Nahý kalendár Simony Krainovej (46)!

Chváli sa super telom. Tu je výpočet zákrokov, ktoré kvôli tomu podstúpila...

Krásna modelka a dvojnásobná mamička sa aj vo svojom veku môže pochváliť telom, ktoré zahanbí i ženy, ktoré sú mladšie o jednu generáciu. Tvrdo na ňom drie, pravidelne behá a cvičí, ale zároveň na sebe necháva pracovať šikovné ruky lekárov z estetickej kliniky. Necháte sa inšpirovať?

kalendár Simony Krainovej
Foto: Instagram Simona Krainová

Simona stále oslňuje svojím mladistvým vzhľadom a mohlo by sa zdať, že snáď dokáže zastaviť čas. Aj keď ku nej príroda bola veľmi štedrá, Simona veľmi dobre vie, že občas jej musí pomôcť a na rozdiel od iných celebrít sa tým netají. Už po celý rad rokov je totiž tvárou jednej známej estetickej kliniky, kde využívajú najmodernejšie metódy odďaľujúce starnutie a kde sú zároveň poprední špecialisti na chudnutie a liposukcie u nás.

kalendár Simony Krainovej
FOTO: Klinika YES VISAGE

Žiari nielen v kalendári

“Pred pár dňami som krstila svoj kalendár , a tak som sa musela hodiť do gala,” prezradila nám Simona na Klinike YES VISAGE, čo je jej tajným potešením a receptom na bezchybný vzhľad. “Keď potrebujete vyzerať okamžite skvelo a odpočinuto, riešením je  YES Care

Taká hi-tech kozmetika, ktorá vás zbaví vrások a vyhladí pleť bez akéhokoľvek invazívneho zásahu. Žiaden skalpel, ihly – nič také vás nečaká.” Z opakovanej skúsenosti Krainová vie, že po finálnej hydrogélovej maske je pleť hladká a líčenie na nej vyzerá dokonale, takže toto nadštandardné kozmetické ošetrenie odporúča každému, koho čaká významná akcia alebo večierok.

kalendár Simony Krainovej
FOTO: Klinika YES VISAGE

Dokonalá 24/7

“Starostlivosť o seba nepodceňujem. Pleť pravidelne vyživujem plazmaliftingom. Je to môj elixír mladosti. Chodím aj na botox, síce bežný zákrok, ale verte mi, aby výsledok vyzeral prirodzene, je dôležité, kto s ním pracuje. Preto som rada, že na Klinike YES VISAGE robia všetky zákroky s citom pre prirodzenosť,“ dodáva Simona. Čo je pre ňu skutočnou závislosťou, to sú predĺžené a zahustené riasy, vďaka ktorým je upravená 24 hodín denne. „Ja často športujem a chodím s deťmi plávať, takže každodenné nanášanie riasenky je pre mňa nemysliteľné”

kalendár Simony Krainovej
FOTO: Klinika YES VISAGE

Revolučný 4D laser

Najmodernejší a najsilnejší laser je v Česku. „Laser Fotona SP Dynamis PRO vyrieši lifting, jazvy, pigmentácie, znamienka, chĺpky, ale dokonca i chrápanie, či spevnenie a omladenie vagíny či inkontinenciu. Populárne je 4D omladenie, ktoré využíva i Smona. Ihneď po ošetrení jasne viditeľný efekt a je tak skvelou voľbou pre tých, ktorí sa zdráhajú využiť niťový lifting, výplne, či drobný facelift skalpelom, ale zároveň vyžadujú razantnejší účinok,” vysvetľuje MUDr.Kitti Mačádiová. Viac o najúčinnejšom laseri na www.yesvisage.sk/laser.

Simona a liposukcia? 

Simona má veľmi blízko i k liposukcii. Tú najpopulárnejšiu doporučila nielen svojim slávnym kolegom, ale aj svojej sestre Yvone.

 „Yvona sa už dlhšíiu dobu snažila schudnúť, tak som ju zobrala na Kliniku YES VISAGE. Laserová liposukcia bola najvhodnejšie riešenie. Nielen odsala tuk, kde nepomohlo cvičenie, ale táto liposukcia ako jediná aj krásne napne pokožku. Lepšie ako sa trápiť od rána do večera vo fitku,“ popísala Krainová, ako Yvona začala svoj chudnúci reštart. Úbytok kilogramov ju motivoval, pridala beh a šport a dnes má v päťdesiatich sama telo ako dvadsiatka. Či by sme sa dozvedeli aj o liposukcii Simony, môžeme len špekulovať, pretože laserovú liposukciu SlimLipo, možno ľahko utajiť, keďže je najšetrnejšou a najrýchlejšou liposukciou vôbec. Veľmi rýchlo ste späť bez bolestí v bežnom živote. Preto je táto liposukcia ako tajomstvo obľúbená medzi slávnymi. Viac o laserovej liposukcii SlimLipo na www.yesvisage.sk/slimlipo.

TIP: Krajšia a zadarmo!

“Niekedy sa stačí len poradiť s lekárom a malý zákrok dokáže veľké divy,”radí Simona. Väčšinu zákrokov možno dnes už jednoducho absolvovať napríklad aj počas obedňajšej prestávky. Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave poskytujú nezáväzné konzultácie s odborníkmi zdarma a taktiež poskytujú na výkony možnosť splátok bez navýšenia už od 20,- Eur. A ak by ste chceli akýkoľvek zo zákrokov kliniky úplne zadarmo, skúste šťastie v premenách. Viac informácií na webe kliniky na www.yesvisage.sk.. ■