SPÄŤ
Prebiehajúce

Zázračné pleťové masky 

Od: Henrieta Karabova 2.7.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Fungujú už stáročia, vyskúšajte ich blahodárne účinky na krásu aj vy. Viete ako fungujú? 

Vedeli ste, že pleťové masky sú staré takmer ako ľudstvo samo? Už staroveká Kleopatra, ktorá svoju vyhlásenú krásu zakladala na prirodzenosti a zdraví, poznala ich blahodárne účinky. V dobe, keď boli rozličné omladzovacie zákroky ešte len v plienkach, naše babičky používali pleťové masky ako instantný elixír mladosti a krásy. Dokonca hovorievali, že takmer všetko, čo sa dá zjesť, možno použiť aj na oživenie a skrášlenie pokožky. 

pleťové masky 

To isté pred vyše pol storočím vyhlasovala aj Annemarie Lindner, známa priekopníčka prírodnej kozmetiky a zakladateľka najpredávanejšej nemeckej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND. Tvrdila, že nič neprekoná prírodu a ak chceme našu krásu zakladať na zdraví, mali by sme dôverovať jej sile. A pri maskách, ktorých efekt je založený na tom, že obsahujú aktívne látky vo vysokej koncentrácii, to platí niekoľkonásobne. 

Ako pleťové masky fungujú? 

Viete, prečo beauty masky dokážu s vašou pokožkou hotové zázraky na počkanie? Poskytujú jej výživné ošetrenie tak, že podporujú a posilňujú bežný spôsob starostlivosti o pokožku. Vďaka pôsobeniu tepla, ktoré sa po ich aplikácii vytvorí na pokožke, dokážu aktívne látky vo vysokej koncentrácii preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a pôsobiť oveľa účinnejšie a rýchlejšie než v prípade bežnej, každodennej starostlivosti. Pôsobením tepla sa totiž vo vrchnej vrstve kože otvoria kapiláry a prúdi cez ne viac krvi. Vďaka tomu do tkaniva prenikne viac výživných látok i kyslíka a urýchli sa odplavovanie škodlivín. Zároveň sa otvoria póry a aktívne látky sa dokážu ihneď absorbovať do pokožky. 

Keďže látky v maskách prenikajú do hĺbky, na ich zložení skutočne záleží. Najmä ak nechcete svoj organizmus zaťažovať škodlivou chémiou. Intenzívne vyživujúce rastlinné masky prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND obsahujú to najlepšie z prírody. Ich účinky sú skutočne rozmanité. Revitalizujú, hydratujú, čistia, upokojujú a regenerujú pokožku. Bojujú proti vysušeniu pleti, zmierňujú jej začervenanie a pnutie, vyhladzujú jemné línie a vrásky a unavenej pleti dodávajú potrebnú dávku energie. A čo je na nich úplne najlepšie? Vďaka vysokej koncentrácii aktívnych látok sa výsledky dostavia okamžite. 

pleťové masky 

Vyberte si tú svoju 

Aby maska skutočne fungovala tak ako má, mala by byť na mieru potrebám vašej pleti. Spomedzi prírodných masiek ANNEMARIE BÖRLIND si určite vyberie každá z vás. 

Pre citlivú pleť

SENZITÍVNA KRÉMOVÁ MASKA je určená pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu a podráždeniu. Má hutnú krémovú konzistenciu a nezmýva sa. 

Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT SENSITIV koncentrát. 

Pre suchú pleť

HYDRO GÉLOVÁ MASKA je ako stvorená pre suchú pokožku, ktorej sa v dôsledku vysúšania tvoria línie a vrásky. Obsahuje inovatívnu ingredienciu z červenej riasy s okamžitým účinkom, dokonca rýchlejším a efektívnejším, než konvenčná kyselina hyalurónová. A výsledok? Dokonalo hydratovaná, vyhladená pleť. A tento efekt vydrží dlho. 

Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT HYDRO BOOSTER. 

Pre mdlú a unavenú pleť 

VITAMIN DUO MASKA je prvou pomocou pre unavenú, mdlú a fádnu pokožku. Je plná aktívnych látok, ktoré doslova nadopujú pleť vitamínmi. Napríklad goji, acai a bobule rakytníka rašetliakového stimujú obnovu buniek a revitalizujú. Vitamín E zo sójových bôbov zasa chráni pokožku pred oxidačným stresom a napomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti. Výsledkom je svieža, žiarivá a mladistvo vyzerajúca pleť. A viete čo? Výsledky uvidíte nielen okamžite, ale najmä sú dlhodobé. 

Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT VITAMIN ENERGIZER koncentrát.  

pleťové masky 

Pre zmiešanú pokožku so sklonmi k vyrážkami a masteniu 

ČIERNA MASKA 2 V 1 je tajnou zbraňou všetkých, ktorých trápi zmiešaná pokožka s rozšírenými pórmi a sklonmi k vzniku vyrážok a masteniu. Maska dodáva pleti matný vzhľad a pôsobí ako jemný peeling. Obsahuje orgován, ktorý odstraňuje nečistoty, redukuje nadmernú tvorbu mazu. Fytoplaktón zasa zmenšuje póry a odstraňuje odumreté kožné bunky. Maska pleť chráni pred voľnými radikálmi a zabraňuje jej predčasnému starnutiu. 

Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT SKIN&PORE BALANCER. 

Pre náročnú zrelú pleť 

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA je skutočnou lahôdkou pre náročnú zrelšiu pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe línii a vrások. Luxusný dizajnový obal ukrýva hutnú krémovú masku, ktorá sa nezmýva a doslova sa vpije do pokožky. Okamžite ju spevní, vyhladí a oživí. 

Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT ANTI-AGING  koncentrát. 

Viac info nájdete na www.annemarieborlind.sk

Čitateľská súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

pleťové masky 

Zapoj sa do súťaže s prírodnou kozmetikou  ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty a vyhraj skvelé ceny.  ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje prírodnú kozmetiku s preukázanou účinnosťou, ktorá sa vyrába z organických surovín prostredníctvom trvalo udržateľných procesov. Prírodné certifikované zloženie, bez zvieracích výťažkov, bez testovania na zvieratách. S ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty zažijete účinky najmodernejšej prírodnej kozmetiky – vyrábanej v Nemecku.

Naše prírodné produkty sú unikátne tým, že používame čistú, prírodnú pramenitú vodu ako optimálny základ všetkých produktov starostlivosti. Táto voda je bohatá na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok a majú tak podporné procesy pre pleť. 

Odpoveď nájdete na našej webovej stránke www.annemarieborlind.sk

womangalérie VŠETKY