Červená na nohách so študentkou Zlatkou

Ak sa vám začiatok jari spája so žiarivými farbami, vo vašom šatníku má svoje miesto určite červená. Nebojte sa investovať do topánok v tejto vášnivej farbe, na nohách vyzerajú skvelo všetky odtiene červenej. Nechajte sa inšpirovať čižmičkami na podpätku z koženej kolekcie Lasocki od CCC.

Červená na nohách

Kto tento týždeň testuje? 

? Téma mesiaca: Jarné topánky

? Dnes testuje: Študentka Zlatica

? Topánky: CCC Lasocki 59,95 €

 

Štýlový kúsok pre nás otestovala vysokoškoláčka Zlatica. Sympatická brunetka druhým rokom študuje manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave a popritom pracuje v reklamnej oblasti. Napriek tomu, že Zlatka každý deň funguje na sto percent, vždy si nájde aspoň malú chvíľu na „vypnutie“ a zrelaxovanie sa. Napríklad aj pri dobrej káve a koláčiku v prostredí útulnej kaviarne.

 

„Nemám v podstate žiaden konkrétny štýl, v móde milujem všestrannosť a pohodlnosť. V mojom šatníku nájdete elegantné, ležérne a takisto športovejšie kúsky,“ hovorí 21-ročná Bratislavčanka. Ako u každej ženy, aj u nej je výber denného outfitu podmienený diárom. „Keď ma v daný deň čaká niekoľko stretnutí, jednoznačne vyhráva formálny outfit. Ak ma čaká náročný deň v teréne, namiesto lodičiek siahnem po pohodlných teniskách,“ vysvetľuje.

Červená na nohách      Červená na nohách

Výber topánok

Snáď každá žena sa pri nákupe nového oblečenia rada odviaže. Nebojíme sa experimentovať s výraznejšími a bláznivejšími kúskami, ale pri výbere obutia sme o stupienok konzervatívnejšie. V mojom šatníku nájdete najmä tenisky alebo pohodlnejšie topánky na platforme. Cítim sa v nich veľmi príjemne a pohodlne. Občas sa ale stane, že mi do oka padnú topánky na podpätku, ako napríklad tieto červené z kolekcie Lasocki,“ hovorí Zlatka.  

Červená na nohách

Skúsenosti a hodnotenie

Červená na nohách

Po niekoľkých hodinách nosenia vysokých topánok viaceré bojujeme s pocitom nepohodlia alebo bolesťou chodidiel. Pri týchto topánkach vidno už na prvý pohľad, že sú naozaj komfortné a ušité z veľmi príjemného materiálu. Topánky mi v testovací deň robili spoločnosť hneď pri niekoľkých pracovných stretnutiach. Po obede sme si spolu vyrazili na kávu a večer si užili večerné divadlo. Moje chodidlá nerezignovali,“ uzatvára Zlatica.

Celkový dojem:

? Materiál: 4

? Farba: 4

? Pohodlnosť: 5

? Variabilita nosenia: 3

? Módnosť: 5

 

Topánky z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 59,95 €.

Chcete sa aj vy vidieť v ďalšom vydaní seriálu Topánkové hity? Už čoskoro sa môžete tešiť na našu výzvu na FB Magazín www.woman.sk