SPÄŤ
Vlasy

Krásne vlasy môžete darovať!

Od: Jana Vančová 18.12.2018
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 Tento článok ste už hodnotili
Loading...

Máte už darčeky pre všetkých svojich blízkych? Ak máte pocit, že by to ešte niečo chcelo a že nechcete podarovať niečo, všedné, čo len tak ľahko možno kúpiť v obchode, skúste podarovať niečo z vlastnej dielne. Napríklad prírodnú vlasovú kozmetiku, vďaka ktorej si môže obdarovaný dopriať niečo celkom výnimočné pre svoje vlasy…

Krásne vlasy

Žihľavový šampón

O tom, že šampón zo žihľavy prospieva vlasom, nie je pochýb. Už naše babičky mali žihľavu vo veľkej úcte, pretože vedeli, že pomáha vlasovým korienkom, dodáva im prirodzený lesk a vitalitu, no a tým výrazne vplýva na ich prirodzený krásny vzhľad.

Krásne vlasy

Budeme potrebovať:

1 väčšiu šálku vody, 1 hrsť sušenej žihľavy,  1/8 šálky tekutého kastílskeho mydla, pár kvapiek Tea Tree oleja a pár kvapiek obľúbeného esenciálneho olejčeka.

Postup:

Vodu privedieme do varu a pridáme sušenú žihľavu. Prikryjeme a necháme približne jednu hodinu vylúhovať. Potom scedíme, nalejeme do fľaše, pridáme tekuté kastílske mydlo, zopár kvapiek Tea Tree olejčeka a niekoľko kvapiek obľúbeného esenciálneho olejčeka, aby šampón nádherne voňal, čím sa umocní ešte väčší pôžitok pri umývaní vlasov. Nakoniec fľašu jemne pretrasieme, aby sa všetky ingrediencie dôkladne premiešali, Uzavrieme a pekne vyzdobíme alebo zabalíme.

Čitateľská vianočná súťaž !!!

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom Bulldog – vianočný set pánskej vegánskej kozmetiky. Cena jedného setu je 16,50 EUR

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Britská značka vegánskej kozmetiky pre mužov Bulldog prináša set produktov starostlivosti o fúzy

Špeciálne darčekové balenie produktov určených na starostlivosť o fúzy a bradu prináša na slovenský predvianočný trh britská značka vegánskej pánskej kozmetiky Bulldog. Ponúka najkvalitnejšie produkty určené pre mužskú pokožku, fúzy a bradu. Jedinečné prípravky založené na najlepších a čisto prírodných surovinách uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajné jeho zdravie a vzhľad.  Špeciálny darčekový set, ktorý môže byť veľmi zaujímavým a praktickým vianočným darčekom, obsahuje Bulldog šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1, Bulldog olej na fúzy pre normálnu pleť a hrebeň na fúzy z broskyňového dreva.

Krásne vlasy
Darčekový set obsahuje Bulldog šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1, Bulldog olej na fúzy pre normálnu pleť a hrebeň na fúzy z broskyňového dreva

Šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1 bol špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o fúzy aj bradu, ktoré  zanecháva nielen čisté a mäkké, ale taktiež ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloe vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako i účinkami na spomalenie starnutia.

Olej na fúzy Bulldog je originálny prípravok, ktorý upraví, zjemní a vyformuje fúzy i bradu. Zároveň ich prevonia, zostávajú príjemne mäkké, lesklé a nesvrbia. Olej určený na denné použitie je vyrábaný z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje zložku aloe vera s hojivými účinkami, zvlhčujúci a posilňujúci camelinový olej a výťažok zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami. Rovnako ako ostatné produkty Bulldog neobsahuje žiadne umelé farbivá, syntetické vonné či živočíšne látky.

Krásne vlasy
Darčekový set obsahuje Bulldog šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1, Bulldog olej na fúzy pre normálnu pleť a hrebeň na fúzy z broskyňového dreva

Špeciálny hrebeň na fúzy Bulldog dodá každému zarastenému mužovi ten správny a požadovaný tvar. Je vyrobený z broskyňového dreva, nie je teda statický a k fúzom, zarastenej brade a pokožke je šetrný.

Produkty Bulldog určené na starostlivosť o fúzy i bradu zanechávajú fúzy čisté, hebké, vyživené a príjemne prevoňané.  K dispozícii sú výhradne v sieti dm drogerie markt.  

womangalérie VŠETKY