SPÄŤ
Telo

Ako sa zbaviť podkožného tuku?

Od: Henrieta Karabova 5.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Moderné a rýchle metódy, ktoré vás oberú o prebytočný tuk

Ktorá z nás by nechcela mať krajšiu postavu, zbaviť sa podkožného tuku a cítiť sa omnoho sebavedomejšie? Klinika plastickej chirurgie Victoria Regia v Bratislave ponúka dve metódy, ktorými sa jednoducho a ľahko môžeme zbaviť podkožného tuku. Priblížila nám ich majiteľka kliniky, pani Silvia Viktoria Regia:

podkožného tuku

SLIMLIPO

Prvou metódou, ktorou nám v klinike Victoria Regia vedia pomôcť s nadbytočným podkožným tukom, je metóda SLIMLIPO. Je to procedúra, ktorá vás dokáže zbaviť neželaného tuku v neuveriteľne krátkom čase – počas dvoch-troch hodín. „SLIPMLIPO je laserová liposukcia, po ktorej sa už nemusíte ďalej stresovať. Nielenže odstráni tuk z podkožia kdekoľvek na tele, ale aj stiahne pokožku a vy po zákroku, ktorý je, samozrejme, bezbolestný vyzeráte, akoby ste trávili denne hodiny v posilňovni,“ vysvetľuje majiteľka kliniky.

Ako procedúra prebieha?

Od vás je potrebné jedno -jediné – skutočne musíte mať na tele prebytočný tuk. Touto metódou je možné odstrániť tuk z bruška, bokov, stehien , kolien, podbradku, teda prakticky z celého tela. Po konzultácii s lekárom si dohodnete termín zákroku. Uskutočňuje sa v lokálnej anestézii a nevyžaduje si žiadnu špeciálnu prípravu. Po dvoch-troch hodinách, podľa rozsiahlosti zákroku, odchádzate o pár litrov ľahšia.

podkožného tuku

LIPOLIFE 3G

Druhou, nemenej zaujímavou metódou, ktorá nám pomôže zbaviť sa nepotreného tuku v tejto klinike, je metóda LIPOLIFE 3G. Táto metóda predstavuje najmodernejšiu tretiu generáciu systémov s parametrami maximálnej bezpečnosti a preukázanej klinickej úspešnosti.

Opäť sme požiadali o jej vysvetlenie majiteľku kliniky, pani Silviu Viktoriu Regiu: „Aplikáciou laseru a odsávania sa zjednodušuje celý postup a výrazne sa skracuje doba potrebná na ošetrenie. Tepelná energia a jedinečné vlákno s vyžarovaním do kruhu zase umožňujú efektívny a jednotný lifting kože, zatiaľ čo zber tuku s vysokou vitalitou vytvára  predpoklady pre úspešnú a okamžitú transplantáciu vlastného tukového tkaniva. Zjednodušene povedané – u nás schudnete rýchlejšie a čas operačného zákroku sa skracuje na maximum. Celé to trvá maximálne 2 hodiny. “

 

podkožného tukuŠpeciálne vlákno NGELTM

Súčasťou systému LipoLife 3G je aj špeciálne svetelné vlákno Angel s kruhovým vyžarovaním. Vyžarovaním laserového lúča do kruhu sa zabezpečuje pôsobenie energie s nízkou hustotou, čo má viaceré výhody, vrátane minimalizácie rizika vzniku popálenín, rovnomernej distribúcie energie po celom povrchu cieľovej oblasti, rýchlejšieho odstraňovania tukových buniek, pokrytia väčšej oblasti tkaniva. Týmto dochádza k urýchleniu celej procedúry. Navyše, vyžarovanie vlákna do kruhu umožňuje bezpečné, jednotné a účinnejšie vypnutie kože pri zákroku.

podkožného tukuBezpečnosť a minimum negatívnych prejavov

Ako sme spomínali, toto ošetrenie je mimoriadne bezpečné a minimalizuje negatívne prejavy po ošetrení. Laserová energia po prieniku do tkaniva kauterizuje cievy, čím sa minimalizuje krvácanie, opuchy a tiež vznik hematómov, opuchov a modrín. Rovnako sa týmto spôsobom minimalizuje aj pooperačná bolesť.

Aké oblasti je možné touto metódou ošetriť?

„Pomocou systému LipoLife 3G možno účinne ošetrovať všetky oblasti ľudského tela, a to aj také, ktoré sú pri konvenčnej liposukcii ťažšie dostupné. Napríklad brada, tvár a krk, ako aj väčšie oblasti s výraznými tukovými ložiskami,“ dopĺňa majiteľka kliniky, pani Silvia Viktoria Regia.

Viac na www.victoria-regia.sk

-sz-

womangalérie VŠETKY