Predvianočný rituál krásy

Aj vy už máte v tomto predvianočnom čase pocit, že povinností, ktoré musíte stihnúť, je akosi priveľa, práce neubúda, ale že zato ubúda energia? Tak to rýchlo musíme napraviť! Myslime na to, že aby sme sa dobre cítili a skvele vyzerali, mali by sme sa trochu starať aj o seba, a nielen o všetkých a všetko naokolo… Pripravme si predvianočný rituál krásy!

Predvianočný rituál krásy

Ako to len všetko stihnúť a nezblázniť sa?

Mimochodom, ak budeme mať napečených niekoľko druhov vianočného pečiva, celá domácnosť bude nablýskaná, všetci dostanú darčeky, po akých túžia, ale my budeme odpadávať od únavy a nebudeme vyžarovať sviatočnú náladu, nebude to ono! Poďme to teda rýchlo napraviť a urobme niečo pre svoju pohodu, krásu a regeneráciu, taký malý predvianočný rituál krásy.

Malý tajný rituál vianočného pôvabu

Predvianočný rituál krásy

Ak zvyknete kvôli vianočným prípravám byť hore dlho do noci, prvá rada znie: Pribrzdite! Jednoducho ukončite prácu skôr, ako budete takmer padať od únavy a doprajte si buď blahodarnú a ošetrujúcu sprchu, alebo kúpeľ. Podľa toho, koľko máte času a čo sa vám viac žiada. Ak si vyberiete Sprchový olej  Natural Oil, Nivea doprajete pokožke svojho tela výnimočne jemnú a pritom bohatú starostlivosť. Pokožka sa krásne zrelaxuje, príjemne prevonia a vyživí – mimochodom, o to sa postará 55 % prírodných ošetrujúcich olejov, ktoré sú v tomto prípravku obsiahnuté.

Predvianočný rituál krásy

Ak máte chuť pohovieť si trochu v teplučkom kúpeli, pridajte si do príjemne teplej vody vo vani Beauty Oil, Nivea.

Luxusný kúpeľ s cenným mandľovým olejom sa kúzelne premení na bohatý mliečny kúpeľ a dopraje telu i zmyslom hĺbkovú regeneráciu so sladko hrejivou vôňou. 87- percentný obsah ošetrujúcich olejov zaručí suchej pokožke neuveriteľne dlhú hebkosť. Ponorte sa do sveta maximálneho potešenia!

Predvianočný rituál krásy

Aby sme si čas v sprche či vo vani dvojnásobne vychutnali…

Ak chceme, aby si odpočinula aj pokožka našej tváre, môžeme si ešte skôr, než sa ponoríme do vane, alebo vojdeme pod sprchu, očistiť pleť jemnou Dvojfázovou micelárnou vodou Rose od Nivea, alebo Čistiacim micelárnym gélom Rose od Nivea.

Stačí naniesť na tampónik a potom si jemne vyčistiť pokožku a odstrániť tak všetky nečistoty a zvyšky líčidiel.

Raz za týždeň si doprajme aj píling – napríklad Rozjasňujúci ryžový peeling, Nivea na suchú až citlivú pleť.

Zloženie s organicky pestovanou ryžou a bio malinami pomôže odstrániť odumreté kožné bunky a zbaví nás sivastej a unavenej pleti. K hladkej a rozžiarenej pleti vedie voňavá a príjemná cesta. Šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky. Mení sivastú pleť na hladkú a rozžiarenú. 

Po ošetrení pleti pílingom nanesieme na očistenú a umytú pokožku vhodnú pleťovú masku – napríklad 10-minútovú detoxikačnú textilnú masku Urban Skin, alebo 10-minútovú textilnú masku Hyaluron Cellular Filler, alebo hoci aj 10-minútovú textilnú masku Q 10 plus C.  Všetky tri masky sú od značky Nivea.

Potom už stačí dopriať si blahodarnú sprchu alebo kúpeľ, počas čoho maska krásne rozvinie svoje účinky.

Predvianočný rituál krásy

Po kúpeli a odstránení masky si ešte ošetríme pleť vrstvičkou vhodného nočného krému, skúsiť môžeme napríklad Regeneračný nočný krém, Nivea (alebo iné vhodné nočné krémy Nivea podľa typu pokožky) vďaka čomu budeme ráno nielen vyzerať krajšie, oddýchnuto a sviežo, ale sa tak aj budeme cítiť. A pomaly, pomaličky nás opantá aj krásna vianočná nálada…!

Foto: Nivea, stock.adobe.com