Tieto 4 jednoduché indície vám prezradia, že ste našli kolagén, ktorý naozaj funguje

Dnes už na trhu existuje obrovské množstvo kolagénových doplnkov, ktoré sľubujú zázraky na počkanie. Ako si však medzi nimi vybrať taký morský kolagén, ktorý nielenže naplní vaše očakávania, ale dá vám aj niečo navyše? Pozrite si naše 4 indície, ktoré vám prezradia, či ste si zvolili ten správny kolagén.

Primeraná denná dávka

Ak by ste si pozreli balenie niekoľkých rôznych kolagénových doplnkov, zistili by ste, že každý z nich sa líši množstvom morského kolagénu v dennej dávke. Ktoré je však to správne? Určite siahnite ZEEN kolagéne, ktorý obsahuje 6 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu v dennej dávke. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Tie s nižším obsahom by vášmu organizmu nestačili a vy by ste teda nevideli žiadne výsledky jeho užívania. Tie s vyšším obsahom by zase vaše telo vylúčilo. A to znamená, že by ste platili zbytočne za niečo, čo vaše telo absolútne nezužitkuje.

Pridané vitamíny a pomocné látky

Dokonalý kolagén v prášku by okrem samotného kolagénu mal obsahovať aj ďalšie prídavné látky. Najideálnejšie je, aby obsahoval aspoň vitamín C, ktorý okrem toho, že skvele posilní vašu imunitu, tiež pomáha prirodzenej tvorbe kolagénu v tele. Takže ho vášmu organizmu nielen doplníte, ale vďaka vitamínu C si ho môže aspoň čiastočne aj sám vyprodukovať. Ďalšou pomocnou látkou v balení kolagénu by mal byť aj zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. Netreba zabudnúť ani na kyselinu hyalurónovú, ktorá spomaľuje starnutie kože a posilňuje chrupavky. Kde taký kolagén v prášku nájsť? Na stránkach ZEEN COLLAGEN!

Skvelá chuť

Čo odlíši dobrý kolagén od toho zlého? Je to hlavne chuť. Ak natrafíte na morský kolagén, ktorý má pachuť rýb, určite ho radšej hneď zahoďte. Dnes už na trhu nájdete kolagén, ktorý je úplne bez chuti, takže si ho môžete primiešať do smoothie nápojov, čajov alebo ranných kašičiek. A ak máte mlsný jazýček, pokojne vyskúšajte ZEEN COLLAGEN s príchuťou citróna. Jednoducho ho len rozrobíte v pohári s vodou a vypijete. Žiadna rybacina, len svieža citrusová chuť.

Jednoduchá príprava

Zabudnite na obrovské nepekne vyzerajúce vedierka plné kolagénového prášku, ktorý si musíte vždy odmerkou nabrať alebo odvážiť. Dá sa to aj jednoduchšie. ZEEN COLLAGEN dostanete v luxusnej krabičke, ktorá obsahuje predpripravených 30 denných dávok, takže každý deň si len vyberiete jedno vrecúško, rozbalíte ho, vysypete do pohára a hotovo. A čo je na tom najlepšie? Tento kolagén si môžete vziať kedykoľvek so sebou. Jednoducho si pár vrecúšok hodíte do kabelky a máte ho tak vždy poruke.

Pomohli vám naše 4 indície, ako odlíšiť dobrý kolagén od toho zlého? Aby ste sa už viac nemuseli trápiť hľadaním toho dokonalého, navštívte náš ZEEN COLLAGEN e-shop a vyberte si 100 % čistý výživový doplnok bez chemických prísad.