Zahusťovač vlasov vám zmení život a dodá sebavedomie!

Nanogen keratínové vlákna sú známe po celom svete ako skvelé riešenie pre každého, kto túži po hustejších vlasoch bez nepríjemného presvitania pokožky hlavy. Ich použitie je rovnako jednoduché ako pri iných vlasových kozmetických prípravkoch. Pomocou týchto mikroskopických vlasových vlákien ľahko a rýchlo zakryjete riedke a rednúce miesta, a to v priebehu niekoľkých sekúnd.

Aké sú kľúčové výhody vlasových keratínových vlákien Nanogen?

Vlasové keratínové vlákna vedia zakryť, prípadne kamuflovať nedostatky vo vlasoch, ako napríklad presvitajúcu pokožku hlavy, drobné jazvy, prípadne iné kozmetické chybičky. Vďaka tomuto vynálezu viete v okamihu docieliť prirodzený vzhľad hustejších vlasov bez presvitajúcej vlasovej pokožky a opäť si tak môžete dovoliť vytúžené účesy a úpravy vlasov, ktoré vám kvalita a hustota vašich vlasov nedovoľovala.

Nanogen keratínové vlákna priniesli zmenu a návrat strateného sebavedomia už miliónom spokojných zákazníkov. Sú dostupné v 10 prírodných odtieňoch a ich používanie je úplne jednoduché. A výsledky sú priam ohromujúce!

Mikroskopické vlákna sú dermatologicky testované a sú vhodné aj pre ľudí s citlivejšou pokožkou. Neupchávajú póry a nemajú žiadny vplyv na vstrebávanie iných účinných látok do vlasovej pokožky ako napr. Minoxidilu. Sú vyrobené zo 100 % prírodného keratínu a po nanesení sú nerozoznateľné od prirodzených vlasov. Ako keby ste k svojim vlasom pridali ďalšie vlasy. Nanogen vlasové keratínové vlákna vydržia vo vlasoch po celý deň a pokiaľ ich nanášate tam, kde hlava neprichádza v noci do kontaktu s vankúšom, aj dlhšie.

Použitie Nanogen keratínových vlákien je jednoduché.

  1. Upravte si vlasy alebo účes ako obvykle.
  2. Jemne a postupne nasypte vlasové vlákna po menších dávkach na miesta, kde potrebujete zakryť presvitajúcu pokožku hlavy a dodať im tak vizuálne hustejší vzhľad.
  3. Pre zabezpečenie odolnosti voči vode a počasiu použite Nanogen fixátor (predávaný samostatne).

Ako Nanogen keratínové vlákna fungujú?

Keratínové vlákna sa nanášajú postupným sypaním na vlasy a pomocou elektrostatického náboja (na nich, aj na vlasoch) sa k nim prichytia.

Keratín je základným stavebným prvkom našich vlasov. Vlasové vlákna Nanogen sú však špecifické vďaka technológii Kinetic™, ktorá prostredníctvom špeciálnej vrstvy/povlaku na vláknach pomáha vytvoriť bipolárny náboj. Vďaka tomu má každé mikroskopické vlasové vlákno na oboch koncoch rôzny náboj. Na jednom kladný a na druhom záporný. Vlákno sa preto k vlasu prichytí v kolmej pozícii, nie pozdĺžne, ako je obvyklé pri iných výrobkoch. Každý vlas a priľnuté vlákna spolu tak tvoria vzhľad ihličnatej vetvičky a teda každý vlas, aj ten najtenší, nadobudne väčšiu hrúbku. Vlasy tak vo výsledku pôsobia hustejšie, bez presvitajúcej pokožky a stále prirodzene.

Vďaka Kinetic™ majú Nanogen vlákna až 4x silnejšiu priľnavosť

Patentovaná Kinetic™ technológia je zakomponovaná do dizajnu každej dózy v podobe kinetického prúžku. Jeho funkcia spočíva v optimalizácii elektrostatického náboja pri každej aplikácii, ktorá je tak veľmi jednoduchá. Riedke miesta vo vlasoch prekryjete rýchlo a táto kamufláž vydrží vo vlasoch celý deň.

Technológia Kinetic™ je skutočne prelomová a práve ona odlišuje Nanogen od iných značiek na trhu. Silnejšia elektrostatika znamená lepšiu väzbu k vlasu a lepšia väzba zase vedie k jednoduchšej aplikácii, lepším výsledkom, prirodzenému vzhľadu a trvanlivejšiemu uchyteniu.

Čím je bipolárny náboj vlákien lepší?

Vlasové vlákna bývajú unipolárne, majú teda kladný alebo záporný náboj. Z toho dôvodu však majú tendenciu priliehať k vlasom pozdĺžne, nie kolmo na vlas. Iba unikátny bipolárny náboj umožňuje kolmé prichytenie vlákien k vlasu a to je najefektívnejší spôsob pridať tenkým vlasom ich pôvodnú hrúbku a vcelku im tak dodať opäť hustý a prirodzený vzhľad.

Náboj našich vlasov sa mení i počas dňa, avšak vďaka bipolárnemu náboju sú vlákna schopné prichytiť sa i k vlhkým vlasom, a to aj po použití kondicionérov, ktoré môžu celkový náboj vlasov ovplyvňovať.

Nanogen keratínové vlákna nefarbia ani pri potení!

Vlasové vlákna v produktoch tohto typu bývajú zafarbené do rôznych odtieňov, aby korešpondovali s daným odtieňom našich vlasov. Môže sa však stať, že pri niektorých značkách vlákna začnú vplyvom zvýšenej vlhkosti túto farbu púšťať, napr. keď sa spotíte pri cvičení alebo sa nestihnete schovať pred dažďom. Nanogen keratínové vlákna však nezanechávajú po sebe žiadne škvrny. Naša unikátna „colour lock“ technológia zabraňuje akémukoľvek špineniu alebo zanechávaniu škvŕn. Pot ani voda už pre vás nemusí predstavovať nebezpečenstvo. Zároveň je v bezpečí aj vaše oblečenie a posteľná bielizeň*, ktorú keratínové vlákna vďaka tejto technológii nezašpinia. (*Pozor na materiály ako je semiš, ktorý má problém takmer s čimkoľvek.)

Nanogen skutočne pomáha

Každý z nás potrebuje sebavedomie, v pracovnom i osobnom živote. Potrebujeme ho, aby sme vyhrávali svoje vonkajšie či vnútorné boje, v práci, posilňovni či u seba doma. Sebavedomie je dôležité, umožňuje nám usmiať sa na seba v zrkadle a našim poslaním je toto sebavedomie prinášať všetkým a navrátiť aj tým, ktorí ho kvôli svojim vlasom už stratili.

Nanogen vám prináša prípravky nielen na kamuflovanie riedkych vlasov, ale i ošetrujúce prípravky, ktoré vám prinavrátia hustejšie, pevnejšie a predovšetkým zdravšie vlasy. Nejde o žiadne marketingové triky, ale o skutočné produkty podporené výskumom, ktoré fungujú! Pokiaľ máte stále pochybnosti, prečítajte si príbehy ľudí, ktorým Nanogen pomohol a vrátil im späť ich stratené sebavedomie.

Skutočný príbeh – skúsenosť so zahusťovačom vlasov NANOGEN (Albany – žena, 28 rokov)

Neustále som bola frustrovaná z mojich vlasov. Dlhé roky som hľadala prípravok, ktorý by mi pomohol proti padaniu vlasov a vyriešil môj problém riedkych vlasov, až som nakoniec našla Nanogen vlákna. Neuveriteľné. Zdá sa vám to ako reklamná kampaň, ale mne zmenil život. A práve preto by som chcela všetky ženy, ktoré trápi padanie vlasov, povzbudiť a poradiť, aby Nanogen vlákna určite vyskúšali tiež. Navyše, s garanciou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti nič neriskujete!“

A ako vlastne Nanogen funguje?

Pozrite si krátke video:

Aplikujte NANOGEN jednoduchým potriasaním nádobky nad riedkymi miestami na hlave. Tisíce mikroskopických, farebne  ladiacich vlákien sa napoja na vaše vlasy. Nabité statickou elektrinou držia vo vašich vlasoch pevne po celý deň, aj v noci. NANOGEN je kompatibilný s vlasovými medikamentami, a tiež veľmi vhodný na transplantované vlasy.

Skutočný príbeh – skúsenosť so zahusťovačom vlasov NANOGEN (Lee – muž, 30 rokov)

„Mám 30 rokov a vlasy mi začali postupne rednúť už v 20-tich. Veľmi ma to začalo trápiť, najmä keď si to všimli aj moji blízki. Nevedel som, čo s tým a skúsil som asi všetky prípravky, ktoré mi však padanie nezastavili. Ako som surfoval po internete, natrafil som na Nanogen. Chvíľu som váhal, ale nakoniec som sa odhodlal a musím povedať, že sa mi život úplne zmenil. Nečakal som taký efekt. Cítim sa sebaisto, či v práci alebo v spoločnosti. Aj keď moje rednúce vlasy stále predstavujú problém, vďaka Nanogenu sa už nemusím báť vyjsť na ulicu a myslieť na to, že niekto sa bude pozerať na moje riedke vlasy či presvitajúcu pokožku. Ďakujem vynálezcovi!“