Haircontouring: Nový trend na jar/leto 2019!

Túžite po najtrendovejšom looku nadchádzajúcej sezóny? Inšpirujte sa hollywoodskymi hviezdami, ktoré si obľúbili novú úpravu vlasov: HairContouring. Urobia vám ju v Salóne YES VIP!

Azda každá žena vie, ako si môže za pomoci mejkapu zoštíhliť tvár, opticky skrátiť nos, či zjemniť ostro rezané črty. Podobne funguje aj HairContouring. Pomocou svetlých a tmavých prameňov, ktoré sú správne namiešané, môžeme modelovať tvár tak, aby sme to neželané s citom potlačili. Samozrejme, každý tvar tváre potrebuje trochu iný prístup a iné usporiadanie svetlých a tmavých prameňov. Veľkou výhodou HairContouring-u oproti mejkapu je, že večer spolu s odličovačom nezmizne, ale bude vašej tvári lichotiť aj niekoľko týždňov!

Možno práve preto si ho obľúbili slávne krásky šoubiznisu, ako napríklad Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez či Selena Gomez. Ani české celebrity neostávajú pozadu! Do Salónu YES VIP si zašla napríklad aj pôvabná moderátorka Petra Svoboda a nechala si vlasy skrášliť podľa posledného trendu HairContouring za pomoci Hairdreams ROOT SHADOW.

Prečo svoje vlasy zbytočne trápiť náročným zosvetľovaním, keď si nový trend môžete zaobstarať ľahko, rýchlo a šetrne?

SALON YES VIP predstavuje Hairdreams ROOT SHADOW, úplne novú kolekciu reálnych vlasových prameňov, ktoré boli špeciálne navrhnuté práve pre HairContouring.

Pramene sú k dispozícii v štyroch rôznych dĺžkach – od  30 do 60 cm a v najrôznejších farebných kombináciách a štýloch. Špeciálne školené kaderníčky dokážu vytvoriť trendy look presne na mieru každej tváre, tak aby bol finálny výsledok dokonale harmonický. Vhodne zvolené pásiky v podobe Quikkies či NANO v priebehu okamihu nasadia na vaše vlasy, ktoré potom finálne upravia do požadovaného strihu. Všetko bude pôsobiť úplne prirodzene. Navyše, vaše vlasy budú výrazne hustejšie a ak si budete želať, tiež aj dlhšie. V prípade, že za nejaký čas zatúžite po zmene, necháte si pásiky jednoducho dať dole.

Služby Salónu YES VIP s obľubou využíva aj veľa slovenských celebrít.
Predlžovaniu vlasov pomocou tých najšetrnejších metód, alebo prirodzenému looku špeciálne zahustených rias neodolali ani bývalé kráľovné krásy z minulých ročnikov MISS UNIVERSE, ako napríklad Jeanette Borhyová, Anna Amenová a Denisa Mendrejová.

Hra svetla a tieňa:

Tvar tváre: okrúhly a štvorcový

Cieľ: Pomocou správne umiestených svetlých a tmavých pramienkov tvár opticky predĺžiť, aby celkovo pôsobila štíhlejšie.

Ako na to: Tmavšiu farbu vlasov ponecháme okolo tváre, dosiahneme tak jej optické zoštíhlenie. Naopak, najsvetlejšiu farbu umiestnime na úrovni brady a nad úrovňou uší necháme krásne prelínať tmavé i svetlé pramene.

Tvar tváre: podlhovastý

Cieľ: Vďaka vhodne umiestneným svetlým a tmavým pramienkom bude tvár pôsobiť o čosi širšie a kratšie.

Ako na to: Vlasy pri hlave zostanú tmavé, zosvetlíme iba pramene okolo tváre, aby ju opticky rozširovali a skracovali. V hornej partii hlavy sa potom miešajú svetlé a tmavé pramene – tie najsvetlejšie tóny pokračujú až ku končekom.

Tvar tváre: srdcovitý a trojuholníkový

Cieľ: Pomocou vhodne umiestnených svetlých a tmavých pramienkov docielime optické zúženie trojuholníkovej tváre, srdcovitého čela a potlačenie výraznej brady.

Ako na to: Svetlé pramienky pomôžu zjemniť a zľahka rozšíriť oblasť okolo uší a čeľusti. Naopak, zúženie hornej časti tváre sa dá docieliť tmavými odtieňmi na temene hlavy.

www.yesvisage.sk