SPÄŤ
Pleť

Stačí ho zaradiť do jedálnička a pleť môže vyzerať mladšie a vypnutejšie

Od: Henrieta Karabova 15.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Kto netúži po krásnej a zdravej pokožke bez nedostatkov?

Na trhu sa neustále objavujú nové krémy, séra či olejčeky, ktoré nám sľubujú mladší vzhľad a ubúdanie vrások. V očakávaní, že budeme vyzerať mladšie a atraktívnejšie si ich kúpime, no mnohokrát sme z výsledku sklamaní. Dôvodom býva cena produktu, ktorá prevyšuje jeho kvalitu.

zaradiť do jedálnička

Na čo si treba dať pozor ak chceme, aby sa výsledok skutočne dostavil

1. Produkt by mal byť klinicky testovaný

Ak produkt prešiel klinickými testami, znamená to, že jeho bezpečnosť a účinnosť je overená.

2. Dôležitá je účinná látka

To, že kozmetický prípravok obsahuje tie najkvalitnejšie ingrediencie ešte neznamená, že bude účinný. Dôležité je, aby boli obsiahnuté v dostatočných množstvách. Len vtedy môžu byť výsledky na pleti viditeľné.

zaradiť do jedálnička

3. Siahnite po 100% prírodnom zložení

Ak môžete, siahnite po 100% prírodnom zložení. Máte tak istotu, že Vašu pleť nevystavujete nebezpečným chemikáliám. Tie sú totiž prísadou väčšiny kozmetiky na našom trhu. 

Náš tip:

Počas mapovania nášho trhu sme našli slovenský produkt určený na starostlivosť o pleť, vlasy a nechty. Je klinicky testovaný, 100% prírodný a zároveň účinný. Viacollagen v dennej dávke obsahuje až 5000 mg kolagénu z morských rýb a 1000 mg vitamínu C. V tejto kombinácii ho dokáže ľudský organizmus spracovať a nevylúčiť.

Toto sú dôvody, pre ktoré by sme mali Viacollagen zaradiť do nášho jedálnička

1. Pri pravidelnom užívaní Viacollagenu (formou nápoja) sme zaznamenali viditeľné vyplnenie vrások, vypnutie pleti a zjemnenie kruhov pod očami. Na rozdiel od estetických zákrokov je toto riešenie bezbolestné.

zaradiť do jedálnička

2. Zaujalo nás, že ide o slovenský produkt so 100% prírodným zložením. Viacollagen je dochutený len citrónom a rastlinou- stéviou. Neobsahuje ani štipku nebezpečnej chémie, a preto je vhodný aj pre diabetikov.

zaradiť do jedálnička

3. Účinky Viacollagenu a estetických zákrokov na pleti sú veľmi podobné. No pokým za podobný zákrok zaplatíte vyššiu sumu peňazí, Viacollagen Vás bude v prepočte stáť len 1,1 eur na deň.

zaradiť do jedálnička

4. Nie je to liek, napriek tomu pomáha. Viacollagen je vysoko účinný doplnok výživy s príjemnou citrónovou chuťou. Výsledky pravidelného pitia tohto nápoja sú viditeľné na pleti, nechtoch a vlasoch.

zaradiť do jedálnička

Viac o Viacollagene nájdete TU

womangalérie VŠETKY