SPÄŤ
Topánkové hity

Na denimovej vlne s Ildikó a Veronikou

Od: Henrieta Karabova 25.11.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...
Na denimovej vlne

Zimná obuv býva kameňom úrazu pre nejednu ženu. Dôvodov je hneď niekoľko. Zimná sezóna je spomedzi všetkých najnáročnejšia. Pokiaľ nesneží, tak s veľkou pravdepodobnosťou prší alebo mrzne. Od zimných topánok sa teda očakáva viac. Príťažlivý model si môžete dopriať aj do zimnej pľušte.

Po prvý raz k nám na testovanie dorazila matka s dcérou – Ildikó a Veronika. Študentka vysokej školy Veronika je pri nakupovaní nerozhodná, a preto si so sebou vždy berie poradcu. Na testovanie obuvi prišla so svojou mamou Ildikó, ktorá pracuje v administratíve.

Na denimovej vlne

Kto tento týždeň testuje?

👠 Módna sezóna: Jeseň – zima

👠 Dnes testuje: Mamina Ildikó a dcéra Veronika

👠 Topánky: Veronika: Lasocki, kožené bordové členkové čižmy, 59,95 eur
Kabelka Jenny Fairy 29,95 eur
Ildikó: Lasocki, čierne šnurovacie členkové čizmy, 49,95 eur
Kabelka Jenny Fairy, 15,95 eur

Aká mama, taká dcéra?

Zatiaľ čo Veronika preferuje tenisky a topánky na nízkom opätku, jej mama je vo výbere obuvi otvorenejšia. „Myslím si, že žena by mala mať topánky na každú príležitosť. U mňa by ste našli športovú obuv, balerínky, ale aj lodičky či čižmy na opätku,“ dodala s úsmevom. Veronika je v tomto ohľade úplne iná ako jej mama. „Všeobecne preferujem skôr športový štýl a dokonca aj z tašiek mám najradšej ruksaky. Ak si vyberiem kabelku, tak sa mi do nej musí zmestiť všetko, čo potrebujem. Inak ju nekúpim,“ vysvetlila pri prezeraní jednotlivých modelov v predajni CCC na Obchodnej ulici v Bratislave.

Jedinou podmienkou testovania bolo, že si obe ženy mali vybrať zimnú obuv, ktorá ich svojím vzhľadom osloví a bude sa im zdať vhodná do snehu aj do dažďa. Veronika sa rozhodla siahnuť po bordových členkových čižmách s pekným šnurovaním. A to napriek tomu, že má slabosť pre modely v modrom vyhotovení. „Tieto ma zaujali najviac. Sú kožené, nepôsobia robustne a pocitovo sú ľahké. Väčšinou mi na zimných topánkach vadí, že sú veľmi ťažké. Keď ich začnem nosiť, tak vždy trvá, než si na tú váhu zvyknem. S týmito by sa mi to nestalo a páči sa mi kontrast s čiernym šnurovaním,“ Veronika v topánkach strávila dlhší čas a prešla v nich niekoľkokrát predajňu.

Výber topánok

Ildikó si taktiež vybrala čižmy so šnurovaním, ale v klasickej čiernej farbe.  Výhodou je, že sa dajú kombinovať s čímkoľvek a lesklé špice pôsobia ako zaujímavý a dominantný prvok. „Tieto čierne ma zaujali najviac. Sú vkusné, a pritom zaujímavé. Vďaka tomu, že sú kožené, pohodlne v nich strávim celý deň. Sú určite skvelou voľbou na každodenné nosenie,“ zhodnotila svoje dojmy. Po výbere topánok prišiel rad aj na kabelky. Ildikó dala prednosť malej čiernej, s rockovým nádychom a zlatými detailami, ktoré sú trendom aj v tomto roku. Kabelku s pozláteným zdobením si vybrala aj Veronika. „Páči sa mi na nej všetko. Má skvelú veľkosť, odtieň a výborne ladí s topánkami. Som nadšená,“ vyjadrila sa študentka s úsmevom.

Na denimovej vlne

Hodnotenie

Vybrať si krásne zimné čižmy nemusí byť neriešiteľným problémom. V predajniach obuvi je ich na výber neúrekom. Ak sa na nákupoch necítite sebaisto, pokojne si vezmite posilu, tak ako Veronika. „Testovanie s mamou a skúšanie topánok som si užila. So svojím výberom som veľmi spokojná a v tomto modeli sa cítim ako v papučiach. Príjemne ma prekvapil aj široký výber, a to nielen v prípade topánok, ale aj kabeliek,“ dodala na záver Veronika a jej mama Ildikó svoju dcéru len doplnila: „Myslím, že sme si obe vybrali výborne a dokázali, že najdôležitejšie je vybrať si to, v čom sa cítite dobre. V topánkach som strávila viac ako dve hodiny a som nadšená.“

Topánky a kabelky z línie Lasocki a Jenny Fairy zakúpite v kamenných predajniach CCC. Využiť môžete aj online rezervácie priamo na  stránke www.ccc.eu

womangalérie VŠETKY