Testujeme pre vás: DermoCollagen ProVenus

Každá žena túži byť krásna, no a teraz, keď všade okolo nás začína rozkvitať jar, túžime zažiariť v plnej kráse. Samozrejme, ani ja nie som žiadnou výnimkou a tak som uvítala možnosť na vlastnej koži vyskúšať, ako chutí a účinkuje nápoj DermoCollagen ProVenus,  ktorý vyživí pokožku i vlasy zvnútra. Vieme totiž, že na to, aby naša pokožka i vlasy žiarili vitalitou a krásou, nestačia iba drahé výživné kozmetické produkty, ale musíme podporiť svoju krásu aj zvnútra. Bola som teda veľmi zvedavá na to, ako bude chutiť i účinkovať nápoj krásy vo vrecúšku, ktorý v sebe skrýva všetko dôležité pre výživu a zdravie pleti a vlasov.

DermoCollagen ProVenus

Ako prebiehalo testovanie?

Nedočkavo som teda otvorila balíček s prípravkom DermoCollagen ProVenus, ktorý je unikátnym produktom, spájajúcim v sebe kombináciu kolagénu s kyselinou hyalurónovou a navyše, ešte aj s príjemnou pomarančovou chuťou. Sympaticky vyzerajúca škatuľka, ktorá už na prvý pohľad vyčaruje niečo jemné a ženské, skrýva v sebe 30 vrecúšok príjemnej farby, určených na 30-dennú skrášľujúcu kúru pre pleť a vlasy.

Zvedavo som vysypala obsah vrecúška do pohára, zaliala vodou a dôkladne premiešala. Môj kokteil krásy bol okamžite pripravený a lákal k ochutnaniu. Príjemne ma prekvapila jeho biela farba, ktorá tak trochu pripomína mlieko a súčasne svieža pomarančová vôňa i príjemná chuť. Vypila som ho s pôžitkom a presne tak to bolo aj po celý čas jednomesačnej kúry, ktorú som s týmto prípravkom absolvovala.

DermoCollagen ProVenus

Účinky kúry ma príjemne prekvapili

Prvé priaznivé účinky tejto kúry som zaznamenala asi po dvoch týždňoch na svojich nechtoch, ktoré boli v poslednej dobe dosť krehké a lámavé. Aby som ich mala pevnejšie, musela som si ich lakovať aspoň bezfarebným lakom, pretože inak sa mi dosť lámali a konce nechtov mali tendenciu k štiepeniu. Počas kúry s prípravkom DermoCollagen ProVenus som si s údivom uvedomila, že moje nechty sa začínajú zotavovať a že sú pevnejšie aj bez lakovania priesvitným lakom a vyzerajú zdravo.

DermoCollagen ProVenus

Krátko po skončení kúry sa ma opýtala moja kaderníčka, či som si robila niečo s vlasmi, pretože zistila, že vlasy mi takmer vôbec nevypadávajú a sú pevnejšie. Mimochodom, aj ja som si všimla, keď si doma rozčesávam vlasy, že sú pevnejšie a že mi oveľa menej vypadávajú. Priaznivé účinky sa prejavili aj na mojej pleti a ja sa veľmi teším z toho, že moja pleť pôsobí hladšie a uvoľnenejšie, vďaka čomu sa oveľa lepšie cítim vo svojej koži.

DermoCollagen ProVenus

Plusy:

? Prípravok DermoCollagen ProVenus, je veľmi prakticky a pekne zabalený v malých vrecúškach, takže nie je žiaden problém vložiť si ho do kabelky a vychutnať si svoj kokteil krásy kedykoľvek počas dňa.

? Veľmi príjemná pomarančová chuť i vôňa.

? Jednoduchá a rýchla príprava.

? Tento výživový doplnok obsahujúci ochutený rozpustný kolagén je zabalený vo vrecúškach vo forme prášku, čo je veľmi praktické.

? A čo je najdôležitejšie: Prípravok DermoCollagen ProVenus skutočne funguje a ja som pocítila jeho priaznivé účinky na moju pleť, vlasy i nechty.

Mínusy:

? Žiadne mínusy som neobjavila.

Dôležitá informácia:

Prípravok DermoCollagen ProVenus je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná sa tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky. Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí
dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Obsiahnutý vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu v ľudskom organizme a tým prispieva k normálnej funkcii kože, ale aj kostí a kĺbnych chrupaviek. Vďaka obsahu látok ako sú zinok a biotín prispieva prípravok DermoCollagen k udržaniu normálneho stavu pokožky i vlasov.

Takže: Prípravok DermoCollagen ProVenus ma príjemne prekvapil a súčasne presvedčil o tom, že aj starostlivosť o krásu môže mať veľmi dobrú chuť. A keďže aj príprava tohto kokteilu je veľmi jednoduchá, na základe vlastnej skúsenosti by som ho rada odporučila všetkým ženám, ktoré chcú urobiť pre svoju krásu a zdravie naozaj niečo účinné.

Mimochodom, myslím, že je to aj tip na dobrý darček pre každú ženu, pretože určite poteší a skrášli súčasne. Ja by som sa potešila celkom určite. A pokiaľ chcete dosiahnuť maximálny účinok na pleť, bolo by vhodné využívať trojmesačnú kúru. Preto som sa rozhodla, že to skúsim aj ja a že do svojho zdravia i krásy účelne zainvestujem. Moja pleť, vlasy i nechty si predsa zaslúžia starostlivosť, ktorá skutočne funguje!

Dominika