SPÄŤ
Telo

Schudnúť za hodinu? Áno, ide to!

Od: Jana Vančová 20.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Všetci vieme, že svoje kilá by sme mali zhadzovať pohybom. Realita však býva iná a niektoré partie našim snahám odolávajú. Našťastie, existuje aj jednoduchší spôsob, ako získať vysnívanú postavu.

Schudnúť za hodinu

Ako rýchlo získať vytúžené krivky, keď cvičenia, ani diéty nepomáhajú? Najpopulárnejším riešením je laserová liposukcia SlimLipo, ktorá s tukmi účinne zatočí. Že ste už o nej počuli? Niet divu. V súčasnosti je to totiž najšetrnejšia a najrýchlejšia liposukcia estetickej medicíny. Nielenže je to liposukcia bezbolestná, bez nutnosti celkovej anestézie, ale bez dlhého zotavovania sa po nej môžete už na druhý deň vrátiť späť do bežného života.

Schudnúť za hodinu

A nie je to len o zbavení sa tuku. Výhody oproti klasickým spôsobom liposukcie sú hneď dve: Liposukcia SlimLipo „vysaje“ tuk pomocou lasera, ktorý zaručuje presnú, šetrnú a jemnú manipuláciu, pričom výrazne minimalizuje tvorbu modrín a opuchov. A druhou výhodou, na rozdiel od bežných liposukcií, je to, že pracuje s pokožkou v ošetrovanej oblasti. Pokožka potom ľahšie priľne späť, spevní sa, vypne a odpadá tak riziko kožných previsov, či nerovností.

Schudnúť za hodinu

Mudr. Gabriel Šlárko, lekár Kliniky YES VISAGE a špecialista na liposukcie, dopĺňa: „Touto populárnou liposukciou možno riešiť nielen klasické partie, ako napríklad bruško, boky, ale aj stehná, chrbát a ďalšie, ale vďaka precíznosti laserovej technológie aj malé oblasti, ako napríklad ramená, kolená, podbradok či dvojitú bradu.

Schudnúť za hodinu

Ak hľadáte úplne neinvazívnu metódu na odstránenie prebytočného tuku, tak tou najúčinnejšou pre oblasť bruška, bokov, ramien, či stehien je zmrazenie tukových buniek (tzv. kryolipolýza) patentovaným prístrojom Zeltiq Coolsculpting na Klinike YES Visage.  Má najväčší rozsah účinnosti a úbytok tukového tkaniva, ktorý je možné zrealizovať neinvazívnou cestou.

Tip pre vás:

Najviac úspešných zákrokov laserovej liposukcie SlimLipo je každý rok uskutočnených práve na pobočkách Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Liposukciu alebo ďalšie zo služieb kliniky tu podstúpilo aj veľa známych osobností. Medzi slávnych klientov Kliniky YES VISAGE patrí napríklad Simona Krainová, Lucie Bílá, Zdena Studenková, Jana Hubinská, Marianna Ďurianová, Maroš Kramár a ďalší. Klinika ponúka všetkým nezáväznú konzultáciu zdarma a na všetky zákroky aj možnosť splátok bez navýšenia.

Viac info na telefóne: 02 208 777 77 alebo na www.yesvisage.sk

womangalérie VŠETKY