SPÄŤ
Topánkové hity

Jarná obuv na voľný čas očami Woman.sk

Od: Jana Vančová 29.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Po chladných zimných mesiacoch tu konečne máme jar a nás to neodolateľne láka von, na prechádzku – či už do mesta, alebo do prírody. Samozrejme, už sa nemôžeme dočkať teplejších dní, keď si obujeme ľahkú jarnú obuv, v ktorej si voľný čas dokonale vychutnáme. Možno vás na jarné prechádzky budú inšpirovať práve sneakersy a poltopánky z koženej kolekcie Lasocki od CCC.

obuv na voľný čas

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Jarné topánky

👠 Dnes testujú: Redaktorky Woman.sk, Jana a Heňa

👠 Topánky: Sneakersy CCC Lasocki  39,95 € a Poltopánky CCC Lasocki  39,95 €

 

Jana a Heňa sú redaktorkami lifestylového internetového portálu www.woman.sk, ktorý okrem pestrého a zaujímavého čítania  pravidelne prináša aj módne témy a inšpirácie. Napriek tomu, že práca na internetovom portáli je náročná na čas, vyžaduje si aj kreatívneho ducha a dostatočnú flexibilitu. Keďže každý deň je zvyčajne úplne iný ako ten predošlý, stereotyp určite nehrozí. Tvorivá práca sa strieda s pracovnými stretnutiami, cestami a inými podujatiami, na ktoré sa treba operatívne presúvať a nastylovať podľa príležitosti.

obuv na voľný čas             obuv na voľný čas

Jana: Pokiaľ ide o môj šatník, nemôžem povedať, že mám nejako zvlášť vyhranený štýl obliekania, ale určite si potrpím na to, aby oblečenie, ktoré si vyberám, bolo nielen príjemné na nosenie, ale aj veľmi ženské. Aj preto je môj šatník bohatý predovšetkým na šaty a sukne, ktoré najmä na jar a v letných mesiacoch hýria pestrými pastelovými farbami. Mimoriadne ťažko odolávam najmä rôznym odtieňom bledomodrej a ružovej, ktorej nikdy nemôžem mať dosť. Rovnako tak sa mi páčia aj romantické blúzky z čipky, ktoré rada kombinujem s džínsami. Mimochodom, džínsy sú neodmysliteľnou súčasťou môjho šatníka a nosím ich vždy, keď môžem byť oblečená športovo alebo športovo-elegantne. Pravdaže, mám rada pekné topánky a uprednostňujem najmä tie, ktoré majú vyššie podpätky, pretože umocňujú ženskú gracióznosť a šarm. Keď si to však situácia vyžaduje, pokojne si obujem a topánky s nízkym opätkom alebo tenisky. 

obuv na voľný čas      obuv na voľný čas               

Heňa: V šatníku mám prevažne športové oblečenie alebo oblečenie, ktoré patrí medzi ležérne elegantné. Šaty a sukne u mňa nájdete len ťažko..:-) Keď sa treba obliecť elegantne, uprednostňujem skôr elegantný nohavicový kostým. S topánkami je to však trocha inak. Milujem vysoké podpätky! V mojom šatníku sú v prevahe. Avšak, pretože moja práca je veľmi dynamická, na bežné nosenie musím uprednostniť skôr topánky s nižším alebo nízkym podpätkom. Takže aj športová a športovo-elegantná obuv má v mojom šatníku nezastupiteľné miesto. V obchode s topánkami je to pre mňa vždy veľmi ťažké! 🙂

Výber topánok:

Jana: Mám rada pestré oblečenie i topánky, ale zase niekedy je celkom fajn mať niečo tak trochu univerzálnejšie, čo dáva väčšiu variabilitu kombinácií, bez rizika, že sme to farebne prehnali. Strieborné sneakersy som si vybrala preto, lebo ich farba dokonale ladí s oblečením akejkoľvek farby, sú veľmi komfortné na bežné nosenie, na prechádzku, či na cestu autom. A ešte niečo: Vďaka zaujímavej striebornej farbe, šnúrkam a hviezdičkovému vzoru pôsobia na nohách veľmi žensky a príťažlivo.

obuv na voľný čas

Heňa: Každá žena má svoju obľúbenú farbu. Ja preferujem vo svojom šatníku tmavú modrú, čiernu, bielu a nezastupiteľnú úlohu má aj červená. Modré poltopánky som si vybrala preto, lebo ich veľmi ľahko skombinujem s oblečením a sú mimoriadne pohodlné na nosenie počas bežného pracovného dňa.

obuv na voľný čas

Skúsenosti a hodnotenie

Jana: Sneakersy Lasocki sa mi naozaj páčili a boli aj veľmi pohodlné. Napokon, leštená prírodná koža a vložka z kože urobili svoje a spolu s podrážkou z vysokokvalitného materiálu sa postarali o dokonalú kombináciu dobrého štýlu a pohodlia. Moje nohy to ocenili a ja som v nich cítila tak pohodlne a šik, že už teraz viem, že v nich môžem nielen šoférovať alebo ísť na prechádzku, ale hoci aj do kaviarne, či na stretnutie s priateľmi.

Heňa: Športové poltopánky boli komfortné, pohodlné, nohu som v nich mala ako v bavlnke. Kožený materiál, z ktorého sú topánky ušité, zabezpečil, že sa mi v nich noha vôbec nespotila, mali pohodlnú stielku a nikde netlačili. V testovaní obstáli na výbornú.

Celkový dojem:

Jana:

obuv na voľný čas👠Farba: 5

👠Pohodlnosť:  4

👠Variabilita nosenia: 3

👠Módnosť:  5

👠Materiál:  5

 

Heňa:

obuv na voľný čas👠Farba: 5

👠Pohodlnosť:  5

👠Variabilita nosenia: 3

👠Módnosť:  4

👠Materiál:  5

 

Sneakersy CCC  a poltopánky CCC z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 39,95 €.

womangalérie VŠETKY