Mestská divočina s blogerkou Romilikes

Túžite si v apríli zaobstarať kúsok, po ktorom by ste inak nesiahli? Stavte na mokasíny bez päty, ktoré sú vo fashion kruhoch známe ako mules. Našuchovačky s otvorenou zadnou časťou a ostro strihanou špičkou túto sezónu nájdete vylepšené o nápadité detaily. Výnimkou nie je ani excentrickejšie páperie alebo kožušinka. Čo poviete na výrazný kúsok s kovovým zdobením z kolekcie Jenny Fairy od CCC?

s blogerkou Romilikes

Kto tento týždeň testuje?

? Téma mesiaca: Bláznivý apríl

? Dnes testuje: blogerka Romilikes

? Topánky: Jenny Fairy od CCC 15,95 €

 

Blogerku a budúcu dvojnásobnú mamu Romanu by ste v usadlom outfite stretli len ťažko. V móde obľubuje uvoľnenosť, netradičné kombinácie a mixovanie štýlov. „Mám rada streetstyle a ženskosť v príjemnom a nenútenom spojení. A práve to sú základné kamene môjho štýlu,“ hovorí štýlová mamina, ktorej naša aktuálna téma padla do noty.

„Najlepšie sa cítim v jednoduchých strihoch alebo oversized oblečení. Keď má aspoň jeden kúsok môjho outfitu v sebe niečo netradičné, potom som dokonale spokojná. Zvyčajne to býva kabelka, okuliare, náušnice alebo aj topánky,“  dodáva Romilikes. 

s blogerkou Romilikes       s blogerkou Romilikes

Výber topánok

Zbožňujete pohodlie a uvoľnenú atmosféru, avšak o tieto pocity sa nechcete pripraviť ani vo všedný deň? Mules vás naladia na ležérnu vlnu a  vôbec sa nebudeme diviť, ak ich budete nosiť „na tajňáša“ aj na doma.  

 „Topánky, ktoré ma otlačia u mňa zvyčajne nedostanú druhú šancu. Tieto mules sú neskutočne pohodlné a už druhú sezónu sú populárne aj v našich končinách. Pre mňa sú v outfite práve tým kúskom, ktorý zaujme, ” vysvetľuje Romilikes.

s blogerkou Romilikes

Vyhodnotenie:

s blogerkou Romilikes

Trendové našuchovačky sa nebojte nosiť aj v chladnejšom počasí. Uzatvorená špička umožňuje siahnuť po vzorovaných pančuškách alebo nylonových ponožkách, ktoré dodajú outfitu štýlovú bodku. Vyberte sieťované,  bodkované alebo kúsky s  inou zaujímavou štruktúrou.

„Topánky sa nosia perfektne. Väčšia skúška príde, keď sa ortuť teplomerov vyšplhá vyššie, pretože nie sú kožené. Mňa si ale získali všetkými desiatimi a pomer cena – kvalita  je viac ako lichotivý,” uzatvára blogerka.

Celkový dojem:

? Materiál: 4

? Farba: 5

? Pohodlnosť: 5

? Variabilita nosenia: 5

? Módnosť: 5

 

Topánky z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 15,95 €. Blogerku Romanu nájdete na blogu www.romilikes.com a na Instagrame ako @romilikes. Autorom fotografií je Tom Loft.