Svieže tipy pre šťavnaté pery

Túžite po krásnych, jemných a zvodných perách? A nadelila vám také príroda do vienka? Ak nie, poradíme vám zopár dobrých tipov pre šťavnaté pery, ako na to..

tipy pre šťavnaté pery

Rúž nie je všemocný…

Nie všetky ženy sa správne starajú  o svoje pery, no a niektoré sa o ne nestarajú vôbec. Totiž až do chvíle, kým ich pery samy neupozornia na to, že niečo nie je v poriadku. Napríklad tak, že jemná pokožka pier je veľmi suchá, tvoria sa na nej šupinky, niekedy aj bolestivé trhlinky a je nepríjemne napnutá. To sa stáva najmä vtedy, ak zabúdame na primeranú starostlivosť, ošetrenie a najmä na hydratáciu. Pery totiž, rovnako ako my, potrebujú vodu a jemnú starostlivosť v podobe vhodných ošetrujúcich balzamov, hojivých tyčiniek či jeleních lojov, ktoré im dodajú potrebnú výživu a hebkosť. Ani ten najkrajší rúž by nevynikol na suchých a popraskaných perách.

Nezabúdajte na vitamíny!

Aby pokožka vašich pier bola jemná a krásna, nezaobídete sa najmä bez vitamínov A a B. Nezabúdajte ani na potrebný prísun zinku. Svojim perám urobíte dobre, ak namiesto rôznych nezdravých slaných krekrov a čipsov budete maškrtiť slnečnicové semienka.

Aj pery občas potrebujú píling…

Napriek tomu, že pokožka na perách je jemná, občas by sme jej mali dožičiť šetrný píling, aby sme ju zbavili zrohovatených častí pokožky. Postup je jednoduchý: Na navlhčené pery si prstom nanesieme trochu sypkého kryštálového cukru a potom pery prstom jemne vymasírujeme. Nakoniec dôkladne opláchneme vodou a ak chceme svojim perám dopriať ešte ďalšie ošetrenie v prírodnom duchu. Môžeme na ne naniesť vrstvičku medu a nechať pár minút pôsobiť. Nakoniec pery zotrieme vatovým tampónikom namočeným vo vode. Zľahka osušíme a nakoniec ešte ošetríme vhodným balzamom na pery alebo jelením lojom.

tipy pre šťavnaté pery

Hojivé a ošetrujúce balzamy na pery

Ak chceme, aby pokožka našich pier bola krásna, jemná a dobre vyživená napriek rozmarom počasia i ročného obdobia, určite by sme mali mať vždy poruke kvalitný ošetrujúci balzam. Dodá pokožke našich pier presne to, čo potrebuje. Ak si vyberieme niektorý prípravok z bohatej ponuky starostlivosti o pery značky Regina, určite sa nemôžeme zmýliť. Z ponuky balzamov na pery a jeleních lojov si vyberie každý. Tí, ktorí si potrpia na klasiku, zaiste urobia dobre, ak siahnu po pomáde Placenta alebo po tradičnom ošetrujúcom výrobku Jelení loj, ktorý je skutočnou overenou kvalitou, pretože sa o hebkosť pier stará už od roku 1962. Okrem klasického Jelenieho loja si môžeme vybrať aj Jelení olej s konopným olejom, Jelení loj s tee trea oil a medovkou a Jelení loj s nechtíkom záhradným.

Milovníčky ovocia  a ovocných chutí určite budú svoje pery s radosťou ošetrovať Jelením lojom KISS ME. Stačí si len vybrať – Višňa, Malina, Jahoda, či Melón…?

Tí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, ktorý si vybrať, môžu vyskúšať Jelení loj Tropický mix, Jelení loj Záhradný mix, alebo Jelení loj Ovocný mix, kde možno vyskúšať viac jeleních lojov v jednom balení.

Jemnú pokožku pier by sme nemali zabúdať ošetrovať ani počas zimnej a letnej dovolenky, keď býva  vystavená extrémnemu slnečnému žiareniu. Počas zimnej dovolenky si pery môžeme ochrániť Pomádou na pery SPF 35 Snow a počas letnej dovolenky si pery dokonale ochránime Pomádou na pery SPF 30 Sun od Reginy.

Novinky pre detské pusinky…

Zabúdať by sme rozhodne nemali ani na jemnú pokožku pier našich drobčekov, Regina ponúka aj Jelení loj Baby Ochranný, Jelení loj Baby kolagén, Jelení loj Baby s rumančekom a Jelení loj Baby s nechtíkom a vitamínom E. Všetky prinášajú dokonalú ochranu pre jemné detské pery a chránia ich pred popraskaním a vysušením. Jelení loj Baby je doplnený aj ochrannými filtrami UVA a UVB.

Jemná starostlivosť pre malé princezničky

tipy pre šťavnaté peryAj malé princezné si zaslúžia prvotriednu starostlivosť o svoje pery. Vďaka novinke od REGINY Jelení loj Princezná budú pery každého malého dievčatka alebo mladej slečny jemné a dokonale hydratované. Tento balzam na pery si malé slečny zamilujú okamžite! Na perách vytvára ochranný závoj s vôňou žuvačky a dokonca i jemné tóny zafarbenia, čo malé parádnice určite ocenia!

Jelení loj Pixel

tipy pre šťavnaté peryChlapci či dievčatká, skrátka všetky deti, ktoré rady objavujú svet a zažívajú svoje malé dobrodružstvá, môžu mať vždy vo vrecku svoj Jelení loj PIXEL Chráni, vyživuje, hydratuje… a dokonca i vonia ako ich obľúbená žuvačka!

Ako vidno, ochrana pier  detí i dospelých nikdy nebola taká príjemná a účinná!

Jelení loj BABY ochranný

Úsmev môjho dieťaťa je to najkrajšie, čím ma tento svet obdaril. A kedy sa dieťa najviac smeje? Každá mama predsa vie, že vtedy, keď je spokojné a šťastné. Aby tieto momenty nenarušili popraskané a vysušené pery, používa môj drobček Jelení loj BABY ochranný s obsahom squalenu, vitamínu E a ochrannými filtrami UVA a UVB. A každý jeho úsmev je pre mňa balzamom na duši.

Jelení loj BABY s rumančekom

Starostlivosť o detské pery netreba podceňovať. Sú predsa denne vystavované vplyvom počasia a práve veselá sánkovačka alebo túžobne očakávané púšťanie si šarkanov na jeseň môžu na perách našich najmenších vyčariť nepríjemné prasklinky. Prvá pomoc prichádza v podobe Jelenieho loja BABY s rumančekom a prídavnými ochrannými látkami – vitamínom E, squalenom a ochrannými filtrami UVA a UVB.