Energická sprcha a sviežosť pre telo aj dušu

Ak viete, ako sa správne sprchovať, môžete sa nabiť nielen dobrou náladou, ale aj sviežosťou a cennou energiou, ktorou vás zásobí energická sprcha. Mágia vody je mocná… 

Energická sprcha
https://www.shutterstock.com

Počuli ste už o tom, že sprcha je tajomné a zázračné miesto, kde nielen dokonale očistíme a prevoniame svoje telo, ale že v nej pôsobia magické sily, ktoré môžu mať na náš život a všetko, čo sa okolo nás deje, doslova zázračný vplyv?

Ako sa sprchovať? Sprchovacie know-how…

Ak sa ideme osviežiť a umyť do sprchy, je veľmi dôležité, aby vôňa sprchového šampónu vyhovovala našej nálade a aby sme okrem toho, že očistíme svoje telo, urobili aj niečo pre svoju náladu i energiu. Tí, ktorí o mágii vody vedia ešte viac, tvrdia, že také sprchovanie môže dokonca ovplyvniť našu prosperitu. Neveríte? Vyskúšajte – veď nič za to nedáte.

Mimochodom – čo ak by to preds a len náhodou fungovalo? Energická sprcha má svoje jednoduché pravdlá: Pri sprchovaní stojíme uvoľnene, kolená by mali byť mierne pokrčené a oči zatvorené, alebo aspoň prižmúrené. Nastavme si teplotu vody tak, aby nám bola príjemná a pokúsme sa vnímať kvapky vody na svojej pokožke. Predstavte si, že tečúca čistá voda sa pomaly mení na tečúce zlaté svetlo a nakoniec na zlato. Akoby sme sa kúpali v zlate.

Skúste si vizualizovať, aké by to bolo, keby vám zlatá voda, ktorá vám steká po pokožke, pomaly vsakovala pod kožu. Predstavte si, že žiarite a že máte zlato v rukách, v peňaženke i na svojom účte…Po takejto príjemnej predstave pomaly otvorte oči a vráťte sa do reality.

Na čo ešte treba myslieť pri sprchovaní?

Pri sprchovaní sa pokúste sústrediť na kvapky vody, ktoré vám stekajú po pokožke a myslite aj na to, že prostredníctvom vodných kvapiek všetkými pórmi vnímate ich očistnú silu a že sa súčasne zbavujete všetkého negatívneho, čo sa vo vás nahromadilo a čoho sa chcete zbaviť. Pri sprchovaní je dôležité, aby sme si opakovali (keď už nie nahlas, tak aspoň v duchu) formulku “Všetko je dobré”. Je mimoriadne potrebné, aby sme svoje konštatovanie situovali do prítomného času! Určite teda hovorme “Všetko je dobré”, a nie “Všetko bude dobré”. Mohlo by sa totiž stať, že to “dobré” by mohlo ostať visieť niekde v nedohľadnej budúcnosti… A to predsa nechceme! Potrebujeme, aby nám bolo dobre a aby všetko bolo dobré práve teraz.

Náš tip do sprchy:

Nová ovocná sviežosť s vôňou malín alebo marhuliek

Začnite svoj deň s poriadnou dávkou energie! Dva nové sprchové gély Nivea Fresh Blends si zamilujete už od prvého okamihu. Nielenže krásne vyzerajú a svojím balením pripomínajú pripomínajú fľaštičky ovocných džúsov, ale aj ich zloženie je z 90 % prírodného pôvodu. Z 98 % ide o biologicky odbúrateľnú emulziu, ktorá je 100 % vegánska a neobsahuje žiadne mikroplasty.

Všetky sprchové gély NIVEA Fresh Blends obsahujú mlieka na báze rastlín ryžové a mandľové). Ovocné extrakty pridávajú do receptúry nádych sviežosti a stimulujú zmysly. V spoločnej kombinácii poskytujú tieto ingrediencie svieži ovocný zážitok pre prirodzene zdravú pokožku

Doprajte si teda radostný sprchový zážitok, vyskúšajte Sprchový gél Fresh Blends Raspberry, NIVEA a nechajte sa uniesť ružovou sprchovou emulziou s ovocnými tónmi malín a čučoriedok, umocnenými nádychom zelenej rebarbory a bergamotu!

Alebo sa vo svojich predstavách chcete radšej preniesť na exotickú pláž a pridať si každý deň trochu leta? V tom prípade vyskúšajte oranžový letný kokteil, Sprchový gél Fresh Blends Apricot, NIVEA, ktorý vás zaujme marhuľovou, mangovou, ananásovou a guávovou vôňou…

Jasmína

www.nivea.sk