Ružová voda a čistota!

Dokonalá, bezchybná pleť je teraz trendom. Môžete ju mať ľahko i vy, s jemnými micelárnymi čistiacimi produktmi NIVEA, ktoré obsahujú veľmi účinnú ružovú vodu, ktorá je už po stáročia používaná pre svoje blahodarné a harmonizujúce účinky na pleť a pre krásu.

Ružová voda
https://www.shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať

Domáca kozmetika z kuchyne: Vyrobte si balzam na pery, masky alebo pílingy!

Obklopte sa darmi prírody a rozmaznávajte seba i svoju pokožku. Možno vás prekvapí, aké prírodné zázraky ukrýva vaša kuchyňa a čo všetko môžete použiť. Tak … Čítaj ďaľej

Ružová voda – ošetrujúci zázrak

Ružová voda
Odlíčte sa po náročnom dni bez námahy a ešte pleť ukľudnite a harmonizujte vďaka ružovej vode a ľahkému oleju.

To, že nejde o žiadnu novinku, ale o evergreen pre krásu, svedčí fakt, že ju používala už v starovekom Egypte kráľovná Kleopatra, ktorá bola vyhlásená svojou krásou. Ružová voda bola objavená vlastne náhodou – pri destilácii vzácneho ružového oleja, keď táto prírodná kvapalina vznikla ako vedľajší produkt. Druhým spôsobom jej výroby je macerácia okvetných ružových lupienkov. Má mnoho účinkov pre pleť – omladzuje, rozjasňuje, zjednocuje pleť, tonizuje a má protizápalové účinky. Jej jemná vôňa harmonizuje pokožku i zmysly a podporuje ženskosť.

A pretože krásna zdravá pleť nie je len o starostlivosti, ale tiež o každodennom čistení a odličovaní, prišla značka NIVEA s odličujúcim radom, ktorý túto vzácnu zložku obsahuje.

Vyskúšajte jemné odličovanie v dvoch krokoch:

Krok č.1: Dvojfázová micelárna voda, NIVEA, 400 ml za 8,49 Eur

Ružová voda
Vodoodolný mejkap, pot alebo bežné nečistoty nás trápia dennodenne. Zbavte sa ich rýchlo, jednoducho a navyše príjemne! Vyskúšajte gél, ktorý vás večer osvieži a ráno pripraví na novú aplikáciu dokonalého mejkapu.

Čo to je: Dvojfázový prípravok sa skladá z micelárnej zložky s obsahom ošetrujúcej organickej ružovej vody a tiež z olejovej časti, ktorá pomáha odstrániť i odolnejší mejkap. Ružová voda harmonizuje a tonizuje pleť, aby vyzerala prirodzene krásne. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené.

Ako funguje: Pred použitím najprv micelárnu vodu dobre pretrepte, aby sa obe zložky spojili. Potom prípravok naneste na vatový tampónik, priložte k nalíčeným viečkam, nechajte pár sekúnd pôsobiť a potom stiahnite smerom nadol, v smere rastu rias. Oči budú odlíčené a ich okolie rozjasnené a vyživené.

Krok č.2: Čistiaci micelárny gél, NIVEA, 200 ml za 5,19 Eur

Čo to je: Jemný gél si poradí s mejkapom, potom, mazom, i so všetkými nečistotami, ktoré sa počas dňa usadili na pleti. Stačí si ním len ráno a večer umyť pleť. Čistí jemne a do hĺbky, osviežuje, a vďaka obsahu organickej ružovej vody rozjasňuje a ošetruje pleť i pri umývaní. Odstráni i vodoodolný mejkap bez nepríjemného trenia.

Ako funguje: Malé množstvo gélu napeňte s vodou v dlaniach a jemne touto zmesou umyte celú tvár. Pleť potom bude čistá, rozjasnená a tiež ošetrovaná. Ideálne je čistenie ráno a večer, pred použitím ďalšej starostlivosti.

Ružová voda
Chystáte sa na dovolenku? Potom sa vám iste hodí každý ušetrený gram navyše. Nechajte odličovaciu vodu či mlieko doma a siahnite po praktických obrúskoch, ktoré odlíčia i vodoodolný mejkap. Vďaka organickej ružovej vode bude vaša pleť počas jedného ťahu čistá a zároveň tonizovaná a hydratovaná.

Micelárne čistiace pleťové obrúsky Rose Touch, NIVEA, 25 ks, 5,39 Eur

Majte čistú a hydratovanú pleť za pár sekúnd nielen doma, ale i na cestách, i bez vatových tampónikov.

Chystáte sa na výlet? Potom sa vám iste hodí každý ušetrený gram navyše. Nechajte odličovaciu vodu či mlieko doma a siahnite po praktických obrúskoch, ktoré odlíčia i vodoodolný mejkap. Vďaka organickej ružovej vode bude vaša pleť  jedným ťahom čistá a zároveň tonizovaná a hydratovaná po celý čas. Ruža má navyše upokojujúce účinky a pri jej vôni sa krásne zaspáva.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach