SPÄŤ
Telo

Pripravte sa na jeseň s lipou…

Od: Henrieta Karabova 14.9.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku vitamínov a antioxidantov a pripravte ju na jeseň!

Počas leta sme čerpali slnečné žiarenie a teplo plnými dúškami, dopriali pleti dostatok výživy vďaka šťavnatému ovociu nadupanému vitamínmi a hýčkali ju blahodárnymi účinkami morskej vody. Chcete si krásnu pokožku udržať čo najdlhšie? Česká značka kozmetiky Manufaktura vie, ako na to!

jeseň s lipou

Manufaktura na tohtoročnú jeseň nachystala novú limitovanú kolekciu Lipa, ktorá je inšpirovaná našou prírodou. Je uvedená z lásky k starým časom a pri príležitosti stého výročia založenia republiky v krásnom prvorepublikovom dizajne a zároveň s moderným zložením inšpirovanom tými najnovšími trendami. Prečo lipa? Tento nádherný národný strom nám nielen pripomína naše tradície,ale výťažky z lipových kvetov sú navyše veľmi prospešné k starostlivosti o telo. Práve blahodárne výťažky z lipových kvetov napomôžu hebkej, hydratovanej a mladistvej pleti a pokožke a zaručia im poriadnu ochranu, toľko potrebnú v chladných mesiacoch. Starostlivosť náramne spríjemní exkluzívna  hrejivá vôňa s tónmi lipových kvetov, sprevádzajúca všetky kozmetické prípravky.

jeseň s lipou

Naše tipy na lipové produkty, ktoré si k jesennej starostlivosti o pokožku zamilujete:

jeseň s lipouVýnimočný ochranný pleťový balzam s lipou, marhuľovým olejom a panthenolom zamedzí strate potrebnej vlhkosti, predchádza podráždeniu a poskytuje pleti pocit skutočnej pohody. Okrem jesennej regenerácie nájde si tento balzam miesto aj v zimnej výbave. Chystáte sa na hory či dlhú prechádzku prírodou? Nakrémujte sebe i deťom tváre práve týmto balzamom – ľahšie odolajú vetru a drsnému počasiu. Jedinečná receptúra obsahujúca pravé prírodné ingrediencie využíva výťažky z lipových kvetov, marhuľového a jojobového oleja, bambuckého masla, panthenolu, ovseného beta-glukánu a vitamínov A, E a C.

 

jeseň s lipou

Regeneračný krém na ruky so zjemňujúcim výťažkom z lipy, výživným mandľovým olejom, ovseným výťažkom a upokojujúcim panthenolom napomôže udržať naše rúčky sviežo mladistvé, hebké a krásne prevoňané. Predíďte s týmto úžasným krémom jesennému vysušenie a pocitu napnutia pokožky!

 

jeseň s lipou

Aj napriek tomu, že pekné pestované pery sú bezpochyby okrasou každej ženy, robí nám práve táto partia na jeseň peknú neplechu. Chladné a sychravé mesiace, ktoré nám už čoskoro zaklopú na dvere, však môžu spôsobiť vysušenie a popraskanie pier. Vysoko ošetrujúci balzam na pery s lipou, marhuľovým olejom, bambuckým maslom, vitamínom E a včelím voskom je ideálny kokteil živín, ktorý naše pery ochráni a zvláčni.

Kompletný sortiment tejto báječnej jesennej kolekcie Lípa od českej značky Manufaktura nájdete tu.

Čitateľská súťaž o jesennú kolekciu Lipa !!!

Súťažte s nami o 3 balíčky kozmetiky z novej limitovanej kolekcie Lipa, ktorú pre tohtoročnú jeseň pripravila česká značka Manufaktura z lásky ku starým časom a pri príležitosti stého výročia založenia republiky.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!
jeseň s lipou
 
Kolekcia pripomína nádherný národný strom, dizajn a vôňa je inšpirovaná Prvou republikou. Blahodarné výťažky z lipových kvetov prispejú k hebkej, hydratovanej a mladistvej pleti a pokožke a zároveň im zaručia primeranú ochranu potrebnú v chladných mesiacoch. Starostlivosť spríjemní exkluzívne hrejivá vôňa s tónmi lipových kvetov, sprevádzajúca všetky kozmetické prípravky. Pocit blaženosti zaručený…

3krát balíček limitovanej kolekcie Lipa v hodnote 50 € obsahuje tieto skvelé produkty:

jeseň s lipou

🌸Zvláčňujúce jemné rastlinné mydlo s lipou a mandľovým olejom

🌸Veľmi jemný sprchovací & kúpeľový gél s lipou a mandľovým olejom

🌸Ideálny regeneračný krém na ruky s lipou, mandľovým olejom a panthenolom

🌸Vysoko ošetrujúci balzam na pery s lipou, marhuľovým olejom a včelím voskom

🌸Výnimočný ochranný pleťový balzam s lipou, marhuľovým olejom a panthenolom

🌸Lipový sirup

🌸Darčeková krabica MANUFAKTURA s mašľou – ovál biela

Správnu odpoveď a tipy na jesennú starostlivosť o pleť nájdete na www.manufaktura.sk.

womangalérie VŠETKY