Športovo a trendy s trénerkou Katkou

Každá žena má svoj štýl obliekania. Ak sa najlepšie cítite v pohodlných džínsoch, klasickom tričku a zaujímavej bunde, čítajte ďalej.

Našou ďalšou testujúcou je Katarína, ktorá pracuje ako trénerka vo fitness centre. Sympatická tmavovláska nedá dopustiť na športový štýl, ktorému je verná aj v súkromí.

s trénerkou Katkou

„Milujem tenisky, čo určite súvisí s mojím povolaním. Všetky topánky, ktoré nosím sú pravdupovediac športové. V zime občas nosievam elegantnejšie topánky, ale najčastejšie sú to „traktorky, v ktorých sa vôbec nešmýka,“ hovorí Katarína.

Kto tento týždeň testuje?

? Módna sezóna: Jeseň    

? Dnes testuje: Trénerka Katarína

? Topánky: Šnurovacie čižmy Jenny Fairy od CCC – 24,95 € a chelsea boots Lasocki od CCC – 49,95 €     

Výber topánok:

Katarína nie je typ ženy, ktorá by si potrpela na šatník preplnený topánkami. Hoci aj ona niekedy podľahne trendom. „Momentálne mám v obehu asi 20 párov topánok. Spolu na zimu i leto. Topánky si zvyčajne kupujem iba vtedy, ak ich potrebujem na nejakú príležitosť. Ale občas sa mi stane, že mi padne do oka aj niečo, čo práve momentálne súrne nepotrebujem,“ smeje sa Katarína.

Katkin štýl je pomerne jednoduchý a praktický. V šatníku u nej nájdete prevažne džínsy, tričká alebo pohodlné košele. Členkové čižmičky s perlami a jemným šnurovaním, ktoré si Katka vybrala ako prvé, sú teda príjemným osviežením. Ako druhé si vybrala tzv. chelsea boots. Členkové čižmy akéhokoľvek strihu perfektne vyniknú v 7/8 dĺžke. Nohy vďaka nim vyzerajú štíhlejšie a dlhšie.

Hodnotenie:

 „Topánky na šnurovanie som mala raz obuté v piatkový večer strávený v spoločnosti kamarátok. Aj keď nie kožené, cítila som sa v nich veľmi dobre, dlhý večer som zvládla bez otlakov a bolesti nôh,“ pozitívne hodnotí prvý testovaný model.  

„Rýchlochodky v sivej farbe som mala obuté častejšie. Sú veľmi praktické, čo som ocenila hlavne v uponáhľané rána, keď ma netrpezlivo očakávali klientky v práci. Samozrejme, predtým než som ich začala nosiť, som si zaobstarala kvalitnú kefku na semiš a takisto impregnáciu. To topánkam pomôže zvládnuť vrtochy októbrového počasia, na ktoré je semiš ako taký pomerne citlivý,“ uzatvára Katarína.

Topánky z línie Jenny Fairy a Lasocki zakúpite vo vybraných kamenných predajniach CCC za 24,95 Eur a 49,95 Eur.