Dokonalá manikúra bez návštevy salónu – láska na prvý dotyk

Naše ruky sú obzvlášť v zime neustále podrobované rôznym skúškam v podobe striedania teplôt, častého kontaktu s vodou a styku s rozmanitými povrchmi a materiálmi. Zaslúžia si preto najlepšiu starostlivosť, ochranu a rozmaznávanie. Ošetrujúca starostlivosť o ich pokožku sa vráti v podobe zamatovo hebkých rúčok bez odrenín, vysušenej a precitlivenej kože. Na ruky v Manufakture myslíme a ponúkame preto jedinečné krémy a prípravky na tú najlepšiu starostlivosť.

Dokonalá manikúra
stock.adobe.com

Krémy na ruky z našej pražskej výrobne, ktorá sa ukrýva v areáli bývalého cukrovaru v Čakoviciach, sa pýši poctivými receptúrami s vysokým obsahom ingrediencií prírodného pôvodu, sú vhodné pre vegánov, prekrásne voňajú a poskytujú rukám skutočne intenzívnu starostlivosť a ochranu. Vďaka tomu patria už mnoho rokov medzi naše absolútne  bestsellery. Vybrané z nich túto jeseň predstavujeme v novom dizajne a so šetrnejšou konzerváciou.

Aké krémy na ruky uvádzame v novom dizajne?

Hydratačný krém na ruky s marhuľovým olejom a bambuckým maslom 100 ml, cena: 7 €

Dokonalá manikúra

Regeneračný krém s cennými prírodnými olejmi poskytuje úľavu pokožke rúk, ktorú každodenne namáhame častým kontaktom s vodou a vystavujeme ju nepriaznivým vplyvom vonkajšieho okolia. Obsahuje zvláčňujúci a regeneračný marhuľový olej, ideálny k starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pokožku.

Receptúra ​​tohto výživného krému je ďalej obohatená o bambucké maslo, ktoré má mimoriadne ochranné schopnosti, hydratačný olej z makadamiových orieškov, výživný hroznový olej, hojivý a upokojujúci panthenol a glycerín. Vďaka týmto cenným prírodným ingredienciám tak hlboko regeneruje a hydratuje pokožku, dodáva jej intenzívnu starostlivosť, pružnosť a ochranu. Vďaka ľahkej konzistencii sa krém rýchlo vstrebe a nezanecháva na pokožke pocit mastnoty. Svieža ovocná vôňa marhule zanechá pokožku nádherne prevoňanú.

Ošetrujúci krém na ruky & nohy so žriedlovou soľou, bambuckým maslom a levanduľou 100 ml, cena: 7,15 €

Dokonalá manikúra

Pokožka na rukách i nohách býva každodenne veľmi namáhaná – naše ruky sú vysušované častým kontaktom s vodou a naše nohy prejdú počas priemerného života neuveriteľných 100 000 km. Zaslúžia si tak pravidelnú starostlivosť a rozmaznávanie.

Krém na ruky & nohy obsahuje unikátne bambucké maslo, ktoré má mimoriadne výživné a ochranné schopnosti, zjemňujúcu žriedlovú soľ, prírodnú levanduľovú silicu, cenný makadamiový a hroznový olej, hojivý a upokojujúci panthenol a zvláčňujúci glycerín. Vďaka týmto prírodným ingredienciám hlboko regeneruje a hydratuje pokožku a poskytuje jej intenzívnu starostlivosť, pružnosť a ochranu. Obsah levanduľovej silice navyše zmierňuje svalové napätie a napomáha pocitu dokonalej úľavy a relaxácie.

Ošetrujúci krém na ruky so žriedlovou soľou, výťažkami z ruží a cennými olejmi  100 ml, cena: 7 €

Dokonalá manikúra

Naše ruky sú dennodenne namáhané častým kontaktom s vodou a sú vystavované nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. S pribúdajúcim vekom sa pokožka rúk navyše stenčuje a vysychá. Ošetrujúci krém na ruky, vhodný predovšetkým pre zrelú pokožku, obsahuje výživný olej z mandlí a makadamiových orieškov a unikátne bambucké maslo, vďaka ktorým má mimoriadne zvláčňujúce a ochranné schopnosti.

Hydratačná ružová voda, olej z divokých ruží a glycerín pomáhajú predchádzať strate vody z pokožky. Ošetrujúci krém na ruky je ďalej obohatený o žriedlovú soľ, hojivý panthenol a upokojujúci ovsený beta-glukán. Vďaka cenným prírodným ingredienciám tak podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky, dodáva jej intenzívnu starostlivosť, pružnosť a ochranu. Podmanivá vôňa s jemnými tónmi ruže zanechá pokožku nádherne prevoňanú.

Dokonalá manikúra bez návštevy salónu

Pre dokonalú manikúru nie je nutné navštíviť odborníka. S našimi pomocníkmi z rady Hand Therapy pre intenzívnu domácu starostlivosť, ktoré sú na trhu už niekoľko rokov, je manikúra radosť. V jesenných a zimných mesiacoch odporúčame nasledujúce rituály vykonávať aspoň raz týždenne.

Dokonalá manikúra s cennými olejmi pre krásne ruky

1. Začnite jemným peelingom

Výživný a zjemňujúci peeling na ruky s mandľovým olejom 75 ml, cena: 6,75 €

Napomáha prekrveniu, dokonale odstráni odumreté bunky a nečistoty a zanechá pokožku zamatovo jemnú, starostlivo vyživenú, žiarivú a nádherne prevoňanú marhuľovou vôňou.

2. Potom doprajte výnimočnú starostlivosť nechtom a ich okoliu

Olejová starostlivosť na nechty a nechtovú kožičku 15 ml, cena: 5,8 €

Vmasírujte do nich revitalizujúci olejček, ktorý kombinuje regeneračné oleje z mandľových, marhuľových a hroznových jadier, obohatený o upokojujúci panthenol, posilňujúci citrónový a levanduľový esenciálny olej a vitamín E.

3. Na záver ruky rozmaznávajte hydratačným a výživným elixírom

Výživný omladzujúci & hydratačný elixír na ruky s cennými olejmi a koenzýmom Q10 50 ml, cena: 9,2 €

Jedinečná kombinácia bambuckého masla, marhuľového, hroznového a makadamiového oleja, ovseného betaglukánu a panthenolu zaistia pokožke regeneráciu a ochranu.

Dokonalá manikúra je hotová 🙂