Klasika trochu inak s blogerkou Stylemon

Letné modely topánok sú naozaj pestré. Nájdete medzi nimi všetko možné od farebnosti, netradičnosti až po nevšednú výšku podpätkov. Ploché sandále má v šatníku snáď každá, no podpätkom nemusí zvoniť umieračik ani v horúcich dňoch. Inšpirujte sa blogerkou Stylemon a jej výberom z kolekcie Lasocki.  

s blogerkou Stylemon

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Do horúcich letných dní   

? Dnes testuje: blogerka Stylemon

? Topánky: Lasocki od CCC 49,95 €

Lenku alebo blogerku Stylemon v  dave určite neprehliadnete. Blond hriva, oslnivý úsmev a pestrofarebné outfity sú tým, na čom si vybudovala blogerský imidž. „Povedala by som, že môj štýl je hravý, veselý a farebný. Farby mi totiž dodávajú veľmi veľa pozitívnej energie. Preto napríklad vždy uprednostním nádherné žlté šaty pred malými čiernymi,“ hovorí Lenka, ktorá už druhým rokom rozjasňuje ulice Brna.

Keď máme deň blbec, nahodíme sa do tmavého oblečenia a so zaťatými zubami akosi prežívame. Je to tak, milé dámy? Ale pozor, blogerka Lenka nám všetkým radí presný opak. Žiarivé farby a úsmev na perách sú finančne nenáročným receptom na všetko. O to viac, keď máme konečne leto!  

s blogerkou Stylemon       s blogerkou Stylemon

Výber topánok

Podpätkovým topánkam nemusí zvoniť umieračik ani v lete. Klasickým lodičkám dajte na chvíľu pokoj a do sýtosti si užite ich odhalenejšiu alternatívu. Elegantné sandále sú ako stvorené na romantickú večeru a pokiaľ si vyberiete tie s pohodlným podpätkom, zvládnete s nimi aj prechádzku alebo tanečnú zábavu.

s blogerkou Stylemon        s blogerkou Stylemon

„Pre mňa je najdôležitejšie pohodlie. Ak volím topánky na vyššom podpätku, vždy to musí byť hrubší podpätok. Ihličkové podpätky nosím veľmi zriedkavo, nakoľko ma v nich za pár minút začnú bolieť nohy,“ vysvetľuje naša tohtotýždňová testujúca. Kožený model, ktorý si vybrala Lenka, je naozaj univerzálny a nadčasový. „Hodí sa k rifliam aj k šatám, na deň aj na noc. Pri takýchto univerzálnejších topánkach sa určite oplatí investovať do kvality,“ vysvetľuje. 

Vyhodnotenie:

Dominantným prvkom členkových sandálok z kolekcie Lasocki je okrem voľnej špice aj šnurovanie, ktoré balansuje na hrane estetickosti a funkčnosti. Vďaka nemu a hrubšiemu podpätku sa v nich nezatackáte pri neplánovanom pokluse na autobusovú zástavku. Máme to overené.

„Tieto sivé sandáliky som si vybrala práve kvôli pohodlnému hrubšiemu podpätku a nadčasovému modelu a farbe. Myslím, že síce nie sú bláznivo farebné, vhodne doplnia hocijaký môj outfit na akúkoľvek príležitosť,“ hodnotí blogerka Stylemon. 

s blogerkou StylemonCelkový dojem:

? Materiál: 5

? Farba: 4

? Pohodlnosť: 4

? Variabilita nosenia: 5

? Módnosť: 5

 Topánky z línie Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 49,95 €. Blogerku Lenku nájdete na blogu www.thestylemon.com a na Instagrame ako @stylemon.blog.