte na to, ako vyzerala v lete? Bola krásne opálená, hebká a hydratovaná? Je to tým, že keď máme viac odhalené telo, tak sme nútené sa o našu pokožku viac starať? Čo takto sa nakopnúť a dopriať jej špeciálnu starostlivosť akú si zaslúži?

v starostlivosti o pokožku

Základ je dodávať jej živiny zvnútra aj zvonka.

O kolagéne ste už určite toho veľa čítali. Je nám už jasné, že vekom jeho produkcia v našom tele klesá, čo spôsobuje, že koža stráca svoju elasticitu, objavujú sa prvé vrásky, celulitída sa tvorí omnoho jednoduchšie, dokonca aj kvalita našich vlasov sa zhoršuje. Čiže základ je pravidelne si dopĺňať kolagén. Nový trend v starostlivosti o pokožku je používanie pleťových olejov.

Mýty o pleťových olejoch

Najčastejšie sa stretávame s názormi, že pleťové oleje sú určené len na extrémne suchú pleť alebo zanechávajú pleť ešte mastnejšiu. Práve naopak! Pleťové oleje sú vhodné pre všetky typy pleti. Od suchej, zrelej, citlivej, aknóznej  až po mastnú. Stačí, ak budete dodržiavať správny výber a postup a prinavrátite Vašej pokožke prirodzenú krásu a hodvábny vzhľad. Určite si najprv dôkladne prečítajte zloženie oleja. Musí byť čisto prírodný. Vyhnite sa tým, ktoré obsahujú silikóny, parabény alebo dokonca minerálne oleje, ktoré sú vyrobené z  ropy.

Stavte na dvojicu ViaCollagen Extra a Skin Oil s vitamínom E

Pravidelným pitím kolagénového nápoja ViaCollagen Extra, zaistítesvojej pokožkeprísun všetkých potrebných živín pre mladistvý vzhľad. ViaCollagen Extraobsahuje klinicky testovaný morský kolagén, ktorý je pre človeka najlepšie stráviteľný a naše telo ho využije tam, kde je to potrebné (vlasy, nechty, pleť). Do dennej dávky sa zmestilo až 5000 mg tohto kráľa kolagénov, 1000 mg vitamínu C, 10 mg zinku a 30 mg kyseliny hyalurónovej, ktorá dodá pokožke hydratáciu.

v starostlivosti o pokožku

Skin Oil s vitamínom E preukázateľne upokojuje a obnovuje kvalitu pokožky a zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami, popraskanej pokožky a rezných rán. Má vynikajúci upokojujúci účinok na podráždenú pokožku po epilácii, holení alebo po operáciách. Vďaka jeho zloženiu z 10 esenciálnych prírodných olejov vrátane olejov z mandlí, marhúľ, avokáda, slnečnice, pomaranča a jojoby, chráni pokožku pred oxidáciou a dokonale ju hydratuje.

Recept k dokonalej pokožke je teda jednoduchý. Spravte si chvíľu pre seba, doprajte si lahodný nápoj v podobe Viacollagenu Extra a jemnú masáž pokožky vďaka Skin Oil s vitamínom E. Výsledok stojí za to.

Dočitali ste sa až sem? Výborne

Vyberte sa aj Vy na cestu za krásou. Využite  jednorázový kupón na zľavu vo výške 38 Eur + poštovné zadarmo na balíček, ktorý obsahuje 3x Viacollagen Extra + 1x Skin Oil s vitamínom E.  Zľavový kupón je možné využíť  TU.

v starostlivosti o pokožku