Rozlúčte sa s chĺpkami na celé mesiace. S Lumea Prestige

Nepripadá vám niekedy zvláštne, že ľudstvo lieta do vesmíru, vyrába mikročipy, ale stále neprišlo na spôsob, ako sa zbaviť chĺpkov tak, aby sme ich nemuseli každú chvíľu holiť? Zvláštne to je. Ale našťastie je tu aj spôsob, s ktorým máte  dlhodobé odstránenie chĺpkov na dosah.

Lumea Prestige

Lumea Prestige – Domáce IPL

Pravdepodobne ste už počuli o metóde IPL. Ide o intenzívne svetelné pulzy, ktoré pôsobia na korienok chĺpka tak, že prejde do pokojovej fázy a samovoľne odpadne. S touto invenčnou a bezbolestnou metódou odstraňovania chĺpkov sa stretnete najmä v moderných kozmetických salónoch a dermatologických centrách. Vďaka Philips Lumea Prestige si ju však môžete dopriať už aj v pohodlí domova.

Lumea Prestige

Svetová jednotka

Philips Lumea Prestige je európskou značkou číslo 1 v IPL. Je to tiež svetovo prvá IPL technológia s unikátne tvarovanými nadstavcami pre každú časť vášho tela. Jej používanie je pritom úžasne jednoduché a bezpečné. Integrovaný snímač SmartSkin odporučí vhodné nastavenie intenzity svetla pre váš odtieň pokožky. Odstraňuje prirodzene tmavé blond, hnedé aj čierne chĺpky z pokožky rôznych tónov od veľmi svetlých až po snedé. Stačí si len vybrať vhodný nadstavec podľa toho, ktorú časť tela sa chystáte ošetriť. A čo je najlepšie, pri pravidelnom používaní si hodvábnu pokožku bez chĺpkov môžete užívať až 6 mesiacov.

Inteligentné nadstavce na celé telo

Štyri špeciálne tvarované nadstavce sa prispôsobia krivkám vášho tela tak, aby ste chĺpky odstránili  efektívne. Nadstavec s najväčším priezorom je určený na rýchle ošetrenie nôh a väčších plôch na tele. Ťažko prístupné chĺpky v podpazuší pohodlne odstránite inteligentným nadstavcom určeným na túto oblasť. Chĺpky v oblasti bikín bývajú tvrdšie a hustejšie, preto má nadstavec na túto časť tela mimoriadne priehľadný filter. Nadstavec na tvár má zase plochý priezor na presnú aplikáciu na brade, pod nosom a pozdĺž dolnej čeľuste.

Garancia úspechu

Ak ste doteraz nenašli spôsob, ako sa s chĺpkami rozlúčiť nadlho, bezbolestne a jednoducho, Philips Lumea Prestige je možno to pravé orechové pre vás. Navyše vám teraz Philips ponúka 90 dní na vrátenie tovaru, preto nič neriskujete.

Spoznajte Philips Lumea Prestige a užívajte si dlhé mesiace s nádherne hladkou pokožkou.