To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár

nedám na tvárAnnemarie Lindner je zakladateľkou spoločnosti Annemarie Börlind Natural Beauty a priekopníčkou prírodnej kozmetiky. Jej slogan je známy na celom svete: „Čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár. Všetko, čo pleť potrebuje, je v prírode, čaká na nás, aby sme to objavili.“ To je princíp, ktorého sa spoločnosť drží už viac ako polstoročie. Produkuje najlepšiu pleťovo kompatibilnú prírodnú kozmetiku. Vyvíja a vyrába vysokoúčinné prírodné produkty starostlivosti o pleť, telo, vlasy a dekoratívnej kozmetiky, ktoré využívajú zákazníci vo viac ako 30 krajinách sveta.

Zakladateľka a priekopníčka prírodnej kozmetiky Annemarie Lindner bola  vo veku svojich 94 rokov ocenená prestížnym ocenením – americkým Oskarom za svoje celoživotné dielo a prínos v oblasti prírodnej kozmetiky.

Najpredávanejšia nemecká prírodná kozmetika

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty je prírodná kozmetika s preukázanou účinnosťou, ktorú vyvíjajú z jedinečných surovín prostredníctvom inovatívnych a trvalo udržateľných procesov. V súčasnosti je táto kozmetika najpredávanejšou nemeckou prírodnou kozmetikou v oblasti pleťovej kozmetiky. 

Pre značku ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty idú priekopníctvo a účinná prírodná kozmetika ruka v ruka s rešpektom voči ľuďom a prírode. Spoločnosť BÖRLIND GmbH vznikla v roku 1959 a odvtedy je ich filozofiou produkovať čisto prírodné pleťové produkty,  starostlivé zaobchádzanie s prírodnnými zdrojmi a ochrana prírody. S prírodnou kozmetikou ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty zažijete účinky najmodernejšej prírodnej kozmetiky – vyvíjanej a vyrábanej v Čiernom lese.

S rastlinnými výťažkami z certifikovaného organického poľnohospodárstva 

Prírodné suroviny sa získavajú z certifikovaného organického poľnohospodárstva alebo z voľnej prírody. Tieto vysokokvalitné suroviny sú následne spracované na inovatívne prípravky v centrále spoločnosti BÖRLIND GmbH v Čiernom lese v Nemecku.

nedám na tvár

 Vlastná pramenitá voda

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty získava z vyše 160-metrovej hĺbky vlastnú, originálnu, veľmi jemnú pramenitú vodu z Čierneho lesa. Na rozdiel od vody z vodovodu je táto voda bez škodlivých látok, chlóru a iných chemikálií. Táto prirodzene čistá pramenitá voda je ideálnym základom pre prírodné prípravky na starostlivosť o pleť.

Preukázaná účinnosť

Spoločnosť BÖRLIND GmbH  venuje obrovský čas vede a výskumu, neustále skúmajú nové aktívne prísady z prírody, čím sa dostávajú medzi najinovatívnejšie kozmetické značky vo svete.  Na základe synergie inovatívneho výskumu a veľkej úcty k prírode vyvíjajú prírodnú kozmetiku, ktorej účinnosť a pleťovú kompatibilitu klinicky preukázali nezávislé skúšobné ústavy. Ich prírodné pleťové produkty navyše viac ako štyridsaťkrát overili nemecké inštitúcie Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnotením „vynikajúci“.

nedám na tvár

Bez živočíšnych výťažkov

Hneď od začiatku vo všetkých ich kozmetických prípravkoch odmietli použiť výťažky z mŕtvych živočíchov. Produkty ANNEMARIE BÖRLIND sú vegetariánske aj vegánske. Vo výnimočných prípadoch používajú prírodné látky ako včelí vosk, pretože majú špeciálne vlastnosti a nedajú sa získať iným spôsobom.

Prírodnej značke ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty sú udelené certifikáty EcoControl, BDIH, CSE, Vegan a GMP, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a čistotu produktov, čím sa označuje aj ako TOP  luxusná prírodná kozmetika. Značke bol udelený aj certifikát GREEN BRAND.

Viac informácií o značke nájdete na oficiálnom webe distribútora www.annemarieborlind.sk