Chcete mať okamžite hustejšie vlasy?

Vyskúšajte Nanogen!

Aj vy patríte k tým, ktorí túžia po zdravých a hustých vlasoch? Veru, nie ste sami. Bez ohľadu na to, či máme redšie vlasy preto, lebo nám príroda také nadelila, alebo je ich rednutie zapríčinené zdravotnými problémami, či pribúdajúcimi rokmi, jedno máme spoločné: Napriek všetkému, túžime po krásnych vlasoch, pretože ich padanie a rednutie nepriaznivo pôsobí na naše sebavedomie a tým aj na psychiku.

hustejšie vlasy

V takých chvíľach by sme dali aj neviem čo na svete za to, aby sme svoj problém okamžite vedeli vyriešiť. Najmä, ak sa chystáme niekam, kde chceme mimoriadne dobre vyzerať a zapôsobiť. Jasné, že je potrebné vyskúšať štandardnú liečbu vypadávania vlasov, ale jej výsledky sa nedostavia ihneď. Prirodzene, najlepšie by bolo mať krásne a hustejšie vlasy už navždy. Ako to však urobiť, keď sa zázraky v tomto smere akosi nedejú? Alebo žeby predsa len…? Pre tých nedočkavých, ktorí chcú výsledky ihneď, je tu skvelé riešenie v podobe kozmetického prekrytia vypadávajúcich vlasov.

Riešenie sa volá Keratínové vlákna

Ak ste o tejto úžasnej technológii ešte nepočuli, dobrá správa je, že existuje jedinečný prípravok, ktorý dokáže začínajúce nedostatky a problémy súvisiace s rednutím vlasov rýchlo, nenápadne a dôveryhodne zamaskovať. Tak, že vlasy doslova okamžite vyzerajú hustejšie. Tento skvelý produkt, ktorý veľmi rýchlo dokáže pomôcť nielen vašim vlasom, ale aj sebavedomiu, sa volá keratínové vlákna – revolučný zahusťovač vlasov.

 

Príčinou viditeľne riedkych vlasov a presvitajúcej pokožky hlavy nie je len ich vypadávanie, ale aj ich stenčovanie. Tenké vlasy jednoducho pôsobia redšie. Spoločnosť Nanogen prišla s prelomovou technológiou „na okamžité zahustenie riedkych vlasov“, ktorá funguje na báze mikroskopických vlákien z prírodného keratínu. Keratín je stavebným materiálom ľudského vlasu a svojimi vlastnosťami a štruktúrou dokáže vlasy verne imitovať.

 

Technológia je založená na princípe priľnutia keratínových vlákien k jednotlivým vlasom, pričom využíva ich prirodzenú elektrostatiku. Vlákna sa ku každému vlasu prichytia spôsobom, ktorý pripomína vetvičku s ihličím, čo navráti  každému jednotlivému vlasu jeho pôvodnú hrúbku, a teda aj zabezpečí okamžité optické kamuflovanie presvitov pokožky hlavy. Riedke vlasy tak prirodzene vyzerajú opäť hustejšie!

Ďalšia dobrá správa je, že tento skvelý produkt je dostupný hneď v 10 prirodzených odtieňoch, ktoré sa pri kontakte s vodou správajú stabilne a nepúšťajú farbu. Ak by sa stalo, že si vyberiete odtieň, ktorý vám nesadne, netreba zúfať, pretože  firma vám ho vymení za iný.

Diskrétny vzhľad a rýchle doručenie

Nanogen zahusťovač vlasov má decentný a moderný vzhľad, takže ho pokojne môžete mať aj vystavený v kúpeľni. Jeho dizajn je taký diskrétny, že na prvý pohľad vyzerá ako dezodorant či antiperspirant, nie ako prípravok na problém s vlasmi.  Do jeho vonkajšieho obalu je zakomponovaný strieborný „kinetický“ prúžok, ktorý nie je iba dizajnovým doplnkom, ale dôležitou súčasťou technológie – optimalizuje elektrostatický náboj keratínových vlákien v dóze a pri jej potriasaní počas aplikácie. To im zabezpečuje čo najdokonalejšie prichytenie k vlasom. Na bočnej strane nádobky je priesvitná kontrolka, vďaka ktorej okamžite získate prehľad o tom, aká zásoba keratínových vlákien vám ešte vo vnútri zostáva, a teda sa nemusíte obávať, že by sa vám produkt neočakávane minul. Nanogen zahusťovač vlasov je dostupný v dvoch veľkostiach. V 15-gramovom obale (dávka približne na 1 mesiac) a v 30-gramovom obale (dávka približne na 2 mesiace). Samozrejme, väčšie balenie vychádza ekonomicky výhodnejšie.

Jednoduchá,  rýchla aplikácia

Samotná aplikácia zahusťovača vlasov je veľmi jednoduchá a zaberie iba zopár sekúnd. Tak trochu pripomína bežné solenie a každý to hravo a rýchlo zvládne sám. Po aplikácii  zahusťovača je vhodné ešte keratínové vlákna vo vlasoch jemne upraviť prstami a potom už len naniesť na vlasy finálny vodeodolný fixačný sprej, určený na ochranu účesu pred nepriaznivým počasím – konkrétne pred vetrom, dažďom alebo keď sa spotíte.

Praktické rady

Nanogen zahusťovač vlasov je potrebné naniesť v primeranom množstve, aby sa vo vlasoch nevytvoril neprirodzený efekt. Po konečnom zafixovaní vlasov fixačným sprejom je vhodné dotýkať sa účesu už len minimálne, aspoň do tej doby, kým fixátor nezaschne. Zahusťovač vo vlasoch vydrží bez porušenie celý deň a z vlasov ho možno odstrániť úplne jednoduchým spôsobom – umytím šampónom.

Nanogen keratínové vlákna sú dermatologicky testované a šetrné voči vlasom a pokožke hlavy a tí, ktorí ich vyskúšajú a začnú používať, si ich určite rýchlo obľúbia pre ich prirodzenosť a rýchlu, bezproblémovú aplikáciu. A najmä preto, že takto možno mať krajšie a hustejšie vlasy okamžite a vlastne už vždy! 

www.nanogen.sk