SPÄŤ
Pleť

Tajné tipy pre krásnu pleť

Od: Jana Vančová 1.10.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy túžite po krásnej, zdravej a sviežej pleti? A poznáte azda ženu, ktorá by netúžila? Žiaľ, leto sa nám skončilo a v mnohých prípadoch napáchalo na našej pleti škody, ktoré treba riešiť, alebo zanechalo stopy, ktoré by sme mali čím skôr šetrne odstrániť. Mimochodom, chladné jesenné dni sú na rôzne skrášľujúce rituály ako stvorené. Skúsme sa teda trochu rozmaznávať – je to nielen príjemné, ale ocení to aj naša pleť.

tipy pre krásnu pleť

Pleťové masky – skrášľovacia kúra s rýchlym efektom

Isteže, ak chceme, aby naša pleť bola žiarivá a krásna, mali by sme jej venovať pravidelnú starostlivosť. Tá sa nezaobíde bez dôkladného čistenia a následného vhodného ošetrenia v podobe kozmetických prípravkov, ktoré zodpovedajú konkrétnemu typu pleti. Ak však pleť potrebuje rýchlu pomoc, aby znovu zažiarila, najrýchlejším skrášľovacím kúzlom sú pleťové masky – tie dodajú pleti to, čo potrebuje. Ešte pred aplikáciou masky si však musíme urobiť jasno v tom, aký efekt potrebujeme dosiahnuť: Jasné, že chceme byť krásne, ale musíme vedieť, či potrebujeme pleť hydratovať, rozjasniť, upokojiť, vyživiť alebo vyčistiť. Napokon, masky môžeme podľa potreby striedať, namiešať si ich z domácich surovín, alebo si vybrať osvedčenú kvalitu z obchodu.

Masky, ktoré riešia vrásky…

Je síce pravda, že starnutie je jav celkom prirodzený, ale nám ženám vrásky na pôvabe veľmi nepridávajú. Doprajme teda svojej pleti malý wellness v podobe Pleťovej masky s elastínom od REGINY. Gélové zloženie pleťovej masky s elastínom s dávkou účinných látok zaručí to, po čom každá žena túži – hladkú a hebkú pleť.

A únava je preč!

tipy pre krásnu pleť

Unavená pleť nie je krásna. Máme však tajný tip: Pri prvých známkach únavy si doprajme riadny vitamínový doping v podobe Vitamínovej pleťovej masky od REGINY. Účinok vitamínu C, D, E, F, olivového oleja, extraktu zo zeleného čaju a extraktu z aloa vera je presne to, čo pleť potrebuje, aby opäť zažiarila.

Len čistá vyzerá sviežo a zdravo

tipy pre krásnu pleťDokonalá pleť vyžaduje dokonalú čistotu. Ideálnou voľbou je  Čistiaca pleťová maska od REGINY, ktorá vďaka kombinácii účinných látok obsiahnutých v jemnom zložení pôsobí skutočne blahodarne na regeneráciu poškodených buniek. Takto ošetrená tvár vyzerá každý deň dokonale sviežo a zdravo.

Zbaviť sa nečistôt jedným ťahom?

 tipy pre krásnu pleťÁno, aj takéto skrášľujúce kúzlo si môžeme dopriať! Ak si aplikujeme na tvár Sťahovaciu masku od REGINY, môžeme si odstrániť nečistoty a odumreté bunky z pokožky jedným ťahom. Je to bezbolestné, rýchle a veľmi účinné.

Mimochodom, počas pôsobenia masky si môžeme dopriať ďalšiu skrášľujúcu kúru – napríklad si môžeme nalakovať nechty na rukách či nohách.

Bez dobrého krému sa nezaobídeme…

 Každá z nás asi už vyskúšala množstvo krémov a možno sme už aj prišli na to, že nie vždy to, čo je drahé, musí byť aj dobré. O to viac príjemné je zistenie, ak sa nám podarí nájsť kvalitný krém, ktorý nás nielenže finančne nezruinuje, ale navyše, dodá našej pleti všetko to, čo potrebuje, bez toho, aby ju zbytočne zaťažil.

tipy pre krásnu pleť

Zvláčnenie a upokojenie s vôňou mandlí

Výborným spoločníkom na každý deň je Mandľový krém od Reginy, ktorý pleti dodá potrebné zvláčnenie a upokojenie. Navyše, pomocou D-panthenolu a vitamínu E chráni pleť pred predčasným starnutím.

Kokteil pre pleť s aloe vera

tipy pre krásnu pleť tipy pre krásnu pleťNielen my si občas pochutnáme na nejakom dobrom a osviežujúcom kokteili – aj naša pleť ocení, ak jej v rámci dennej i nočnej starostlivosti dodáme skutočný kokteil účinných látok v podobe dobrého krému.  Denný krémNočný krém s aloe vera od Reginy obsahuje Panthenol, aloe vera, karité, vitamín E a mandľový olej – a to všetko v ideálnom pomere.

Aj pokožka okolo očí potrebuje regeneráciu

tipy pre krásnu pleťSamozrejme, komplexná starostlivosť o pleť by sa nezaobišla bez kvalitného krému na ošetrenie jemnej pokožky okolo očí. Očný krém Q 10 od REGINY v sebe okrem koenzýmu Q 10 ukrýva  aj dokonalú kombináciu účinných látok – mandľový olej, D-panthenol a vitamín E. Pri každodennom používaní máme teda záruku, že sme pre prirodzenú regeneráciu pleťových buniek urobili maximum a že aj pokožka okolo očí bude dokonale vyživená a svieža. Takto sa budeme nielen optimistickejšie dívať na svet okolo seba, ale aj pohľad do našich očí bude ešte krajší…! 🙂

womangalérie VŠETKY