Letné odtiene, ktoré sú trendy – Leto nabáda k lakovaniu

Trendy letné odtiene

S prichádzajúcim letom si už čoskoro budeme môcť obliecť svieže letné outfity. Zároveň odhalíme naše bosé nôžky a nechty. Práve farby lakov na nechty môžu skvelo doplniť váš look! Leto nahráva fantázií a farbám všetkých možných odtieňov. Zamerajte sa tento rok na detaily. Dolaďte svoj outfit a make-up s trendmi odtieňmi lakov, váš look tak bude kompletný a dokonalý.

letné odtiene

Lak je perfektnou čerešničkou na torte. Či chcete pôsobiť sofistikovane, elegantne, romanticky, odviazane alebo extravagantne, doplňte svoj look vhodným lakom na nechty. Pekne upravené nechty skvele podčiarknu celý look. Správna farba laku dokáže dodať výslednému efektu na dokonalosti.

letné odtiene

Portfólio lakov ponúka rozmanité odtiene farieb od bielej a šedej, cez ružové, fialové, modré alebo zelené až po sýto červenú alebo čiernu. Zo širokej ponuky si ľahko vyberiete vhodnú farbu pre konkrétnu príležitosť. Hodí sa vám skôr jasná farba, pastelová alebo nude? Sofistikovane prepojte váš outfit s takým odtieňom, ktorý ladí ku kompletnému looku. Alebo jednoducho vyberte taký odtieň na ktorý máte práve náladu.

Už vás nudia farby lakov, ktoré zvyčajne používate?

Leto je tou najlepšou príležitosťou na zmenu. Odviažte sa a skúste úplne nové, netradičné odtiene. S pôsobivo nalakovanými nechtami zaujmete vaše okolie na prvý pohľad.