SPÄŤ
Topánkové hity

Na denimovej vlne s copywriterkou Táňou

Od: Henrieta Karabova 13.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Džínsovina je bez pochýb najzákladnejším materiálom nášho šatníka. Je nadčasová, trendy a variabilná. Ak vás omrzela klasika v podaní nohavíc alebo sukne, trúfnite si na denimové espadrillky z kolekcie Jenny Fairy od CCC.

Na denimovej vlne

Kto tento týždeň testuje?

👠 Téma mesiaca: Bláznivý apríl

👠 Dnes testuje: copywriterka Tatiana  

👠 Topánky: Jenny Fairy od CCC 19,95 €

 

Dvadsaťšesťročná Žilinčanka zastáva názor, že nepotrebujete mať skriňu zapratanú kvantami oblečenia, aby ste vyzerali štýlovo. Stačí len prísť na to, čo vám pristane a zároveň sa v tom cítite príjemne. A teraz pozor, nedať sa zlákať módnymi výstrelkami, ktoré až tak nekorešpondujú s vaším osobným štýlom. Pre Tatianu sú to napríklad neónové farby alebo obtiahnuté strihy.  

„V móde sa veľmi rada inšpirujem škandinávskou módou. Páči sa mi, ako napríklad Dánky alebo Švédky dokážu vyčarovať minimalistický, no pritom vizuálne príťažlivý outfit z takmer basicových kúskov. Neprejde deň, kedy by som si nepozrela ich módne inšpirácie na Instagrame alebo Pintereste,“ prezrádza Táňa.

Na denimovej vlne       Na denimovej vlne      

Výber topánok

Prelom jari a leta bude jednoznačne patriť espadrillkám. Nejde o žiadnu prevratnú novinku v našich šatníkoch, ale tieto maximálne pohodlné „našuchovačky“ sa budú nosiť viac než kedykoľvek predtým. Poznávacím znakom je výraznejšie lemovanie z jutového vlákna a zaujímavý zvršok.  

 „V predajni ma oslovili džínsové espadrillky s aktuálnou kvetinovou potlačou. Mám rada denim a takisto florálne printy, takže nad výberom topánok som dlho nerozmýšľala. Na jarné dni sú ako stvorené. Teda dokým ma nezastihne aprílová prehánka,“ smeje sa Táňa.

Na denimovej vlne

Vyhodnotenie:

Funkčnosť espadrilliek ocenia najmä tie dámy, ktoré sú nonstop v pohybe. „Mojim najčastejším a zároveň najobľúbenejším dopravným prostriedkom sú vlastné nohy. Preto potrebujem, aby sa mi v topánkach dobre kráčalo. Musím povedať, že tieto „papučky“ sú naozaj pohodlné. Oceňujem, že si ich našuchnem a idem,“ uzatvára Tatiana.  

Celkový dojem:

👠 Materiál: 5

👠 Farba: 5

👠 Pohodlnosť: 4

👠 Variabilita nosenia: 3

👠 Módnosť: 5

 

Model z línie Jenny Fairy zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 19,95 €.

womangalérie VŠETKY