SPÄŤ
Zlosované

Vianočný kalendár krásy

Od: Henrieta Karabova 21.12.2015 19
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Vianočné sviatky už máme predo dvermi a mnohých z nás sa už zmocňuje panika, ako to všetko stihneme. Ale stop – nedajme sa pohltiť stresu a nervozite. Ak chceme, aby vianočné sviatky boli skutočne vydarené, aby sme všetko, čo sme si predstavovali zvládli v akej – takej pohode a aby z sme na Vianoce aj my žiarili, a nie padali únavou, myslime trochu aj na seba.  Veríme, že zopár dobrých rád na predvianočné obdobie vám k tomu pomôže.
kalendár krásy
♥ Aby sme sa dobre cítili vo svojej koži, mali by sme si nájsť čas na jemný píling tváre aj celého tela. Samozrejme, po dôkladnom vyšúchaní tváre i celého tela si pokožku dostatočne opláchneme a po osušení výdatne nakrémujeme. Budeme sa cítiť ako znovuzrodené 😛

♥ Napriek predvianočnému stresu a zhonu nezabúdajme na dostatočný prísun čerstvého vzduchu a pohyb  – krátka, aspoň 20-minútová prechádzka vás osvieži, rozjasní myseľ aj pleť.

♥  Tanec – to je niečo, čo vám zaručene vylepší náladu a naladí vás na pozitívne myšlienky. Jasné, že pred sviatkami asi väčšina z nás nemá ani pomyslenie na to, aby sme pretancovali celú noc (česť výnimkám), ale ak sa cítime vystresované a unavené a pustíme si doma aspoň jednu obľúbenú pieseň a skúsime si na ňu s vypnutou hruďou a vystretým chrbtom aj zatancovať, určite nás to príjemne uvoľní a naladí na veselšie myšlienky.

♥ V hektickom období nás dokonale dokáže uvoľniť aj masáž celého tela – môže to byť masážnou rukavicou, luffou alebo masážnou kefou. Začíname vždy ľavoiu nohou a krúživými pohybmi sa masírujeme smerom k srdcu. Potom nasleduje pravá noha, pravá ruka a ľavá ruka. Potom ostatné časti tela. Aj po takejto masážu sa dôkladne nakrémujeme.

♥ Aj pokožka tváre si v predvianočnom čase zaslúži relax a výživu v podobe masky, ktorá ju zregeneruje a vyhladí. Pripravme si teplý vaňový kúpeľ a pridajme si doň buď voňavý éterický olej alebo penivú, či šumivú prísadu. Levanduľa pôsobí proti stresu, mäta má vitalizujúce účinky, medovka uvoľňuje a rozmarín prekrvuje a oživuje.

♥ Ak sa dá, urobme si jeden deň – alebo aspoň pol dňa voľno. Vyberme sa za nákupmi, doplňme chýbajúce darčeky a doma si odmeňme unavené nohy kúpeľom s pridaním kúpeľovej soli a následnou jemnou masážou nôh.

♥ Zaostrime pozornosť na svoj dekolt a venujme mu v tomto období zvýšenú starostlivosť v podobe výživných krémov a ampuliek, aby sme počas sviatočného obdobia vyzerali aj v šatách s výstrihom perfektne.  Ak máme pocit, že pokožka vo výstrihu pôsobí trochu mdlo a bledo, môžeme do nej pár dní pred Vianocami rovnomerne rozotrieť jemnučkú vrstvičku samoopaľovacej emulzie.

♥ Aj ruky, ktoré dostávajú v predvianočnom období riadne zabrať, potrebujú malú predvianočnú kúru. Ak máme chvíľočku čas, môžeme im dožičiť parafínovú kúru a kozmetičky alebo na manikúre. Ak nám na niečo také absolútne nezvyšuje čas, nezabudnime si ich večer dôkladne nakrémovať výživným krémom a tesne pred spaním si na ruky natiahnime jemné a tenké bavlnené rukavičky, ktoré si ponecháme do rána. Ráno budeme mať ruky ako z hodvábu.

♥ Aby sme pri štedrovečernom stole vyzerali sviežo a nádherne, nezabudnime na pekný a výraznejší mejkap. Dodáme si pocit sebaistoty, umocníme slávnostnosť chvíle a našim najbližším sa bude na nás krásne pozerať. 😉

Čitateľská súťaž !!!

Zasúťažte si s nami a vyhrajte regeneračné čistiace pleťové mlieko. Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Cistiace pletove mliekoStarajte sa o svoju pleť aj v zime!

Regeneračné čistiace pleťové mlieko na normálnu až suchú pleť
Čistiace mlieko na normálnu až suchú pleť je vhodné pre ženy v každom veku. Jeho zloženie obsahuje aktívny komplex s výťažkami z čistiacich bobúľ. Nové pleťové mlieko  určené na čistenie pleti s bobuľovým ovocím účinkuje na pokožku v 2 úrovniach:

  • V hlbších vrstvách – pomáha podporiť hydratáciu pleti, čo je dôležité pre obnovenie jej nádherného a zdravého vzhľadu.
  • Na povrchu – efektívne a jemne čistí pleť.

 

Výhercovia:

1. Ladislava Moskurišinová, Humenné
2. Veronika Jakubičková, Malé Ripňany
3. Eva Varaďová, Teplice

womangalérie VŠETKY