Vyskúšajte sprej Colorwin na zamaskovanie šedín a odrastov!

Trápia vás odrastené šediny vo vlasoch? A tiež by ste ich chceli rýchlo zamaskovať, ale nemáte čas utekať ku kaderníčke? Máme pre vás skvelý tip: Je to výnimočný sprej Colorwin, ktorý si môžete aplikovať za pár minút doma! Neveríte? Zapojte sa do nášho testovania a 30 z vás si môže Colorwin a jeho úžasný efekt vyskúšať zadarmo na vlastných vlasoch!

Colorwin

Sprej na vlasy, vďaka ktorému budete vyzerať mladšie…

A prečo je sprej Colorwin taký úžasný? Nielen preto, že vám okamžite dokáže zamaskovať šedivé vlasy a ich odrasty, ale aj preto, že ide o prvý český výrobok tohto druhu, ktorý nepoužíva ako základnú nosnú zložku spreja tekutý silikón, ale úplne bezpečný methylal. Tento sa po aplikácii okamžite odparí  a vôbec nezaťažuje vlasy. Navyše, Colorwin sa z vlasov veľmi jednoducho zmýva. Presvedčte sa a zapojte sa do nášho testovania!

A ako to celé funguje?

Vďaka špeciálnemu rozprašovaču  Colorwin sprej veľmi jemne a šetrne rozptyľuje prírodné pigmenty a prekrýva vlasy jemnučkou vrstvou. Takže odrastené šedivé vlasy sú prekryté, ale nie zlepené. Vďaka jemnému rozprašovaču sprej Colorwin ako jediný na trhu poskytuje až 50 aplikácií, čo znamená, že, pokiaľ ide o aplikáciu, je najekonomickejší a vydrží najdlhšie.

Spreje Colorwin sú v ponuke v štyroch odtieňoch:

Blond( prirodzený blond s žltým nádychom)

Svetlohnedá (gaštanovo-ryšavá)

Tmavohnedá

Čierna

Ako sa zapojiť do testovania?

Colorwin

Ak sa chcete zapojiť do nášho testovania so sprejom Colorwin, dôležité je, aby ste mali vlasy so šedivými odrastmi (zodpovedajúce odtieňom Blond, Svetlohnedá, Tmavohnedá a Čierna.

Ak máte vlasy platinovo-blond, alebo tmavý blond alebo orieškové, do testovania sa nezapájajte.

Ak spĺňate tieto kritériá a chcete sa zapojiť do nášho testovania s Colorwinom, mobilným telefónom si odfoťte svoje šedivejúce a odrastajúce vlasy, pričom na fotografii vôbec nemusí byť vidieť tvár. Túto snímku nám do 31. mája 2019 pošlite mailom na: woman@woman.sk

30 z vás vyberieme a pošleme vám spreje Colorwin na testovanie, pričom očakávame, že nám napíšete, ako ste boli s výsledkom spokojné.

Ak sa ocitnete v 30-tke testujúcich, postup je nasledovný:

  1. Skôr než použijete sprej Colorwin, poriadne s ním aspoň 5 sekúnd potraste.
  2. Sprej aplikujte na suché vlasy, v krátkych dávkach, zo vzdialenosti asi 15 cm. Aplikujeme dovtedy, kým nebudú šedivé vlasy rovnomerne pokryté.
  3. V priebehu niekoľkých sekúnd prípravok zaschne.
  4. Po zaschnutí vlasy ešte zľahka prečešeme kefou, aby sme z prameňov stiahli prebytočný pigment. Efekt vydrží až do ďalšieho umytia vlasov.
  5. Nakoniec si zafarbené vlasy opäť odfoťte mobilným telefónom, aby sme videli, ako sa vám farbenie sprejom Colorwin podarilo. Fotografiu svojich zafarbených vlasov aj spolu s krátkym hodnotením, ako ste boli so sprejom spokojné, nám pošlite na: woman@woman.sk

Tešíme sa na vaše fotografie!

“Spreje Colorwin zakúpite v sieti 101 Drogérie a v nezávislých drogériách”.