Smooth sugars scruby

Objavte najšetrnejší spôsob exfoliácie vašej pleti

Do našich drogérií prichádzajú jedinečné a nevídané – 3 druhy Smooth Sugars SCRUB pre všetky typy pleti.

Každý zo scrubov (alebo jednoducho pílingov) má jemnú parfumáciu, príjemnú hladkú textúru a ich použitie sa stáva úžasným relaxačným rituálom. Vďaka kombinácii jemných kryštálov cukrov: bieleho, hnedého a zlatého a ďalších prírodných ingrediencií bohatých na základné živiny, ľahko dosiahnete hĺbkovú, ale zároveň jemnú exfoliáciu pleti.

Smooth sugars scruby

A čo viac?

Smooth Sugars Scrub môžete použiť aj na pery, vytvoríte tak hebký a jemný podklad pre váš obľúbený rúž.

Ako používať Smooth Sugars Scruby?

Na dôkladne vyčistenú pleť a pery naneste suchými prstami malé množstvo produktu a potom pridajte teplú vodu. Produkt krúživými pohybmi jemne vmasírujte a pokračujte, kým sa kryštáliky cukru na pleti úplne nerozpustia, potom tvár opláchnite vlažnou vodou. Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte Smooth Sugars Scrub 3-krát týždenne. 

Smooth sugars scrubyGLOW SCRUB na rozjasnenie pleti

Spojenie jemných kryštálov cukrov a hroznového oleja vyhladzuje pleť a dodáva jej rozžiarený vzhľad. Hroznový olej plný vitamínu E je známy svojou schopnosťou rozjasniť pleť a ďalšie ingrediencie ako sú tradičný monoï olej pôvodom z Tahiti a prášok z acai bobúľ pleť hydratujú a navracajú jej uhladenú a na pohľad zdravú textúru.

Smooth sugars scrubyCLEAR SCRUB na odstránenie čiernych bodiek

Hviezdnou ingredienciou čistiaceho scrubu sú semienka kivi, ktoré v kombinácii s cukrovými kryštálmi, mätovým olejom, známym svojimi protizápalovými účinkami, a citrónovým esenciálnym olejom dokonale vyčistia póry a zbavia pleť nedokonalostí. Ľahká svieža textúra sa pri kontakte s pleťou rozohreje, čím dochádza ešte k znásobeniu účinnosti pílingu.

Smooth sugars scrubyNOURISH SCRUB na vyhladenie a výživu pleti

Kakaové maslo bohaté na esenciálne mastné kyseliny upokojuje suchú pleť a dodáva scrubu zamatovo jemnú textúru. Ďalšími prírodnými látkami sú kokosový olej, plný lipidov, na ochranu kožnej bariéry a kakaové zrná na ešte účinnejšie odstránenie odumretých kožných buniek a zjemnenie pleti.