Viete, aké farby vlasov poletia na jar?

Končiaca zima je vždy dobrým obdobím na príjemnú zmenu vizáže. Osvieži nás, dodá energie, podobne ako prvé jarné slnečné lúče. Nová farba vlasov je spôsob, aký dáte najavo, že ste pripravená na príjemné zmeny. Viete, ktoré farby budú najmódnejšie?

nová farba vlasov
https://www.shutterstock.com

Zvýraznime prirodzenú farbu vlasov

Ak máme gaštanu farbu, hnedú, hnedočiernu, zvýrazníme ju o čosi tmavším odtieňom. Stačí, ak farbu použijeme len na niektoré prúdy vlasov. Melír tón v tóne vyzerá veľmi príjemne a opticky obohacuje hustotu vlasov. Blond vlasom môžeme pridať orieškový alebo ryšavý nádych. Červené odtiene budú opäť veľkým hitom, a to aj ako melír medzi hnedými vlasmi.

Zosvetlené pramene

Na gaštanových a stredne hnedých vlasoch vyniknú zosvetlené pramene. Dodávajú im ďalší rozmer a osviežia náš celkový look. Pustime slnko do vlasov!

„Špinavá“ ružová

Ružová farba vlasov stále zostáva trendy, ale už nie vo výrazných odtieňoch – naopak, iba v matnejších, tlmenejších. Avšak, aj v tomto prípade je pred farbením úplne zosvetliť vlasy a až potom naniesť farbu. Aby farba vydržala dlhšie, na umývanie používajme ružový šampón určený na tento účel.

Teplé odtiene

Modrasté a fialové odtiene, ktoré boli veľkým hitom v minulých mesiacoch nahrádzajú teplé farby: červená, medená, malinová, bordová, mahagónová, ale aj oranžová. Záleží od vašej prirodzenej farby vlasov. Výhodou je, že pri farbení týmito odtieňmi si nemusíme dať odfarbiť všetky vlasy, stačia len prúdy. Ak máme svetlé vlasy, nie je potrebné ani to. Veľmi príjemným odtieňom je tiež karamelová. Nová farba vlasov je vhodná pre prirodzené tmavovlásky, ktoré chcú svojmu účesu dopriať trochu osvieženia.

Jahodová blond

Jemná jahodová blond je veselá optimistická farba, ktorá nás rozžiari. Dôležité je, aby sme navštívili kaderníčku, ktorá vie s farbami naozaj čarovať. Najskôr začnime premenu len s jemným nádychom jahodovej, neskôr, ak sa nám to zapáči môžeme pridať viac energickej červene alebo sa zase pohrať s prúdmi vlasov.